Złote Myśli

Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa”.

∼Mahatma Gandhi

„Ciągłe zakłamywanie prawdy, ciągłe jej zadeptywanie jest po prostu nieznośne. I jesteśmy już tak zmęczeni, Polakom tak już obrzydły próby zdołowania ich, zadeptania za wszelką cenę, że są gotowi i otwarci, i bardzo chętni do tego, żeby się z tego wyzwolić wreszcie. To jest bardzo dobry moment, to jest czas, który jest teraz…”

∼Czesław Białczyński

,Chwytaj tylko taki łup,Który zmieści Ci się w dziób"".~Antoni Monastyrski

,Prawda i sprawiedliwość z natury są silniejsze od kłamstwa i niesprawiedliwości “”., Kto szuka dobra , z trudem je odnajduje

zło natomiast i bez szukania można znaleźć “”., Zdrowie to największy skarb “”.,Wiedza jest naszym ostatnim dobrem “”.,Puste worki nadyma wiatr,

bezmyślnych ludzi - próżność “”.

,Toczący się kamień nie porasta mchem"".

,Sprawiedliwość świeci w lachmanach

W chacie ubogich “”.

,Ciężka praca i miłość,:Lenistwo nie jest mile widziane .Lojalność i wierność wobec rodziny , plemienia i kraju “”.Mowy Zaratustry

, Kto szuka dobra , z trudem je odnajduje ,

zło natomiast i bez szukania można znaleźć “”., Mądry jest nie ten , który martwi się z powodu niedostatku , lecz ten ,który cieszy się z tego, co ma “”.,Narody , tracąc pamięć ,tracą życie “”.

,Długie szaty krepuja ciało , a bogactwa duszę “”.,Wiedza jest dla młodych rozsądkiem ,

dla wiekowych pociechą ,

dla biednych bogactwem ,

dla bogatych ozdobą"".,Unikaj przyjemności , które potem przynoszą zmartwienia “”.,Wolność jest najpiękniejszym darem boskim “”.

,Marne jest życie ludzi ,którzy kłamstwo

stawiają wyżej prawdy “”., Duchowa doskonałość jest lepsza od fizycznej “”.,Zniszcz ziarno zła , nim wyrośnie i zniszczy ciebie “”.

„Będą cię winić za to, że milczysz. Będą cię winić, kiedy mówisz za dużo, za mało lub umiarkowanie. Cokolwiek zrobisz, będą cię winić. Ani pochwała, ani obwinianie nie porusza mędrca”.

∼Budda

, Miłość duchowa jest wyższa od miłości cielesnej “”

,Zwierzę zna umiar swoich potrzeb

ale człowiek nie""

,Szlachetny jest ten,

kto nie tylko nie krzywdzi

ale i nie chce krzywdzic"".

,Lepiej glodnemu na wolności

niż sytemu w niewoli “”., Kto pożycza , staje się niewolnikiem “”.

Prowadź nas , aby służyć naszym bliskim i potrzebującym

,dlatego że oni są odzwierciedleniem Twojej sztuki stworzenia.Niech moja wiara w pomoc człowiekowi nigdy się

nie wyczerpie .

Egoizm , zazdrość i wzajemna nieufność utrudniają

naszą jedność .Pomóż nam przełamać bariery dzielące

mężczyzn i i kobiety .Mamy sobie pomagać .

Mężczyźni i kobiety są kroplami wody wypływające

z jednego i tego samego morza życia . Wzmacniać

więzi między między rodzinami, przyjaciółmi , między nami.

Niech każdy da coś z siebie innym , niech ideał życia rośnie

każdego dnia coraz bardziej.

,Jestem z tymi , którzy utrzymują

porządek , a nie z tymi , którzy tworzą nieład ‘’.

, Uczyń siebie czystym , prawy człowieku !

Każdy na tym świecie może zdobyć dla siebie czystość ,a mianowicie ,gdy oczyszcza się dzięki Dobrym Myślom ,Dobrym Słowom i Dobrym Czynom""., Prawo MAZDY oczyszcza wiernych ze wszystkich złych myśli , słów i czynów , jak błyskawiczny ,potężny wiatr oczyszcza rownine “”., Jak można szukać uzdrowienia i dobrobytu ciała bez zranienia ducha i zachowania go bez zranienia ciała “”.,Nie twórz pozadliwych pragnień , aby duch chciwości nie oszukał Cię"".Nie oddawaj się gniewowi , gdyż człowiek który oddaje się gniewowi , zapomina o swoich obowiązkach i dobrych uczynkach ,wtedy zło i zbrodnia wszelkiego rodzaju pojawiają się w jego umyśle i dopóki nie opuści go gniew , mówi się ,że jest tak jak zło “”., Nie dopuszczajcie żadnych pozadliwosci ,aby szkoda i żal nie dotarły do was z waszych własnych działań “”.Nie prowokujcie złudzeń , aby nie spotkała was nieslawa i niegodziwosc ,ponieważ mówi siłę , że oszczerstwa są bardziej dotkliwe niż czary “”.,Ze złym człowiekiem nie kontynuujcie konfliktu .

U chciwego człowieka nie szukajcie towarzystwa .

Człowiek chciwy nie będzie dobrym przywódcą.

Z nieuczciwym człowiekiem nie miejcie żadnego związku .

Z ignorantem nie ma rozmowy .

Z bezmyślnym nie wchodzcie w uklady “”., Nie powinieneś być arogancki przez wzgląd na dobra , jakie posiadasz , w końcu będziesz musiał to wszystko opuścić !!!

,Żyjemy w świecie iluzji ,taniej politycznej i religijnej propagandy , za którymi kryją się siły ignorowane przez człowieka,"".

Kompozytor Piękna

Przysłowie chińskie.,Jesli jest ci za gorąco to wyjdż z kuchni “”.

Witam; To może się podobać, ma głęboki sens.

.

Pozdrawiam. :ugeek:

, Nie krzywdz innych w sposób ,

który dla ciebie moze być bolesny “”.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!