Rejestrując się na naszym forum, akceptujesz zasady, które tutaj obowiązują.

Forum to powstało, by łączyć ludzi, a nie dzielić.

Jeśli publikujesz wypowiedzi obraźliwe i/lub powodujące szkodę innym członkom naszej społeczności, lub Twoja postawa sprawia, że wielu ludzi czuje się z Tobą po prostu źle, możesz otrzymać ostrzeżenie, a w niektórych przypadkach Twoje konto może zostać zablokowane lub usunięte.

Podczas usuwania konta, nie usuwamy wpisów ani tematów, bo spowodowałoby to wielki chaos w miejscach, w których dana osoba się udzielała.

Dane, którymi dysponujemy, nie będą udostępniane do innych instytucji.

Każda instytucja, która skopiuje, udostępni i/lub wykorzysta dane statystyczne lub dane dotyczące każdej poszczególnej osoby bez indywidualnej własnoręcznej, pisemnej zgody, musi zgodzić się na jednorazową opłatę 100.000 (sto tysięcy) euro plus koszty, za 1 bit informacji oraz za każde naruszenie.


Jesteś w przestrzeni, w której są inni Suwereni zainteresowani wolnością, suwerennością i wzrastaniem.

Forum to powstało, by łączyć ludzi oraz ich wspierać, dlatego prosimy Cię o przestrzeganie poniższych zasad komunikacji. Szanuj innych, a i Ty będziesz szanowany.

 1. :four_leaf_clover: Całkowity brak zgody na kopiowanie i/lub udostępnianie jakichkolwiek treści (screenshot, zdjęcie, nagranie i podobne) znajdujących się na naszym forum. Jest to przestrzeń prywatna, dla Was - Suwerenów. W przypadku skopiowania tych prywatnych, zastrzeżonych informacji, obowiązuje Cię cennik powyżej.

Prosimy też od razu o kontakt pod adresem [email protected] w celu uzyskania numeru konta bankowego i przesłania potwierdzenia transferu

 1. :four_leaf_clover: Wszystkie treści i materiały są PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ poszczególnych Suwerenów oraz Społeczności.

Całkowity brak zgody na wyprowadzanie jakichkolwiek informacji na zewnątrz.

Jeżeli pojawi się sytuacja, że zostaniesz wezwany, przymuszony do udzielania informacji przez komórki prawa korporacyjnego (rządy, służby, kulty, kartele, korporacje), natychmiast skontaktuj się z naszym prawnikiem albo poproś o pomoc prawną, zanim podasz jakiekolwiek informacje.

Wszystko co powiesz i zrobisz będzie użyte przeciwko Tobie, mimo zapewnień, że będzie inaczej. CZEKAJ NA POMOC PRAWNĄ - ZAWSZE!

Na twoich oczach państwa-korporacje wprowadzają totalitaryzm i jawnie łamią prawa człowieka oraz wiele konwencji międzynarodowych. Jednocz się i współdziałaj z ludźmi przeciwko korporacjom.

Nawet jeżeli w Twoim otoczeniu są ludzie, którzy tego nie rozumieją, bądź cierpliwy. Ty też się przebudziłeś w odpowiednim dla Ciebie czasie

 1. :four_leaf_clover: Wszystko co dzieje się w grupach Suwerenów II RP, zostaje tylko i wyłącznie w tych grupach, chyba że administracja zdecyduje inaczej (przykład: Obwieszczenia, które można publikować dowolnie). Gdy spotykacie się na żywo, bardzo mocno dbajcie o poufność tych informacji, bo nie każdy z Was jest zadeklarowanym Suwerenem II RP.

Każde naruszenie prywatności grup Suwerenów II RP (czyli przekazanie JAKICHKOLWIEK informacji GDZIEKOLWIEK, np. na inne publiczne grupy, takie jak wojewódzkie), oznacza surowe konwekwencje wymienione na dole.

Od razu odpowiadając: udostępnianie “tylko trochę”, to też udostępnianie. Pisząc o tym, że “tutaj było coś X, a tutaj coś Y”, nawet bez szczegółów - też udostępniasz

 1. :four_leaf_clover: Brak zgody na spamowanie. Spam = niepożądane wiadomości. Jeśli jesteś w pokoju dotyczącym np. odrodzenia państwa, a piszesz o tym, jak fajnie Ci było na ostatnich wakacjach - spamujesz

 2. :four_leaf_clover: Brak zgody na floodowanie. Flood = wielokrotne wysyłanie tej samej wiadomości lub wielu różnych wiadomości w krótkich odstępach czasu, używanie dwudziestu wykrzykników (!!!) zamiasat jednego (!), zakładanie 20 róznych pokoi zamiast jednego itp.

 3. :four_leaf_clover: UNIKAJ PISANIA DUŻYMI LITERAMI BEZ POWODU

 4. :four_leaf_clover: Unikaj zachowywania się jak troll, czyli osoba, która powoduje niepotrzebne złe emocje i prowokacje. Unikaj obrażania, szanuj innych i rób co się da, by wzrastać, a nie cofać się w rozwoju.

Jeśli jesteś tutaj całkowicie nowy, i już na samym początku siejesz podejrzenia bez jakiegokolwiek zrozumienia tematu, albo wyzywasz od sekt i podobnych… chyba nie musimy pisać, że wylecisz szybciej, niż się pojawiłeś?

 1. :four_leaf_clover: Jeśli Twoim życiem kieruje zazdrość, nienawiść, agresja i podobne emocje, i chcesz je przelewać w naszym Komunikatorze, możesz być od razu i bez ostrzeżenia całkowicie zablokowany

 2. :four_leaf_clover: Skupiamy się tylko na naszej społeczności i nie poruszamy tematów innych grup lub społeczności

 3. :four_leaf_clover: Brak zgody na reklamowanie się w tematach lub kategoriach, które nie są do tego przeznaczone

 4. :four_leaf_clover: Unikaj wrzucania niepotrzebnych lub dużych plików. Jeśli chcesz wrzucić większy plik, powyżej 2 MB, wykorzystaj hosting taki, jak MEGA (https://mega.nz/) lub WeTransfer (https://wetransfer.com/)

 5. :four_leaf_clover: Treści bezwartościowe (kotki, kwiatki, nowe piersi celebrytki i tęcze…) będą traktowane jako spam i trolling

 6. :four_leaf_clover: Tematy wulgarne, erotyczne oraz powszechnie uznane za niesmaczne, klasyfikowane są jako spam i trolling

 7. :four_leaf_clover: Twoje zdjęcie profilowe nie może prezentować treści opisanych w punkcie 13

 8. :four_leaf_clover: Jeśli publikujesz wypowiedzi obraźliwe i/lub powodujące szkodę innym członkom naszej społeczności, lub Twoja postawa sprawia, że wielu ludzi czuje się z Tobą po prostu źle, możesz otrzymać ostrzeżenie, a w niektórych przypadkach Twoje konto może zostać zablokowane lub usunięte


Złamanie powyższych zasad może skutkować od ostrzeżenia, przez 1-dniowy ban, 30-dniowy ban, całkowity ban, aż po konsekwencje prawne w niektórych przypadkach.

Dodatkowo, jeśli widzisz, że ktoś łamie regulamin, odwraca uwagę, powoduje chaos i rozbija dyskusję, zgłoś go od razu do administratora danego pokoju lub administratora ogólnego @ariowie - przez wiadomość prywatną.


Dodatkowe punkty:

 1. :four_leaf_clover: Podczas usuwania konta, nie usuwamy wpisów. Są one integralną częścią dyskusji i ich usunięcie spowodowałoby chaos. Możemy je usunąć w uzasadnionych przypadkach, np. wtedy, gdy zagrażają bezpieczeństwu Twojemu lub innych użytkowników

 2. :four_leaf_clover: Pamiętaj, że w internecie wszystko zostaje, nawet jeżeli jest zakodowane - nikt nie ma 100% pewności, że jest to bezpieczne