"Zabawy" z systemem - czyli normalny czlowiek omijajacy zasady i prawa systemowe

Witam.

Jesli ktos ma sprawdzone dzialajace sposoby lub pomysly jak uniknac roznych podatkow , mandatow , oplat czy zabawy z urzedami/urzednikami w kotka i myszke tak jak to oni bawia sie z nami. Czyli prosze wypelnic formularz 135 w pokoju 201 na 3 pietrze , wniesc oplate 20zl od zaswaidczenia a potem zejsc na parter do pokoju 1 i tam wziac wniosek o wypelnienie wniosku o pozwolenie na oddychanie. I nie zapomniec o podaniu mieszanki powietrza po obliczeniu oczywiscie na wlasny koszt skladu mieszanki. Tlen 500zl za dzien , azot 200zl itd :slight_smile:.

Byloby milo i wesolo odplacic tym samym.

Witaj :wink:

Musiałbyś podać konkretny przykład, potrzebę na którą szukasz odpowiedzi. To tak jakbyś zapytał jak zarobić milion czy jak schudnąć :slight_smile:



Ogólnie pytanie bym zadał: w jakim celu chcesz przeznaczać czas na “zabawę” z urzędnikami?



Zanim cokolwiek odpowiesz już mogę Cie na kierować abyś zagłębił temat prawa naturalnego, morskiego, prawa stanowionego tudzież korporacyjnego.



Daj znać jak możemy Ci pomóc?

I czy na pewno chcesz poświęcać czas na “zabawy”? Wiadomo to zawsze praktyczne doświadczenie tylko czy warto? Nikt z na prawdopodobnie nie zna praw naturalnych tak dobrze więc możemy za błędy dużo “zapłacić”.

Ale z drugiej strony “kto nie ryzykuje ten nie pije szampana” :slight_smile:

Narazie michal co do twojej wcześniejszej wypowiedzi z projektu alfa, to masz racje, na każdym forum mogą być sprzedawczyki lub agenci, lecz nie ma to żadnego znaczenia. Plan jest taki by rozpowszechnić i przedstawić wszystkim swoje projekty, które oni zrealizują. Jeśli 10 000 osób dowie się poprzez różne forum jak tego dokonać, to nikt nie będzie mógł wskazać prawdziwego sprawcy zamieszania, gdyż mógł to zrobić każdy z nich. Ważne byś tylko nie namawiał innych do łamania prawa, tylko do obchodzenia przepisów prawa legalnie. Ja wcześniej jako pierwszy zacząłem ten temat więc chciałem napisać parę słów na temat filozofii mojego projektu i dać kilka wskazówek na temat tworzenia i realizowania takiego planu. Najważniejsze by co kol wiek udało ci się wymyślić i zrealizować to jest kwestia wiary. Gdybym nie miał w sobie wiary to niczego nie udało by mi się osiągnąć, bo wiara łamie bariery. Musisz odrzucić wszystko czego nauczyłeś się w szkole, bo wszystko co udało im się tobie wmówić jest nieprawdą. Pani w szkole mówiła że tylko i wyłącznie dobre wykształcenie doprowadzi cię do godnego życia na wysokim poziomie, co jest całkowitą bzdurą, bo są ludzie beż żadnego wykształcenia którzy zarabiają kilkanaście razy więcej od kogoś kto ma wyższe wykształcenie. Na przykład samouk który od dziecka interesował się stolarką i nie ma nawet zawodówki obecnie robi bardzo ładne meble na zamówienie zarabiając kupę pieniędzy. Kolejną ważniejszą rzeczą jest odrzucić wszystkie informacje płynące z mediów, od polityków, lub ludzi ograniczonych systemową propagandą. Ile razy słyszałeś w mediach od pani redaktor lub od polityków że ty jako jednostka masz wpływ na sytuacje w kraju ale tylko poprzez chodzenie na wybory i głosowanie, co jest kolejną bzdurą systemową mieszającą w ludzkich umysłach. Tak właśnie działa system stawiając mur i wyznacza mentalną granicę, właśnie po to byś jej nie przekroczył, sprawując nad tobą kontrolę. Dla tego ludzie chodzą do pracy, płacą podatki, w niedziele idą do kościoła, przestrzegają przepisów i ect. Tak działa system niewolniczy, możesz nazywać go matrixem, lub inaczej jak ci się tylko podoba. Bariera matrixa ma za zadanie spowodować by żaden człowiek nie myślał samodzielnie. Podam ci przykład: jeśli ja zaczął bym opowiadać o swojej filozofii człowiekowi który wierzy w ideologie systemowe, to by mi przerwał po pierwszym zdaniu i powiedział że przewróciłem się i uderzyłem w głowę, bo bredzę, nie próbował by nawet zrozumieć logicznie czy ja kłamię czy mówię prawdę, tylko od razu by odrzucił wszystko co powiedziałem. W ten sposób matrix stawia granicę w rozumowaniu i to matrix decyduje za ciebie kim jesteś i ile zdołasz osiągnąć, zdobyć, zarobić itp. Niby pierdoła a ma wielkie znaczenie i ogromny wpływ na miliony, bo na tym polega programowanie jednostki. Jeśli zrozumiesz i odrzucisz tą fikcję która nas otacza, dopiero wtedy otworzy ci się umysł na nowe możliwości, bez tego nie masz najmniejszej szansy, bo to jest podstawa. Jeśli uda ci się to osiągnąć, dopiero wtedy możesz zacząć zajmować się tematem jakim jest moc wpływania na otoczenie. Tylko pamiętaj że dla matrixa stajesz się wtedy wirusem. Tyle na początek by się za bardzo nie rozpisywać.

Czesc.

Ja narazie nie potrzebuje pomocy. Ale sa tacy co pytaja o rozne rzeczy. I jakis specjalnie czasu nie zamierzam poswiecac na zabawe. Jednak jak juz nadazy sie okazja to czemu nie. Kazdy ma takie sytuacje eczesniej czy pozniej np koniec daty dowodu osobistego :slight_smile:. Drogi kulsonie.

Jak schudnac. Nic prostszego :slight_smile: ja schudlem 20kg nic niebrobiac w niecale 2 lata moge to robic jiedy chce. A jestem kierowca wiec praca raczej siedzaca i mala akrmtywnosc fizyczna.

Temat moze zle sformulowany ale chodzilo mi o jakies takie zagrywki , myki czy piszac jawnie wprowadzanie w blad wiadomo kogo i po co. No ale nie bede sie wyraz doslownie.

Wlasnie jest ryzyko jest zabawa mozna powiedziec.

O prawie morskim i naturalnym wiem, pewnie jak wiekszosc ale coz jak wiedza dopiero wchodzi jest filmik Bedorowicza o ktorym pisalem z toba u kogos z dowodem osobistym. O wykozystaniu owego prawa w sadzie. Zdaje sie tytul brzmial wykozystanie prawa naturalnego w sadzie. Porozmawiajmy tv. Obejrz jesli nie ogladalem co mowi Marcin kolega ktory od 7 lat ma kilka spraw sadowych i teraz oskarza sady czy sedziow juz nie pamietam i wygrywa. Stosuje te prawa w prawdziwym swiecie a nie na forum wiec cos tam wie. Takich ludzi ktorzy postanowili sie odbic od dna i skozystac jakiejs opcji ktora jest dostepna ( np z prawa morskiego / naturalnego jest coraz wiecej. Zdaje sie Marcin Pol tez cos tam szykuje znaczy uczy sie o tym. Moja wiedza na ten temat jest minimalna jak wieksxosci pewnie wiec coz sie tu wypowiadac.

Pozdrawiam

Witaj ponownie. Ja to wszystko wiem tylko nie uniem tego ujac tsk jak ty. Tv nie ogladam a jak cos mi sie zdarzy czasem to mnie "boli " nie wierze w nic tam. Kazda reklama dziala na mnie jak plachta na byka. Radio gazety itd. Czlowiek ktory to widzi poprostu juz to wie i nie da sie oszukac 2 raz.

Przyklad rozmowy he smieszne bo mnie tak wlasnie zalatwil moj ojciec i reszta mojej rodziny. Nikt nie chce gadac . Wiec dalem sobie z nimi spokoj.

Krzychu masz duzo wieksza wiedze ode mnie masz dar i doswiadczenie w planowaniu no coz moge powiedziec po tym co z toba rozmawiam . Jestes madrzejszy ode mnie. Tyle. Jak juz pisalem zgadzam sie w pelni z wszystkim co piszesz. I dobrze ze teraz naprawde czuje sie dobrze czytajac twoje opisy :slight_smile: no moze poza tym uczuciem ze jestes madrzejszy :slight_smile:.

Moze za sam tytul juz lame prawo? Bo ja nie wiem. Nie znam prawa. Moze lepiej zmienic go na legalne omijanie praw systemowych? Nie wiem juz sam. Moze sposoby walki, sabotazu matrixa albo utrudnianie “zycia” systemowi.

Krzychu no wiadomo ze jak co to jestes na “wudelcu” ale czy rejestracja na tym forum nie juz zavirusowaniem w calym systemie?



Moze ktos cos wie jak uniknac placenia podatkow bzdurnych np za deszczowke od powierzchni dachu. Albo placenia za wode lub studnie na podworku. To musi w polsce bo np anglii ( napewno) czy australii czy nawet podobno w austri juz kozystaja z praw naturalnych. Jest taki “irek z angli” chyba ma taki kanal on nie placi podatkow czy nie ma prawa jazdy . Nie placi za przejazd drogami. Ale to w anglii i policja nic mu nie robi bo nie moze.



No nic jak macie propozycje na zmaine nazwy tematu chetnie poslucham.

Narazie michal Każdy jest w czymś dobry, lecz nie jesteśmy równi, bo równość jest fikcją. Ja akurat mam doświadczenia w takim kierunku więc w tym jestem dobry. Ty pewnie jesteś lepszym kierowcą ode mnie bo jeździsz zawodowo, co za tym idzie masz większą szansę na uniknięcie wypadku niż ja niedzielny kierowca. Ja na przykład nie potrafił bym sam zajmować się małym dzieckiem, bo nie dał bym sobie rady i każda kobieta zrobi to ode mnie lepiej więc jest mądrzejsza ode mnie w tym temacie. Nie oznacza to że ktoś z nas jest lepszym człowiekiem lub gorszym. Jesteśmy po prostu inni. Być może kiedyś prześcigniesz mnie w mojej dziedzinie, wszystko jest możliwe. Dzisiaj jak znajdę chwilę czasu to przedstawię kolejny pomysł jak skutecznie zaprotestować przeciwko kontroli systemu wobec obywateli.

Znowu sie z toba zgadzam :slight_smile:. Tylko szczerze mowiac dziwnie sie czuje piszac takie dlugie posty i nie chce sie wkrecac w pisanie bo bym pisal i pisal. Napisalem ze jestes madrzejszy ale niebmam z tym problemu zapomnialem dodac to czy tamto wlasnie o tym ze kazdy jest inny a przy tym nie jestemy rowni. Jestem w pracy i czas na pisanie jest ograniczony a tyle by sie chcialo napisac.:slight_smile:. A czas plynie jak tylko siade do tego forum :slight_smile:. No i pisanie na telef masakra jaks android 9 i klawiatura samsunga . Odnosze wrazenie ze ona mi utrudnia pisanie :slight_smile: jakby caly telef sie zawzuil. Posty znikaja . Klawiatura robi oroblemy. Ciekawe co dalej. :slight_smile:

no coz jesli nie teraz zaczniemy sie z tym mierzyc to moze nie byc czasu pozniej albo jak to bywa chwila bedzid nie odpowiednia. rownosci nie ma i nie moze byc. Co wmawiaja nam wszedzie ze jestemy rowni . Bylibysmy maszynmai. I to jest wlasnie piekne ze nie jestesmy . Wolimy nature niz maszyny. Zgadzam sie ze kazdy jest w czyms dobry, mnie nie przeszkadza ze jestes sprytniejszy ode mnie w tym co robisz . Jak juz pisalem nawet sie ciesze bo to daje mizliwosc rozwoju mnie a tobie po czesci zadowolenie ze mozesz sie podzielic taka wiedza i pomoc w taki sposob.Tak mysle. Ja chetnie bym wziol udzial w twoim jakims przedsiewzieciu :slight_smile: a moze juz biore ? :slight_smile: Mnie nie bylo dlugo dane zrozumienie ze nie! wiedza w temaci bardzo szkodzi. Np prawa. Teraz nie da sie nadribic tego w 2 lata. Wlasnie po to miedzy innymi zapisalem sie tutaj by poznac innych ludzi " madrzejszych" lub takich ktorym ja bede umial pomoc.

Jazda to nie tylko moj zawod to zyciowa pasja i nie tylko “duzymi” , twoja stalo sie planowanie itp. Tak jak napisales.



Ktoz z nas moglby ocenic wogole kto jest lepszym czlowiekiem.? Rozumiem oczywiscie i przyklepuje 5 ze nie ma lepszy gorszy jestesmy roznymi ludzmi wszyscy. Polaczenie wspolnych sil polakow z calego swiata ( a na emigracji jest podobno od wojny 65mln ludzi ) daloby wymierne efekty nawet przy 1/10 tego.



Jak masz doswiadczenia czy sposoby jak to pieknie napisales na protest chetnie poczytam w wolnej chwili a przyda sie nie tylko mnie.

Eskimos juda co to nazywaja go glowa panstwa znowu cos podpisal . Jak szybko i jak swietnie z usmiechem na ryju. Ciekawe co sie bedzie dzialo.

Linka



<LINK_TEXT text=“https://www.money.pl/gospodarka/zmiany- … 9oEw8oX-4Y”>https://www.money.pl/gospodarka/zmiany-w-wywlaszczeniu-jest-podpis-prezydenta-6371314813363841a.html?fbclid=IwAR0AdQLzBhUX-cuY_CDrljNKxWeQRSiyB9XlMt0jLFrCPpTF49oEw8oX-4Y</LINK_TEXT>



Dzieki .

Moze sie komus przyda



<LINK_TEXT text=“http://www.zawodowy-polak.pl/index.php? … 2%C3%B3wna”>http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Strona_główna</LINK_TEXT>



http://www.tcichocki.pl/

Witam wszystkich. Pisałem wcześniej że podam sposób jak nie poddawać się kontroli systemu i ominąć procedury systemowe. Zanim jednak zacznę chciał bym wyjaśnić tym którzy pisali wcześniej że moje sposoby na rozwiązywanie problemów pachną złą energią i sabotażem. Nic bardziej mylnego, bo za pomocą mojego sposobu udało mi się wiele dobrego osiągnąć dla siebie oraz innych. Na przykład ponad 15 lat temu udało mi się otworzyć firmę, bez doświadczenia, bez początkowego wkładu finansowego, bez odprowadzania składek zdrowotnych, na podatek i bez wystawiania faktur za usługi. Ktoś z was może zarzucić mi że zmyślam bo tak się nie da, lecz ja wam zaświadczam że jest to możliwe, bo istnieje sposób by tego dokonać. Firma prosperowała bardzo dobrze, jak na tamte czasy zarobki moje ponad 15 lat temu wahały się między 200 a 350 PLN dziennie przy około 50% mniejszej inflacji od obecnej. Mając 14 kontrahentów z których 4 z nich dawało zlecenia codziennie, nie żądając faktur za usługi. Z prowadzenia firmy zrezygnowałem w momencie jak otworzyły się granicę i można było wyjechać więc wyjechałem. Firmę przekazałem moim pracownikom i wszystkie zlecenia. Ekipa od tamtej pory trochę pozmieniała się, lecz nie narzekają i prowadzą dalej biznes tak jak im wcześniej pokazałem. Następny przykład gdzie można mój sposób wykorzystać do dobrych celów, to robienie zakupów. Powiedzmy że zależy na kupnie najlepszego, najszybszego i najmniej awaryjnego laptopa, lecz nie znasz się na sprzęcie procesorach, kartach graficznych itp. Możesz przeprowadzić moim sposobem analizę i jak profesjonalista wybrać dla siebie najlepszy sprzęt za możliwie nie wielką cenę. Nie musisz ufać sprzedawcom, lub innym doradcą którzy mogą ci doradzić źle. Można o wiele więcej dobrego zyskać używając mojego sposobu myślenia. Moja technika nie służy tylko i wyłącznie w destrukcyjnych celach. Każdy z was może według własnego uznania używać tego sposobu jako człowiek odpowiedzialny i samodzielnie podejmujący decyzję. To tyle dla sprostowania. W następnym poście napiszę o sposobie który zapowiadałem wcześniej.

Witam ponownie. Ten post będzie o tym jak omijać kontrolę systemu używając do tego przedmiotów ogólnie dostępnych. Lecz od początku chcę opisać sytuacje która mi się przytrafiła w drodze na urlop. Może ktoś z was przeżył coś podobnego. Całkiem niedawno jechałem do miejscowości w której miałem wypoczywać, rzeczy osobiste miałem spakowane i umieszczone w bagażniku. Zatrzymałem się na obrzeżach miasta na parkingu, by znaleźć jakiś bar i coś zjeść. Nie zdążyłem otworzyć drzwi, gdy podjechały psy tajniaki nie oznakowanym samochodem wysiedli i poprosili mnie bym poddał się rutynowej kontroli. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, lecz zaczęli przeszukiwać mnie i samochód, robiąc to w sposób niechlujny. Oczywiście nic nie znaleźli, lecz narobili mi burdelu i sobie po prostu pojechali. Przede wszystkim dotykali moich osobistych rzeczy takich jak majtki na zmianę i koszulki, bez rękawiczek brudnymi śmierdzącymi łapami, moje czyste rzeczy. Bardzo jest to przykre i krzywdzące że uczciwego człowieka traktują jak potencjalnego bandytę. Myślałem że dostanę furii. O otwartych schowkach i burdelu pozostawionym w torbie podróżnej nie wspomnę. Więc wymyśliłem sposób by uniemożliwić im taką kontrolę. Robimy w ten sposób: bierzemy małą walizeczkę może być używana kupiona na bazarach za 10 PLN, dalej zaopatrujesz się w woreczki plastikowe przeźroczyste małe takie same w które pakuje się narkotyki. W hurtowni można je kupić po 2 grosze za sztukę, następnie zbierasz różne substancje legalne takie jak różne proszki takie jak gips remontowy, oprócz tego zbierasz rośliny wszystkie gatunki jakie rosną na polu i każdy gatunek suszysz osobno. Każda roślina po wysuszeniu będzie trochę inaczej wyglądać. Bierzesz 2.5 tysiąca torebeczek i pakujesz je tak by ususzone rośliny i proszki do złudzenia przypominały prawdziwe narkotyki tworząc doskonałą imitacje. Następnie bardzo ważna rzecz. Przyklejasz na woreczki numery od jednego do 2.5 tysięcy i pakujesz do walizki. Na walizce piszesz dużymi literami ( AKCJA PROTESTACYJNA PRZECIWKO POLICYJNYM KONTROLĄ ). Jeśli policjanci znajdą przy tobie taką walizeczkę mogą użyć testerów do sprawdzania na miejscu, czy dana substancja jest narkotykiem czy nie. Lecz na pewno nie będą mieli przy sobie 2.5 tysiąca testerów i czasu by taki test wykonać. Numery na woreczkach są po to by dać policjantom do myślenia, bo na przykład woreczek o numerze 1701 może zawierać prawdziwy narkotyk. Nigdy tego nie wiadomo więc trzeba sprawdzać każdy po kolei. Mogą oddać walizkę do laboratorium lecz sprawdzanie testerem też trwa jedna torebeczka około minuty, plus minus. Więc będą musieli wszystko sprawdzić na własny koszt i zapłacić jeszcze osobą które będą przy tym siedzieć i robić testy, a to wszystko kosztuje. Jeśli byśmy taką akcję protestacyjną zrobili, to przyłączyli by się do nas zwykli ludzie którzy też są przeciwko policyjnej bezkarności. Jednak plan wymaga jeszcze dopracowania. Wady planu to potrzeba dużo czasu by taką walizeczkę wykonać, poza tym mogą się podłączyć pod ten plan prawdziwi dilerzy. Jeśli laboratorium policyjne będzie zawalone takimi atrapami to sobie odpuszczą sprawdzanie. Matrix nie przeskoczy takiego problemu. Proszę o komentarze lub uwagi na ile plan wydaje wam się realny do zrealizowania i jak można go jeszcze udoskonalić. Jest to zadanie dla ludzi myślących.

Witaj krzychu.

Sluchaj ja takich przeszukan mialem wiele z racji zawodu. Na zachodzie zawsze zakladali rekawiczki :slight_smile: i smialem sie jka grzebali ale w gaciach do prania. Do tego moge dodac ze jak chca psy przeszukac z pomoca psiaka to musza zapytac czy nie jestes uczulony bo potem pralnia w przypadku kabiny sypialnej.

Trudno bedzie zebrac 2500 fantow zmylkowych. Do tego jak znam tych w cywilnych szmatach to oni od razu odzucili by np szalwie, tymianek czy pokrzywe. Znaja doskonale smak, zapach , wyglad tego czego szukaja bo sami to biora. Wiem to na pewno. Wiec odzucili by czesc ale czesc i tak musieliby wziac na badania.

To byloby czasochlonne ale. Np ktos suszy pokrzywe dla siebie np ja do picia moglbym spakowac kilka samarek i wyslac komus a ten kros moglby zrpbic to samo np tymiankiem i rozeslac w ten aposob po dogadaniu mamy osobe ktora zajmuje sie 1 asortymentem. Potem sie wymieniamy.

A Moze naprawde jakas walizeczja ze starymi gaciami takimi 2 letnimi w tej waliEczce i to np. Z kleksem albo z gruzem po pierdnieciu :slight_smile: ale bym mial frajde przy przeszukaniu. :slight_smile: jakby to otwarli :slight_smile:



Osobiscie czekam na opis z ta firma bo cos dla zony chce otworzyc zeby sie nie nudzila w donu jak ja tu jestem w nl.

Narazie michal Rodzajów substancji może być ponad 100 ważne by się różniły tylko wyglądem i były pomieszane by ciężko było je rozróżnić. Nawet jeśli ktoś ćpa i zna jak wyglądają takie substancje, to nie będzie znał wszystkich substancji jakie są na rynku narkotyków, bo tego jest zbyt dużo. Nawet najstarszy ćpun też wszystkich substancji nie zna.Trafna jest twoja uwaga że należało by odrzucić takie rośliny które łatwo rozpoznać czyli pokrzywa i tymianek miedzy innymi, lecz jest o wiele więcej roślin nie znanych i rzadko spotykanych, które żaden z nich nie rozpozna. Nie znam się na rodzajach narkotyków więc musiał bym zasięgnąć porady znawcy i z pewnością można by taką walizeczkę zrobić, był by to jednak cały dzień roboty nad jedną walizką ale plan jest wykonalny. Mogli byśmy założyć witrynę internetową i sprzedawać takie atrapy by ludzie mogli sobie robić jaja z policji. Bardzo wielu z nich by chciało się im postawić i zaprotestować w jakiś skuteczny sposób, lecz nie wiedzą jak. Warto nad tym pomyśleć. Dopiero jak byśmy wypuścili do ludzi kilka takich walizek, to jest duża szansa że pozostałe osoby które tego nie mają też będą chciały wozić takie atrapy, by okazać nieposłuszeństwo obywatelskie. Co do biznesu dotyczącego zarobkowania, to nie mogę zdradzić jak to działa, bo firma dalej funkcjonuje i ktoś ze skarbówki mógł by przeczytać to i dotrzeć do tej firmy. Na pewno kanałem oficjalnym nie mogę takich informacji przekazać.

Jasne nie mozesz to nie mozesz. Proste. Ja znawca nie jestem ale na tych najczesciej znanych sie znam. :slight_smile:. I uwierz ze taki cywilny koles nie wziolby do analizy nic co by nie powachal. Nie wiem jak to jest jak znajdzie podejrzana torebke z suszem czy moze ja otwoemrzyc dotykac czy prawo mu nakazuje zabrac do analizy. Jesli moze otworzyc to otwarcie 100sz zajeloby mu 10min i odzucenie tego co nie jest podejrzane. Sam umialbym to zrobic. Z proszkami jest gorzej bo w proszku mozesz przemycic np metamfetamine ktora potem mozna odzyskac chemicznymi sposobami z substancji ktora ja zmieszales. Nie wiem jak to dokladnie dziala ale proszku nie sprobuja ( mozna by oskarzyc o zazywanie :slight_smile: ) a po zapachu raczej nie dadza rady rozpoznac. Wiec tylko analiza chemiczna. To jak juz to raczej proszki niz susz. Wielokrotnie widzialem przeszukanie pod katem narkotykow moim zdaniem sprzedane akcje czyli ktos sprzedal ze ktos tsm kupil wieksza ikosc. W luksemburgu na parkingu ustawili sie 2 motory i 2 samochody . Jeden z nich z psem szkolonym. W przeciagu pol godz. Kontrolowali kilka samichodow i zatrzynali samochod z pol kilogramem suszu. Pies nawet nie byl potrzebny. Ale przy tskich akcjach zawsze strasza psem zebys sam powiedzial gdzie co masz niby mniejszy wyrok. I pies znajduje 99% skrytek . Przy wiekszej ikosci np u nas te 100 czy 200 np sakego proszku wezwaliby pewnie psa albo zawiezli nas na komisariat. Pies szybko stwierdzilby czym warto sie zainteresowac. I jeszcse jedno . Nie wiem czy wozenie tego typu podobnych rzeczy nie jest “wprowadzaniem w blad organow scigania podciagnietymi pod jskis paragraf”

Pozdrawiam.

Narazie michal dzięki że mi pomogłeś. Jednak masz rację by zostać przy proszkach. Co do strony prawnej to nie oskarżą cię o wprowadzanie policji w błąd, jeśli złożysz odpowiednie wyjaśnienie na protokół z twoim podpisem i podpisem policjanta przyjmującego wyjaśnienia, nic nie robimy na gębę wszystko musi być zapisane. Na przykład ja składam wyjaśnienia że substancje te są mi potrzebne do rytualnego odprawiania czarnej magii a oni będą musieli to zapisać na protokół jako moje wyjaśnienie. Nie ma ekspertów współpracujących z policją którzy byli by w stanie potwierdzić, lub zaprzeczyć czy mówię prawdę czy kłamie, poza tym takie praktyki okultystyczne są dozwolone i prawo nie przewiduje za to żadnego paragrafu, a co nie jest zabronione jest dozwolone. Zastanawiam się tylko nad tym napisem na walizce, może warto by tego napisu nie umieszczać. By zabronić ludziom wożenia takich fantów wprowadzających w błąd organy ścigania, musiała by powstać ustawa, bez tego policja nie ma prawa ci niczego zabronić, bo czego nie ma w kodeksie wykroczeń, lub prawie karnym, jest dozwolone. Ja bym zrobił w ten sposób: proszki jest łatwo pozyskać i spakować, więc zrobił bym kilka walizeczek, napisał bym do wszystkich anty systemowych YouTube-rów że jest nowa akcja, testujemy cierpliwość funkcjonariuszy. Następnie powysyłał bym im za darmo, by zrobili z tego jakiś materiał filmowy i jeśli ludzie zgłoszą chęć zakupu takiej walizeczki to wysyłamy wtedy kurierem taką atrapę. Link z opisem strony będzie na kanale YouTube u każdego z nich. Co o tym sądzisz?

Jeszcze jedno. Jak składasz na protokół oświadczenie że paczka ta nie posiada substancji zakazanych, i oni sprawdzą i nie znajdą takich substancji, to znaczy że nie wprowadziłeś w błąd organów ścigania.

Krzychu co do sytuacji z firmą… Fajnie się czyta ale skoro chcemy dawać dobry przykład prosimy o konkrety nie o suchą teorię.

Podeślij dokumenty jako dowód na to że wyżej opisana sytuacja z firmą miała miejsce.

kulsson Nie mogę napisać jak tego dokonałem, bo by się wydało czym się firma zajmuje i w jakiej branży działa. Ci którzy ją prowadzą mieli by przesrane. Po tych informacjach ktoś ze skarbówki mógł by dojść do tej firmy po zleceniodawcach. Skoro firma tak długo działa i nie płaci podatku, to naliczyli by im z 5 milionów nie zapłaconego podatku, czyli gruba afera. A ja nie donoszę, bo się trzymam zasad chrześcijańskich, które potępiają donosicielstwo. Potępiam grzech a nie człowieka, mogę namawiać by byli uczciwy, ale nie mogę ich sprzedać jak Judasz. Kwestia wiary i zasad.

Zapis musi jakis byc na papierze ze jest potrzebne ci obchodzenia swieta czy cos. Ja w tym roku mam zapis szczepienia corki, nie chce jej szczepic i szukam sposobu. W stanach mozna isc i powiedziec ze jest sie wyznawca kultu slonca i narusza to moje wyznanie i dajs spokoj. Nie wiem jak w u nas. Ale kolega nie szczepil i weszli mu na konto z grzywna 500zl ale przewidzial sytuacje i zostawil 20zl to mu zajeli 20zl. :slight_smile:. A kto ? Wojewoda jego miasta.

Co do akcji to mysle ze ludzie chcacy to robic musza byc czysci choc i tsk jak beda chcieli to podzuca. U nas podlozyli podczas przeszukania posesji gosciowi rozne rodzaje amunicji w sloiku do ula z pszczolami. Do tego jeszcze anonimowe pomowienie kupna karabinu dziwnym trafem pasujacego do “znalezionej” amunicji. Wynik 5 lat wiezienia i 18000zl grzywny.

Z yt dobre trzeba wykozystywac do dobrych celow jak oni potrafia blokoawac nas. A psiarnia przynajmniej mialaby zajecie. Bo jak pruszkow to po 8 miesiacach wypuscili i to z jakimi dowodami.

Pozdro

Krzychu kolejny raz podpadasz :slight_smile:

Czyli temat zamknięty. Nie jesteś wiarygodny.



Kolejna kwestia.

Serio? Zasad chrześcijańskich? :smiley:



Hehe mówisz “potępiam grzech” a w innym poście nawołujesz do kłamania! A powinieneś wiedzieć ze jednym z 10 przykazań Bożych według okupancyjnej Religi - nie kłam…

Ty chyba na rozum upadłeś…

Zdecyduj się w końcu czy przyszedłeś robić wodę z mózgu innym czy chcesz tworzyć na platformie ariowie.com lepsze życie…

Narazie michal Nie myślałem nigdy nad tym jak przeciwstawić się terrorowi szczepionkowemu, lecz jak wpadnę na pomysł to na pewno napiszę jak to rozwiązać.





kulsson Ja widzę że jest ci bardzo nie na rękę to że tutaj piszę i namawiam ludzi, by omijali zasady systemowe, co stawia cię w świetle obrońcy systemu. Podejrzewam że co do tego nikt nie ma już wątpliwości, jeśli przeczytał wszystkie twoje wypowiedzi. Co do mojej poprzedniej wypowiedzi to jest tak dokładnie jak napisałem grzeszę, kłamię, improwizuje, stwarzam sztuczne problemy i sztuczne pozory by oszukać system, lecz nie jestem z tego dumny bo zdaję sobie sprawę że to grzech i żałuje. Lecz to że się do tego przyznałem nie stawia ciebie w stosunku do mnie jako sędziego, byś mnie osądzał i pisał jaki jestem jestem zły i nie wiarygodny. Kto cię powołał do wystawiania mi opinii? Wolał bym by świat był doskonały, wszyscy byli uczciwi, ja też bym wtedy był uczciwy i zapomniał bym sabotażu i walce z systemem, ciesząc się życiem. Takie jest moje marzenie.