Ważne pisma które pomogą Wam się obronić

Witajcie,znalazłem listy pisane przez naszych rodaków do ZUS,US,sądów nawet “rządu”,

ciekawa zakładka - TV - Zawodowa i Nagrania -

<LINK_TEXT text=“http://www.zawodowy-polak.pl/index.php? … 2%C3%B3wna”>http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Strona_główna</LINK_TEXT>[/u]

Miłej lektury,

witam , prowadzę działalność gosp. , chętnie wypisałabym się z tego systemu , widziałam te pisma ale co dalej , kiedy np US zablokuje CI konto bankowe jakie dalsze kroki , ktoś ma pomysł . Chętnie porozmawiam , pozdrawiam całą społeczność Ariów . Uznanie dla Marcina za to co robi !!! Dużo słońca…

Witam.

Załóż drugie konto nie informując US ani ZUS lub rozliczaj się gotówką.

Pozdrawiam.

Witajcie,te pisma zostały wysłane i pozostał brak odpowiedzi,p.Krzysiek Chudek prowadzący www.zawodowy-polak.pl,już nie płaci podatku w us ani opłat zus.Nie otrzymał na swoje listy odpowiedzi(czyli podstaw prawnych) i tego faktu się trzyma.Prąd też opłaca(nie wiedzieli jak to ogryźć) z 23% zniżką.telefon do p. Krzysztofa jest podany w jego listach,czytać,pytać ,działać . pozdrawiam

Nie ma obowiązku mieć konta firmowego DG. Jest coś takiego jak udostępnienie konta czyli ktoś udostępnia Ci konto i jak jest potrzeba przelewu to z tego śmiało mozna korzytać. Gorzej jak jesteś vatowcem ale pamiętaj ,że w każdej chwili możesz wystąpić z vat jak obrót z DG na terenie Polski nie przekracza 200.000

Z tego co widziałem to Krzysztow Chudek jest bezrobotny i ma notoryczne najazdy policji do domu. Jeśli ktoś chce niepłacić w tym systemie to musi się z tym liczyć.

Poza tym znając ten system to mogą cię wsadzić bez podania przyczyny. Zobacz co się sało z chłopakiem od “Bądź na bieżąco”

Wiem że mamy racje całe te prawo naturalne itp ale rzeczywistoć nie specjalnie będzie przestrzegać to że masz rację. Liczy się ten kto jest silniejszy niestety ale spróbować zawsze warto.



pozdrawiam


Twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość czy ci się to podoba czy nie ,więc jeśli tak myślisz to tak masz… czy pomyślałeś kiedyś jak wyglądałoby twoje życie gdybyś myślał inaczej? co straciłbyś gdybyś zrezygnował ze strach? System zniknie gdy zmienimy swoje myślenie, czyli pozbędziemy się strachu wtedy nie będzie mógł nas zahaczyć w żaden sposób

1 polubienie

Oświadczenie publicznie ogłoszone



W odpowiedzi na wykorzystywanie w Polsce prawa talmudycznego, przedstawiam prawo, które obowiązuje, ale jest ukrywane przez tzw, jednostki rządzące i decyzyjne.



Oświadczam, że wykorzystanie danych osobowych przez firmy, instytucje i osoby fizyczne wymaga bezpośredniej zgody właściciela (nie dorozumianej), czyli Mirosława Gągalskiego.

  • Kara i/lub zadośćuczynienie za wykorzystanie danych osobowych bez wykazanej zgody Mirosława Gągalskiego lub uprawnień wynosi 150 000 € ryczałt, tyle samo wynosi kara i/lub zadośćuczynienie za każdorazowe kopiowanie i przetwarzanie, sprzedaż lub udostępnienie innym firmom, instytucjom, lub osobom prywatnym.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za podstępne wydobycie podpisu 500 000 € ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za bezpodstawne przetrzymywanie w areszcie, pozbawienie wolności. 5000€ za godzinę, 75 000 € za godzinę.
  • Kara za groźbę użycia środków przymusu – w zależności od indywidualnego przypadku 3,000€ ryczałt, 10,000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za bezprawną i nielegalną korespondencję, zawierającą błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach administracyjnych, opłatach itp. 500€ ryczałt + 10 - krotnie , 1000 € ryczałt + 10 - krotnie.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za bezprawne odrzucenie (także odmowa przyjęcia ) papierów wartościowych lub oświadczeń pod przysięgą, które zostały przedstawione przez wystawcę Mirosława Gągalskiego. 100.000€ ryczałt, 1,500,000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za zaangażowanie w doprowadzeniu do przymusu badań lekarskich i / lub psychiatrycznych. 100.000 ryczałt, 2.000.0000 € ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za dyskryminację, przymus lub rasizm – każdy przypadek. 100.000€ ryczałt, 500.0000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za zastosowanie nieważnych, nieobowiązujących, nielegalnych przepisów prawnych. 250.000€ ryczałt, 1.000.000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za wykonywanie nieuprawnionych działań z przymusem (np zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.) bez posiadania jednoznacznego statusu „urzędnika państwowego”. 100.000€ ryczałt, 1.000.000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za zabranie, konfiskatę dokumentów tożsamości wbrew woli Mirosława Gągalskiego (np paszport, prawa jazdy, innych uprawnień w postaci potwierdzenia określonych umiejętności/uprawnień dokumentem urzędowym). 50,000€ minimalna. 200.000€ minimalna.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za wtargnięcie do pojazdu lub lokalu bez wyraźnej i dobrowolnej zgody jego użytkownika Mirosława Gągalskiego. 50.000€ ryczałt, 100.000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za pozbawienie prawa opieki nad własnym dzieckiem lub adoptowanym – każde dziecko. 1.000.000€ ryczałt, 10 mln € ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za utratę, odebranie mienia lub własności – w zależności od indywidualnego przypadku. Wartość własności + 25%.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za bezpodstawny akt oskarżenia osoby i / lub pełnomocnika. 50.000€ ryczałt, 500.000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za bezprawne wnioski o ukaranie / represje prawa. 50.000€ ryczałt, 300.000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za wyłudzanie pieniędzy, towarów , nieruchomości przez komornika, bez państwowej legitymacji i bez uprawomocnionego wyroku suwerennego sądu, bez własnoręcznego podpisu sędziego. 100.000€ ryczałt, 500.000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez sąd, sędziego, sekretarza sądu, bez ważnej legitymacji suwerennego państwa. 200.000€ ryczałt, 500.000€ ryczałt.
  • Kara i/lub zadośćuczynienie za łamanie praw człowieka – naruszenie godności ludzkiej Mirosława Gągalskiego jak i poszczególnych osób Narodu Polskiego, wbrew rezolucji ONZ 217 A i / lub Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (Polska ratyfikowała konwencję w 1993 r.). 150.000€ ryczałt, 500.000€ ryczałt.



    Pierwsza skala odpowiedzialności finansowej dotyczy wykonawców, druga decydentów.



    Podstawa prawna:
  1. MIĘDZYNARODOWY PAKT PRAW OBYWATELSKICH I POLITYCZNYCH – IP 66 Międzynarodowa taryfa odszkodowawcza (podpisany przez Polskę w Nowym Jorku dnia 16 grudnia 1966 r. (Dz. U. z 1977 r. nr 38, poz. 167).

    <LINK_TEXT text=“http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDe … 9770380167”>http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19770380167</LINK_TEXT> Podano do powszechnej wiadomości.



    Taryfy odszkodowawczej nie ma w języku polskim co oznacza, że jest ukrywana przez Narodem Polskim, <LINK_TEXT text=“https://amnesty.org.pl/wp-content/uploa … cznych.pdf”>https://amnesty.org.pl/wp-content/uploads/2016/04/Miedzynarodowy_Pakt_Praw_Obywatelskich_i_Politycznych.pdf</LINK_TEXT> )


  2. Polska przystąpiła do Rady Europy 26 listopada 1991, jednocześnie podpisując Europejską konwencję praw człowieka. Konwencja została ratyfikowana 19 stycznia 1993 i TEGO SAMEGO DNIA WESZŁA W ŻYCIE W STOSUNKU DO POLSKI. 26 lipca 1994 Polska ratyfikowała protokoły nr 1 i 4, 18 października 2000 protokół nr 6, a 4 listopada 2002 protokół nr 7 (nadto ratyfikowała protokoły nr 2, 9 i 11, dotyczące kwestii proceduralnych).



    Zezwalam na kopiowanie i dowolne wykorzystywanie tekstu dla celów ochrony praw kopiującego. Mirosław Gągalski

Witajcie,i dlatego jesteśmy tutaj by tworzyć rody i się ich działaniom przeciwstawiać,

Jest sposób w tym systemie aby robić wszystko a nie płacić za nic jeszcze system musi dopłacić nam do tego co robimy , ale ta wiedza jest trudna do zdobycia i jest kosztowna i wymaga wiele wysiłku, ale Ja ją posiadam.

A możesz podpowiedzieć czy Twoją wiedzę można wykorzystać również w UK?

Gdzie można znaleźć informacje na temat na nr korporacyjnego HMRC itp.?

Widzę Włóczęga że nie przeczytałeś dokładnie mojej poprzedniej informacji to wszystko kosztuje , nawet udzielenie tobie bracie tej informacji pozdro.

Witam wszystkich serdecznie



Naświetlam kolejny perfidny przekręt okupanta. Musimy znaleźć skuteczną drogę obrony.



Kilka dni temu otrzymałem pismo od burmistrza, że mój samochód został wisany na listę aut które w razie ćwiczeń wojskowych lub konfliktu zbrojnego zostanie mi skonfiskowane! :xPodobno z tego co czytam takie listy dostały tysiące ludzi w Polsce. Na odwołanie się od tego mam tylko 7 dni (list odebrałem w piątek 27.12.2019 więc na reakcję mam raptem 2 dni robocze).



Chciałem zapytać czy ktoś z Was miał do czynienia z tym tematem i jaka droga będzie najlepsza? Konsultowaliśmy problem bezpośrednio z Marcinem jednak nie ma on sprawdzonej drogi walki z tym przekrętem. Opcji jest kilka:


  1. Odwołanie się od tej decyzji i czekanie na rozwój wydarzeń
  2. Nieodwoływanie się i olanie tego pisma -> czekanie na konkretne wezwanie do dostarczenia auta i wtedy odwołanie
  3. Sprzedaż auta (byłoby szkoda bo bardzo je lubię)

    4 inne rozwiązania do dyskusji w prywatnej przestrzeni



    Chodzi mi o konkrety! Czyli jeśli mam się odwołać to na co się powołać? na jaki paragraf i czego ?

    W mojej ocenie jest to łamanie karty praw człowieka.



    Jeśli ktoś zna temat to proszę o pilny kontakt na priv.



    Serdeczności


Czy podali podstawę prawną w tym piście, które dostałeś?

Jaka jest data odbioru?



Z tego co mi armia podpowiada, trzeba odpisac, że auto jest niesprawne w jakimś zakresie, nie spełnia kluczowych parametrów, które by wojsko modły intereswać. Może podpytaj mechanika.


Czy podali podstawę prawną w tym piście, które dostałeś?

Jaka jest data odbioru?

Z tego co mi armia podpowiada, trzeba odpisac, że auto jest niesprawne w jakimś zakresie, nie spełnia kluczowych parametrów, które by wojsko modły intereswać. Może podpytaj mechanika.

Jestem chętna poznać Twoją wiedzę :slight_smile:

Jeżeli to te pismo z filmu to dostałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego, dali ci 7 dni od daty odbioru na wypowiedzenie się itd masz w piśmie.

Po tym terminie wydadzą decyzję od której będzie ci przysługiwało odwołanie do wojewody.





Można odpisać jak OKi napisał ale z tego co szybko doczytałem masz obowiązek dostarczyć samochód w staniu przydatnym do użytku, ale przecież możesz nie mieć pieniędzy aby to zrobić teraz.



Może odpisać, że nie wyrażasz zgody na odebranie samochodu bo w razie konfliktu zbrojnego cała twoja rodzina zamierza opuścić kraj/teren walk właśnie tym samochodem, bezprawne w twoim mniemaniu odebranie środka transportu/ucieczki naraża na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia twoją rodzinę. Jako mąż i ojciec (o ile jesteś, ale przecież zamierzasz nim być) masz obowiązek dbania o rodzinę ich zdrowie i życie, ten obowiązek nakłada na ciebie szereg przepisów oraz twoja przysięga małżeńska. Wydanie decyzji o pozbawieniu cię samochodu może przyczynić się do ich śmierci a na to nie wyrażasz zgody. itd.

WKU może chce twojego samochodu ale burmistrzowi może już tak nie zależeć imoże uznać twoje argumenty, potrzebuje tylko dobrego powodu.



Nie wiem może ktoś ma lepszy pomysł. Może zadzwonić do nich co napisać.



Ja bym już teraz pisał bo masz prawo się wypowiedzieć a twoje pismo będzie w aktach sprawy.

Witajcie.Prowadze dzialanosc gospodarcza na Polanie cudow.Chce sie wylogowac z ucisku US/ZUS jak najbardziej to mozliwe.

Czy zakladajac konta w Revolut buissnes unikne obowiazku oplacania haraczu skoro bank jest angielski i ponoc na poczatku nie podlegal zadnym zajecia?

Jakie macie doswiadczenia?

może odeślij im że wyrażasz zgode ale tu jest cennik i to będzie kosztować tyle i tyle miesięcznie jeśli nie odpowiedzą w ciągu 3 dni to domniemasz ich zgodę. Dobra podstawa do dalszych działań. Wątpie żeby odpisali tak szybko więc w sądzie masz ich zgodę udowodnioną WIĘC NIECH PŁACĄ



MOŻNA SIĘ Z NIMI POBAWIĆ ICH SPOSOBAMI



Pozdrawiam

MyWay24

to ciekawy wątek… niestety nic na ten temat nie wiem ale oczekuję na tych z wiedzą… :slight_smile: