Ważne pisma które pomogą Wam się obronić

Moim zdaniem bank tu nie ma nic do rzeczy - i tak musisz zgłosić konto do US czy innego fiscusa. Nie wiem co masz na myśli, pisząc “polana cudów” - jakiś raj podatkowy? Co do podatków - może ewentualne tytuły egzekucyjne nie będą aż tak szybko respektowane przez ten bank jak w tzw “bankach polskich”. Przepisy co do prowadzenia działalności poza granicami są bardzo niekorzystne i na to nie ma co liczyć - chyba, że rzeczywiście przebywasz za granicą. Z zus możesz się wykręcić zakładając sp zoo.

"Moim zdaniem bank tu nie ma nic do rzeczy - i tak musisz zgłosić konto do US czy innego fiscusa.

"

Juz napisałam wcześsniej , nie ma obowiązku zgłaszać konta bankowego do Us jak prowadzi DG i nie jest vatowcem a z vatu wielu przedsiębiorców może się “wypisać” w każdej chwili pod warunkiem ,że przychód w Polce nie przekracza 200.000 ( nie wiem jaka jest kwota w 2020 roku). Można również skorzystać jak jest potrzeba przelewu z tzw użyczenia konta od innej osoby


Tak, zapomniałam o tej opcji

dzięki za przypomnienie, oki

Oferuję Posługę w zakresie Prawa Naturalnego Karnego Cywilnego na najwyższym Poziomie i Etyce tel. 504 186 599.

Bez nagłówków i możliwości identyfikacji, dzisiaj napisałem takie pismo:



W związku z tym, że zawarliśmy kontrakt (zgodziła się Pani) na zapłacenie mi zadośćuczynienia przez Panią, 1 510 000 Euro (jeden milion pięćset dziesięć tysięcy Euro), ale zdecydowała się Pani przetrzymywać moją własność bez mojej zgody, proponuję Pani opłatę dzienną (odsetki karne) w wysokości 64 zł dziennie przez okres trwania procesu administracyjnego.

Kwota zadośćuczynienia za popełnione przez Panią przestępstwa na mojej osobie, po przeliczeniu na złote polskie w dniu dzisiejszym to: 6 424 819,00 zł (sześć milionów czterysta dwadzieścia cztery tysiące osiemset dziewiętnaście złotych).

Jeżeli nie jest Pani zainteresowana tą ofertą – proszę zwróć moją należność 6 424 819,00 zł (sześć milionów czterysta dwadzieścia cztery tysiące osiemset dziewiętnaście złotych) w przeciągu 10 dni od otrzymania tego pisma przelewem, osobiście, lub kurierem.

Jeżeli się Pani zgadza z opłatą dzienną w wysokości 64,00 zł dziennie (sześćdziesiąt cztery złote dziennie) – nie musi Pani robić nic, odsetki zostaną naliczane od 11 dnia od daty doręczenia tej oferty (DOMNIEMANIE PANI ZGODY) przez okres trwania procesu administracyjnego poszerzone o koszty dochodzenia praw i koszty sądowe i będzie to należność w pierwszej kolejności do zapłaty.

Informuję, że możemy negocjować sposób zapłacenia Przez Panią należności.

Wlasnie czytam kolejna ksiazke na temat wyzwolenia z sidel (nie)rzadu.



Autorka sugeruje aby urzyc bardzo prostej metody, ktora sprawdza sie praktycznie w 100% sytuacji w relacji z rzadem lub policja i innymi jego agencjami.



Po pierwsze niech ten urzednik udowodni, ze to prawo o ktore on sie opiera (ustawa lub przepis) dotyczy takze Ciebie?

Niech to udowodni na pismie. Niech dostarczy niepodwazalny dowod potwierdzajacy waznosc jego sprawy (Proof of claim).



Po drugie niech udowodni to, ze on ma jakis autorytet nad nami (proof of authority).

Czy ktokolwiek z nas podpisal zgode na to, zeby byc rzadzonym przez tych jelopow?

Oni obiecuja jedno przed wyborami, a pozniej robia co innego, lub daja nam kawalek marchewki (500+) a w tym samym czasie rozgrabiaja nasz kraj na biliony!

Aparatczyki Niemieccy lub Rosyjscy lub tych co im korzen przecieli… Choc wiemy, ze za krajami stoi bank Rothchildow… Iran - ostatni bastion…



Wiec niech oni udowodnia, ze moga cokolwiek od nas rzadac, ze maja jakas wladze ponad nami i ze te ustawy dotycza nas.

Do tego nalezy dolozyc im jakas nasza kare, bo przeciez te listy wywoluja stres, groza nam karami lub nawet wiezieniem, to jest terroryzm ze strony rzadu. Strasza uzyciem sily…



Powodzenia!

Irek, możesz podać autora i tytuł?

Dziękuję, że się dzielisz :slight_smile:

Też bym tak zrobił. Daj znać jaką metodę wybrałeś i co z tego wynikło. Swoją drogą szokująca bezczelność, że przysyłają listy o takiej treści…





Irek chyba mówi o tej książce:

<LINK_TEXT text=“https://bladymamut.wordpress.com/2014/0 … ze-prawna/”>https://bladymamut.wordpress.com/2014/05/13/a-wiec-mowia-ze-zlamales-prawo-jak-kwestionowac-wladze-prawna/</LINK_TEXT>





Co do oferty pomocy innym płatnej, to chyba nie po to to forum a szczególnie ten dział został stworzony. Tym bardziej jeśli nie przeczytałem od tej osoby ani jednej informacji której by większość z nas nie wiedziała, lub osiągniętych rezultatów jej działań.

Tak, to ta ksiazka.

Czytam tez kolejne.

Ostatnio bylem z ojcem w sadzie w Warrington, bo jechal autem bez waznego ubezpieczenia.

Musielismy wypelnic formularz z danymi jego zarobkow i wydatkow - tak go wypelnilem, zeby mu zostalo jakies £100 miesiecznie…

Do tego napisalem pod jego autografem “All rights reserved.”, a na dole: “This form was filled and signed under threat, duress and coercion. All rights reserved.”

Caly ten szopkowy sad dal mu najnizsza mozliwa kare - £420 (platne w ratach), oraz pozwolili mu zatrzymac prawo-jazdy, a podobno mial juz 9 punktow karnych i dodali mu kolejnych 6… :slight_smile:



Mnie wyprosili z sali, bo sie troche stawialem… :smiley: Przyszlo 2 ochroniarzy… :slight_smile:

Pytalem sie ich tez, czy oni maja wyzszy autorytet nad moim ojcem niz on sam? Niech to udowodnia!

Troche ich tym zdziwilem i mam nadzieje, ze przez to potraktowali go ulgowo…



Powodzenia!

Tak, to ta ksiazka.

Czytam tez kolejne.

Ostatnio bylem z ojcem w sadzie w Warrington, bo jechal autem bez waznego ubezpieczenia.

Musielismy wypelnic formularz z danymi jego zarobkow i wydatkow - tak go wypelnilem, zeby mu zostalo jakies £100 miesiecznie…

Do tego napisalem pod jego autografem “All rights reserved.”, a na dole: “This form was filled and signed under threat, duress and coercion. All rights reserved.”

Caly ten szopkowy sad dal mu najnizsza mozliwa kare - £420 (platne w ratach), oraz pozwolili mu zatrzymac prawo-jazdy, a podobno mial juz 9 punktow karnych i dodali mu kolejnych 6… :slight_smile:



Mnie wyprosili z sali, bo sie troche stawialem… :smiley: Przyszlo 2 ochroniarzy… :slight_smile:

Pytalem sie ich tez, czy oni maja wyzszy autorytet nad moim ojcem niz on sam? Niech to udowodnia!

Troche ich tym zdziwilem i mam nadzieje, ze przez to potraktowali go ulgowo…



Powodzenia!

Troszkę z innej beczki: czy są na forum ludzie którzy mają dzieci lub wnuki nieszczepione i chodzą do przedszkola? Moje maluszki ( wnuki) nie są szczepione. Przedszkole zażądało karty szczepień bo jak nie szczepione to “spada” na koniec kolejki. Czy jest jakiś pomysł jak to obejść? lekarze nie chcą w tym brać udziału ( nawet ci z rodziny :cry: )

Witaj OKI,



Ja bym skontaktowal sie z organizacja STOP NOP - oni powinni doradzic na ten temat.

Ponizej podaje link do ich stronyu i artykulu na temat sprawy sadowej przeciwko takiej wlasnie uchwale z Warszawy.



<LINK_TEXT text=“https://stopnop.com.pl/rodzice-z-warsza … -zlobkowe/”>https://stopnop.com.pl/rodzice-z-warszawy-skarza-do-sadu-dyskryminujace-uchwaly-zlobkowe/</LINK_TEXT>



Warto by tez bylo skontaktowac sie z organizacja Ordo Iuris - oni zajmuja sie takimi sprawami.

Wydaje sie ze takie prawo jest nielegalne, gdyz dyskryminuje jednostki, ktore nie przyjmuja szczepionek np ze wzgledow religijnych.

Podobno w niektorych z nich znajduja sie komorki abortowanych dzieci!!!

Ciekaw jestem, czy producenci udostepniaja dokladny sklad szczepionek do wgladu rodzicow.



<LINK_TEXT text=“https://ordoiuris.pl/warszawski-program … ordo-iuris”>https://ordoiuris.pl/warszawski-program-szczepien-przeciwko-hpv-analiza-ordo-iuris</LINK_TEXT>



Prosze sie nie poddawac i ich naciskac.

OKI,



Odezwij się do mnie śmiało, ja jestem po całkiem fajnym randori z FUN-epidem i tzw. lekarzem.



Polecam:



<LINK_TEXT text=“https://akademia.nfz.gov.pl/podrecznik- … -pacjenta/”>https://akademia.nfz.gov.pl/podrecznik-zrozumiec-prawa-pacjenta/</LINK_TEXT>



Wiedza i brak strachu. Tu nawet nie chodzi o gotowe pismo. Ale to jaka jest energia w Tobie. Drapieżniki nie atakują silnych, szukają słabych.



Służę pomocą.

1 polubienie

Bardzo dziękuję za odpowiedzi … U mnie nie ma strachu tylko widzę ,że córką jest już zmęczona, ciągle jakieś halo. Ostatnio zmusiłam lekarkę ,żeby głośno powiedziała przy innych pacjętach ,że odmawia udzielenia pomocy medycznej mojej nieszczepionej wnusi… dopiero wtedy dała spokój. Wiem co nieco jak buduje się rzeczywistość : nie zmienimy odbicia w lustrze, musimy zmienić obraz, który się odbija.

1 polubienie

Rozgłaszam wszem i wobec ,żeby tworzyć żłobki, przedszkola i szkoły dla "nieszczepieńców’. Jest to jakieś rozwiązanie…

mieć swoje bez łachi :smiley: Taka działalność nie podlega oświacie i nie są potrzebne żadne zezwolenia od nich. jest tylko taka jednostka wpisana do rejestru niepublicznych przedszkoli

Chyba jest to najlepsze rozwiazanie.

Do tego mozna wprowadzic jakies kursy edukacyjne jak np Your Baby Can Read.

Dzieci mogly by sie szybko nauczyc podstaw jezyka angielskiego i czytania. :slight_smile:

Moze ktos sie zglosi na ochotnika, jakis pasjonat?

Edukacja Steinera tez jest bardzo pozytywna. :slight_smile:

Jak będziecie mieli miejsce na taką placówkę w okolicach Warszawy to zgłaszam się na ochotnika, obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu.

@AsiaMasia Takie przedszkola i szkoły istnieją na całym świecie od 100lat. To tzw. “Wolne Szkoły”, szkoły prowadzone wg pedagogiki Rudolfa Steinera. (szkoły waldorfskie). jednym z głównych pytań zadawanych podczas rekrutacji jest" “Czy pani dziecko było szczepione?” Twierdząca odpowiedź jest przyjmowana ze smutkiem.
Gorąco polecam te szkoły.