Oczyszczanie nieba - cloudbusting

Witajcie!



Zastanawiam sie, czy ktos z was slyszal lub juz stosuje u siebie cloudbustery?



https://www.youtube.com/watch?v=XW2V59zBgeY



Kate Bush spiewala o Wilhelm-ie Reich-u w swojej piosence:



https://www.youtube.com/watch?v=pllRW9wETzw



W Polsce tez sa osoby, ktore zajmuja sie tym tematem:



https://www.youtube.com/watch?v=_h3AQNoLpIc



Dobry film dokumentalny na temat zycia Wilhelma Reicha mozna ogladnac tutaj:



https://www.youtube.com/watch?v=fh7wDN_6Fac



Ja mam takie cudo w swoim ogrodzie - pomaga on poruszac energie, ktora to oczyszcza niebo.

Podbijam. +3 do Szacunku

Spoko - na podkarpaciu tez sa cloudbustery.

W moim miasteczku ustawilem juz 4. :slight_smile:



W UK w okolicach Crewe rozstawilem z 15 juz wiec czesto mamy slonce gdy w tym samym czasie w Manchesterze duzo chmur…

Technologia ta dziala i jest testowana od wielu lat.



Teraz czas na zbudowanie akumulatora orgonu! :smiley:

Trzeba naprawiac komorki swego ciala. :slight_smile:

Brzmi jak rozgromienie NWO w regionie. Sluzby beda ci probowaly to odlaczyc. Wojskowi z kontrola nad HAARP chlodza i zachmurzaja. Cel napewno upadly. :evil:

[i]

[/i]

Ja jeszcze na swój zbieram bo to nie mały koszt ale warto. Do tego piramidke orgonitowa na biurko i to już fajna ochrona :slight_smile:

Można zrobić samemu, wiem, ale wolę oddać pracę ekspertom :slight_smile:

Totalne bzdury…

Czytaliście jakąkolwiek dokumentacje W. Reich’a? Smutne, że tyle osób daje się nabierać. Te działko pseudo orgonitowe, piramidki itp nie działają… nie maja nic wspólnego z technologia orgonu. Zanim zaczniecie pisać kolejne bzdety radzę zacząć zgłębiać temat od początku.

WhiteRabbit popieram

Witam; Temat ciekawy. Pytanie, na ile jest on prawdziwy? Czy ktoś z was próbował tego? Z jakim skutkiem? To że ktoś wrzucił filmik na Tubie, to zaraz nie znaczy, ze to jest prawda. Robienie czegoś, co do niczego nie służy? Przecież koszt tego jest spory, same rury miedziane, to już jest wydatek. Kryształy, które też trzeba kupić. Parę litrów żywicy + utwardzacz. To też jest koszt. Suma suma-rum, to się nazbiera parę ładnych złotych. Mogę zrozumieć, że pewne stany fizyczne jest trudno wyjaśnić. Ale ja jestem niedowiarkiem z natury; więc podchodzę do tego, jak kot do jeża. Chciałbym usłyszeć jakąś wypowiedź, kogoś kto to zrobił i używa tego, z jakimś skutkiem? Jak to jest bardzo skuteczne? Temat jest otwarty; zapraszam do dyskusji. Niech się wypowiedzą ci co tego używają. Chodzi o wypowiedzi w jakiś sposób potwierdzone. Pozdrawiam. :ugeek:

:Private and :Confidential:

[i]

[/i]



Prosze zadawac jakies konkretne pytania lub opisywac swoje doswiadczenia. Badzcie pozytywni i bez chamskich/prostackich epitetow czy klotni - nie zgadzasz sie to rozpisuj sie gdzie indziej na jakies tematy w ktorych masz praktyczna wiedze. Lub przyjedz do mnie poobserwowac na wlasne oczy, co sie dzieje na niebie. :smiley: Zapraszam do Crewe!! :smiley:



:Private and :Confidential.

:Private and :Confidential:

Tomaszu, poczytaj co napisalem powyzej. Po to zaczalem ten temat, bo mam juz w nim doswiadczenie. Nie mialem wiele czasu, zeby sie rozpisywac w pierwszym poscie. Chcialem umiescic jakies wlasne zdjecia, ale sa one za duze i nie bylem w stanie. Wkleilem kilka linkow do materialow na YT, zeby osoby same sie zapoznaly z tym tematem i poszukaly kolejnych informacji.

Czy uwazacie Taratajcio za przyblede, ktory jest jakims szarlatanem - on produkuje zapery, ktore sa czesciowo oparte na technologii orgonitu.



Zgadzam sie z toba - to ma byc otwarta konwersacja poparta osobistym doswiadczeniem. Zapraszam do Crewe - bedziemy obserwowac chmury. Zaparze cherbatke ziolowa, rozlorze lezaki i bedziemy ogladac co sie dzieje na niebie. :smiley:



Z osobistego doswiadczenia wiem, ze polewanie woda oczyszcza lub resetuje cloudbustery. Prosze testowac i opowiadac. :slight_smile:

Ja mam duzo wlasnych obserwacji ale chcialbym uslyszec najpierw jakies spostrzezenia od innych praktykantow. Nie chce niczego narzucac.



Wyslalem 2 rurosy na Szetlandy do kolegi Stuarta, ktory zalozyl panstwo Forvik. http://www.forvik.com/index2.php

Prosze do niego napisac to moze cos wam odpisze. :slight_smile: Dostalem od niego kilka ciekawych fotek krotko po instalacji.



Pomysl uziemiania rur zapozyczylem od kolegi z Austin: prosze obejrzec ten krotki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=uR8v6XdKqC4



Pozdrawiam i zycze powodzenia!



:Private and :Confidential.

Witam : dzięki za szybką odpowiedź, co do Taratajcio, to mam mieszane uczucia,Brał kiedyś w takim interesie, który był szwindlem, ja od tego gościa jestem z daleka. Krótko, nic z nim nie chcę mieć wspólnego.A co do reszty to jestem zainteresowany, ale kasy jest mało, i głupio by by było stracić ją. Wystarczy że państwo mnie okradło, ale to jest inna historia nie związana z tematem. Czyste niebo, czyste powietrze, i świeże to jest moje marzenie. Jeśli coś można zrobić w tym kierunku, to należy zrobić. Jak nie mnie to sąsiadom może się przydać. Mam pytanie? Jakieś wskazówki, jak prawidłowo zbudować takie urządzenie? Przeglądałem sporo filmików, i co jeden to inna wersja, jaka jest prawidłowa, jaka powinna być. Na czym się wzorować?Kto zrobił to prawidłowo?Kogo posłuchać? Dzięki z góry za uwagę, i porady; Pozdr. :ugeek:

Zobaczcie jak wyglądały działa wynalazcy… zwracam uwagę na te ,kable,. Wiecie co to jest ? Orgon kumuluje się w wodzie , tak jakoś chętnie tam wnika. Te wspomniane kable to były rury doprowadzające wodę strumieniowo.

Witam; obejrzałem uważnie. Tłumaczenie z automatu. nie jest najlepszym rozwiązaniem. Trzeba się mocno domyślać o co autorowi chodzi. Trudno jest opanować wszystkie języki świata. Nowy zaborca , nowy język; a zanosi się na jeszcze jeden, którego będziemy musieli się nauczyć przymusowo. Wszystkich to czeka, to jest tylko kwestia czasu. Ale zostawmy politykę na boku, jeśli się pogorszy, a na-pewno tak się stanie; będziemy musieli znowu emigrować, być może tam nie będzie chemitralsów. Ja wybiorę taki kraj gdzie tego niema. I niema cenzury. A na ten moment chciałbym mieć czyste niebo, a nie ciągle zachmurzone. Słońce to witamina"D". Jest ona produkowana tylko przez promienie słoneczne. Witamina “D” w tabletkach, to ewidentna ściema dla przedszkolaków. Oni to łykną, jak pelikany. Słońce, i czyste błękitne niebo. piękny zachód słońca. Tak , czy ja nie za dużo wymagam od polityków? Oni, są tam gdzie można zarobić kasę; a my jesteśmy potrzebni im, do tego, aby się tam dostać. A potem możemy pójść na spacer, bardzo długi spacer, aż cztery lata; do następnych wyborów. Wtedy sobie przypomną o nas. Pytanie? A czy my będziemy pamiętali historię? To tylko cztery lata, albo aż cztery lata. Jak kto woli. Cztery, cztery, cztery, - lata, starość, choroba, utylizacja, - Przyjdą następne pokolenia, nikt nad nami nie zapłacze. W każdym bądź razie dzięki za informacje; może coś pokombinuję. Zobaczymy, może jeszcze pożyjemy. Pozdrawiam. :ugeek:

Fuwa - dzieki za posta.

Podjales wazna kwestie tego calego urzadzenia.

Z tego co ja wyczytalem i przetestowalem to chodzi tu o “uziemianie” rur lub polaczenie ich z energia ziemi…

Woda zmieneralizowana jest dobrym przewodnikiem, a jego gietkie rury byly metalowe. Nie bylo tam jednak pomp wodnych.

Niektore “nawadnianie” byly przeprowadzane w rejonach pustynnych, gdize brak zrodla pradu do uzywania takich pomp.

Chodzi tu tez o energie sub-materialna (pri-mordialna) ktorej to raczej nie da sie pompowac, ale mozna ja skierowac przy pomocy rur lub tez z-akumulowac uzywajac blachy ocynkowanej w “akumulatorach orgonu”.



Musze przyznac, ze sam zauwazylem roznice, gdy po powrocie do domu polewalem orgonowe chem-bustery woda ze szlaufa, to chmury szybciej sie rozchodzily.



Nalezy tez skupiac sie na pozytywnych aspektach naszego zycia ziemskiego.

Wytworzylismy sobie spora karme przez nasze poczynania w tym jak i w poprzednich reinkarnacjach i teraz musimy ja odrobic.

Sugeruje aby wszysce przeszli na diete vegetarianska, rzucili palenie i spozywanie alkoholu. To podniesie wasze wibracje i taki syf z samolotow powinien sie od was odbijac. :slight_smile:



Po drugie zachowajcie spokuj. Ta rzeczywistosc ziemska nie jest naszym “domem” - to jest tylko szkola, w ktorej jestesmy tylko przez krotki okres czasu. Mamy tu przerobic kilka lekcji, wzrosnac duchowo i jak nasz pojazd biologiczny jest juz zuzyty, to z niego wychodzimy.

Nie oplakujcie swoich bliskich zbyt dlugo, bo ich dusza nie umarla. Oni dalej tu sa i nas obserwuja. :slight_smile:



Pozdrawiam i powodzenia!

“Witaj ponownie Tomaszu!

Dziekuje za aktywny udzial w tej dyskusji. Sam nie jestem expertem w tej dziedzinie ale mam juz jakies osobiste doswiadczenie.

Co do konstrukcji cloud-busterow to sa rozne wersje. Jedne dzialaja lepiej od innych. Ktos powiedzial, ze liczy sie tez pozytywna intencja budujacego.

Ogolnie mysle, ze aby zbudowac dobry orgonowy cloudbuster to nalezy zastosowac podwujnie zakonczone krysztaly gorskie, do tego jeszcze mieszanke roznych krysztalow oraz opilki roznych metali (zaleca sie aby unikac aluminium) wazne zeby one byly czyste ze smarow, ropy itp.

Ktos dodaje do nich drut miedziany, ktory jest zalany zywica i uzywany pozniej do uziemiania. Ja osobiscie uziemiam rury miedziane tuz powyzej orgonitowej bazy. Owijam je kilkukrotnie golym drutem miedzianym i lacze z pretem uziemiajacym, ktory jest wbity na glebokosc 2.4m.

Mozna je kupic w sklepach budowlanych za kilka funtow.



Uwazam, ze dokladna budowa lub ksztalt nie ma wiekszego znaczenia. Wazne aby je miec w ogrodzie lub na balkonie i rozpraszac te aluminiowe chmury!



Co do Taratajcio, to nie wiem, o jakim szwindlu mowisz. Nie znam go osobiscie, a raczej tylko z internetu (YT). Nie twierdze, ze on nie byl zamieszany w cos takiego, ale pytanie jest, kto go w to wkrecil? Czy on mial z tego jakies kozysci? Czy dalej to robi? Czy przyznal sie do bledu?

Znam wiele historii gdize agenci rzadowi/ciemnej strony dolanczaja do wszelakich ugrupowan aby je inwigilowac, kontrolowac, sabotowac, niszczyc itp itd. Wiele z nich jest kontrolowana opozycja.

Ja osobiscie biore to co uwazam za dobre - sama osoba, ktora to przekazuje nie ma dla mnie najwiekszego znaczenia.

Niektore przemowienia papierzy z Watykanu sa bardzo dobre - poruszja nasze sumienie itp. Wiem jednak, ze za kulisami robia okropne rzeczy, wiec nie wpadam w ich uwielbienie, ale tez nie twierdze, ze wszystko co robia jest 100% negatywne - kosciol musi zachowywac pozory, bo stawka jest dla nich wielka - wszystkie datki od slepych owieczek to grube biliony £$!!!



Wiele osob propaguje rzeczy, ktore uwaza za dobre, gdyz taka maja wiedze na dany temat. Moze pozniej okazac sie, ze po dluzszym stosowaniu lub poszerzeniu wiedzy, wychodzi na to, ze dana rzecz nie jest jednak taka dobra, wiec ja bym sie wstrzymywal od przekreslania danej jednostki przez to, ze byla zwiazana z tym czy innym.

Liczy sie technologia. Wiele rzeczy o ktorych mowi Taratajcio sa nie na reke naszym okupantom.

Jezeli czlowiek uwolni sie od zaleznosci pradowej, zywnosciowej, wodnej, gazowej, finansowej itp od rzadu to w tedy oni traca kontrole nad nim. Czlowiek taki ma wiecej czasu na to by uswiadomic sobie, ze byl niewolnikiem cale swoje zycie.

Caly system podatkowy jest tylko po to, abys nigdy nie mial wystarczajaco pieniedzy, a co za tym idzie czasu.



Mysle, ze ten filmik jest dobrym instruktarzem jak zbudowac prosty orgonitowy cloudbuster:”




https://www.youtube.com/watch?v=dqw7z2JJ-w4

Prosze ogladnac sobie ta prezentacje wygloszona przez jednego z wiekszych propagatorow urzadzen orgonitowych.



https://www.youtube.com/watch?v=nwxKB9IY3Js



Pozdrawiam!

Irek

Witam; Dzięki za odpowiedź, w temacie. Filmik obejrzałem, ładnie zrobiony. Nie w sensie nakręcenia, ale jak został tam przedstawiony materiał. Wszystko starannie wykonane; To tylko świadczy dobrze, o autorze tego zamierzenia. Trzeba będzie pomału zakupić potrzebne materiały, i spróbować coś takiego samemu zmontować. I wtedy wszystko się wyjaśni. Przy okazji, mam dwie dobre wiadomości; Pierwsza, to od tygodnia nie robią oprysków. Dlaczego? Co jest powodem nagłego zaprzestania? Chyba przyczyną nie są ludzkie protesty? To taki ponury żart. Od przeszło tygodnia czyste, błękitne niebo. I tylko rejsowe samoloty. Które są bez smug. Druga dobra wiadomość, to udało mnie się rozgryźć, do czego są te opryski? Pomijam, nasze przytruwanie, i próby zamulenia naszych umysłów. Chodzi o to, że nasączenie naszych organizmów metalami, aluminium i inne metale ziem rzadkich. Nasz organizm można wykrywać, nawet za betonową ścianą. Specjalny radar wojskowy, widzi nas przez ścianę. Nie możemy się nigdzie ukryć i schować. Helikopter leci nad budynkami i widzi ile osób jest w budynku, i w którym miejscu się znajdują. Nie można dać od razu za dużej dawki, bo fikniemy. Trzeba to robić stopniowo i powoli. Pytanie? Po co to jest potrzebne? Odpowiedzi nie będzie. Cytuję: Co do Taratajcio, to nie wiem, o jakim szwindlu mówisz. Nie znam go osobiście, a raczej tylko z internetu (YT) To wszystko, jest mało ważne; Ja tylko zwróciłem uwagę, na to że on jest , nie tego. Czy robił to z rozmysłem? Czy też nie. To tylko on sam wie najlepiej. Chodziło o naciąganie na kasę. A dla mnie jest to już wykroczenie, przeciw ludzkości. Zresztą każdy ma swój rozum, i niech się nim kieruje. A na temat kościoła, to ewidentnie szkoda słów. Papieru i długopisu. Cytuję:

Człowiek taki ma więcej czasu na to by uwiadomić sobie, ze był niewolnikiem cale swoje życie.

Cały system podatkowy jest tylko po to, abyś nigdy nie miał wystarczająco pieniędzy, a co za tym idzie czasu.


Można powiedzieć święte słowa. I tak bardzo aktualne; Jesteśmy tak zagonieni, za własnym ogonem, że tego nawet nie widzimy. Najwyższy czas przejrzeć na oczy. I wyciągnąć z tego wnioski. Życzę miłego dnia, pozdrawiam. :ugeek:

Wiedziałem o tym już wcześniej ale nie wierzyłem. Zachęciłeś mnie i sprawdzę to w praktyce:). Użyję tylko metalowego wiadra wiadra, wody i rury miedzianej. Nie jestem przekonany do żywic, chyba że naturalnych. O wynikach eksperymentu poinformuję Was. Pozdrawiam.

stosujemy, stosujemy, narazie w wersji budżetowej ale i tak nad budynkiem pojawia się swoiste halo ring, chemchmury są rozwarstwiane i odpychane tworząc specyficzny okrąg. ważne jest aby używać materiałów zgodnych ze sztuką, prawdziwych kryształów i miedzi, stali i porządnie uziemić podstawę. wiele osób chodząc koło budynku patrzy w niebo i widząc puste koło w chmurach zalewających niebo zwiesza głowę i idzie patrząc tępo w ajfona… ja lubię patrzeć, zaobserwowalismy takze, ze ptaszki różne się zlatują jak i insekty.