Oczyszczanie nieba - cloudbusting

Poproszę o zdjęcia, filmy… jakiekolwiek dowody że to działa.

Witam.

Osobiście buduję orgonity, głównie piramidy. Mam już kilku klientów którzy zauważyli że nie ma problemu z zasypianiem, że sen jest spokojniejszy i że szybciej się ciało regeneruje po całym dniu.

Chembustera też mam w ogrodzie, trudno mi sie jakoś odnieść do działania. Postawiłem i wierzę w jego działanie.

Piramidy sprawdzam sam sobie wahadełkiem.

www.energiaorgonitu.pl

Sorry za podanie strony z ofertą ale jak chcę wkleić obrazek to nie mogę.

Działają czy nie działają to indywidualne podejście danej osoby, albo niedowiarka, jak nie zobaczy to nieuwierzy

Super! Dzieki za podzielenie sie tymi informacjami.

To samo dzieje sie u mnie. Obecnie mam 8 takich cloudbusterow w ogrodzie… Bylo 10, ale ostatnio 2 przewiozlem do kolegow, jeden z tego forum mieszka w Londynie i ma go testowac u siebie…

Mial zakupic rury przedluzajace, bo nie mialem miejsca w aucie, zeby zabrac swoje ze soba, wiec na razie ma tylko baze z krotkimi rurami (mniej niz 50 cm).

U nas taki okrag bez chmur ma srednice nawet kilku mil, ale to przez to, ze mamy w okolicy okolo 20 takich konkretnych cloudbusterow.

Do tego przygotowalem sporo pojedynczych rur do stawiania rusztowan, o dlugosci okolo 1m, wypelnionych wiorami metalowymi, krysztalami itp i zalanych zywica do okolo 3/4 wysokosci. Rury te umiescilismy w strumieniach i rzeczkach plynacych przez Crewe i okolice.

Do tego celu zakupilem 3 pary wadersow rybackich, kilka workow/plecakow na kije golfowe, swidry do wywiercania dziur w ziemi (korycie zeczki), zestaw krotkofalowek, siekiery itp…

Przez kilka weekendow mielismy dobry ubaw chodzac po roznych parkach i lakach, brodzac nieraz po pas w wodzie… :smiley:



Dzieki zmiejszonej liczbie samolotow, nad nasza okolica pojawily sie 3 myszolowy, a w ogrodzie rozne mniejsze ptaki.



Co do uziemienia, to w ogrodzie mam wbite 2 prety uziemiajace o dlugosci 2.4m, wiec mam nadzieje, ze zawsze sa polaczone z woda gruntowa, a te prety sa polaczone z niektorymi z tych 8 cloudbusterow - chyba 4 w tym momencie…

Jak zaloze jakas galerie na necie, to wrzuce linka do nich…



Pozdrawiam i zycze ciekawej przygody z cloudbusterami! :smiley: