Czy ktoś tu wogóle chce budować osadę ?!?

Witam, piszę jak w temacie. Ciekawi mnie ile osób tak na prawdę jest zdecydowanych na taki krok, aby rozpocząć taką budowę.

Szczerze, słabo że pytasz… już powstało mnóstwo osad…

Jakich osad i gdzie w Polsce ?

1 polubienie

Słabo, może słabo jest jednak jak jest…, ja również chciałbym wiedzieć gdzie te osady-konkretnie by nawiązać kontakt i czerpać z doswiadczenia, czy jakąś kooperatywe w nawiązać… …itd.

Osobiście znam tylko osadę Gaj, a rozmawiałem już z jedną osobą która chce rozpocząć zakładanie osady. Ma już trzy rodziny ogólnie. Tylko ten sam motyw niewolniczy, trzeba zakupić tzw. Ziemię jak zakładam na personę, bo jak inaczej stary rolnik wypełni umowę z tymi tzw. Wolnymi ludźmi, ma wzór umowy gdzie wymaga się peselu choćby. Ciągle ten motyw się przebija. Ludzie nie mają w gotówce w większości 50 tyś. I nie ruszają się aby zakładać osady, mimo iż chcą. Bo w głowie jest blokada, muszę mieć na papierku ziemię.

1 polubienie

No właśnie i nie mają pojęcia,że to do niczego ich doprowadzi właśnie. Strach rządzi wszystkim. Ok. Zatem jeśli jest ktoś kogo to nie bloluje proszę o kontakt. Ja ( my ) rozpoczynamy właśnie swój plan osady realizować, ale jest nas zaledwie 5 par rąk. Na tę chwilę. A to już czas. Później już niema. Pozdrawiam.

Ludzie sami się ograniczają przez system przekonań. Dobrze opisała to Anastazja w dziale obrazowości. 1 człowiek nie zdominuje 10.000 ludzi inaczej jak wpajając im przekonania i posłuży się jeszcze ich rękami aby ich zdominować. Nie wiem ile osób będzie jeszcze myślało w ten sposób, jak niewolnik. Spodziewałem się iż tu znajdzie się garstka ludzi choćby. A tu wciąż to samo, mówią że są wolni A zachowują się dalej jak niewolnicy. A tu wszystko zaczyna się od myśli. Niewolnik nie zbuduje wolnego świata.

Witam Was, tu macie fajny kanał gościa na Yt, który buduje z rozmachem kilka osad. Trzeba obejrzeć parę filmików, gość ma bardzo ciekawe koncepcie. Pozdrawiam wolnych Słowian… https://www.youtube.com/channel/UCZbUc7fQWoOyM1HeDirUpMg

Niestety ten facet ma dziwną filozofię, wolę omijać kolejne struktury niewolnicze. Znajomi już z nim się kontaktowali i podziękowali.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!