Cykliczne resety co 676lat


Znam Marka z filmów. Dawał dobry przekaz.


Dużo tam umówili. Tutaj są praktycznie wszystkie filmy Etera: http://chomikuj.pl/mgrabas/Eter+TV

Nic nie wiadomo. Sam pousuwał swoje filmy. Kanał istnieje bez zawartości.

Mało jest informacji na ten temat:

<LINK_TEXT text=“https://studiovtv.tv/2020/04/komunikat- … er-tv-vtv/”>https://studiovtv.tv/2020/04/komunikat-co-sie-stalo-z-markiem-z-eter-tv-vtv/</LINK_TEXT>

youtube.com/watch?v=odjh3FpsGmA

youtube.com/watch?v=IiXlFXN71S0

(Jak chcecie sprawdzić linki, to je skopiujcie i wklejcie do wyszukiwarki. Zrobiłem tak, by nie było podglądu - szkoda miejsca)


W dużej mierze mają rację. Artur też musi uważać…chyba, że… Oni mówili o tej sprawie, ale ciekawy jestem, jak oni się przygotowują.

Marek nawoływał do buntu? Raczej informował i zachęcał do przygotować.

Oby nie. Szczęście w nieszczęściu, że nie miał dużo subskrybentów.


Najlepiej byłoby się z nim skontaktować. Nie wiem, czy przelew na konto bankowe byłby najlepszym pomysłem, skoro ma teraz służby na głowie. Numeru pod filmami nie podawał, ale e-mail tak: [email protected]

Napewno zapiane jest to w BIBLII ale musimy to tylko odczytać ze zrozumieniem

Cześć mam na ime seba i też interesuje się od jakiegoś czasu tym cyklicznym resetem

Niestety nie mam tak dużo informacji ale to co mam



1.Trump był niedawno w Jerozolimie

z żydami, i pokazywali mu oni projekt jakiejś 3 świątyni którą mają wybudować

gdy się to dokona, wtedy przyjdzie antychryst



2. w 2002 roku bodajże ktoś wynalazł szczepionke która usuwa na stałe lub częściowo

jeden z genów tzw gen boga który odpowiada za odczucia religijne, przekonanie, wierzenie





3. A teraz mają nas (zaszczepiać) jak bydło jesteśmy dla nich bydłem



jestem pewny w 80%





DLATEGO SIE TO NAZYWA



COVID



COV _ ID



COW _ ID



niestety nie mam zadnych linków są one na yt tylko trzeba poszperać



Polecam posłuchać wypowiedzi Grzegorza Brauna z przed 5-6 dni on też ma co

Prymitywny - nie znaczy że byli idiotami. Prymitywny na nasz sposób - czyli nie mieli : smartfonów , nie potrafili latać ani wyczyniać inne cuda techniki takie jak znamy dzisiaj. Żeby wierzyć w czary ?? Czemu nie ?? Jesli czegoś nie potrafili sobie wytłumaczyć na swój sposób jaki znali - to można nazwać czarami. A jak by nazwali wtedy technologię , np. InVitro ?? Czy dla nich obecna nasza nauka i technika nie byłaby “czarami” ?? Co do Rzymian - jak najbardziej zgadzam się z Tobą - to była WIELKA TECHNIKA na ówczesne czasy. Skąd znali taką technologie - nie wiem ale raczej nie uważam żeby to było dzieło przypadku.

Wracając do Majów - chodziło mi o to że lud który na dzisiejszy sposób można nazwać prymitywnym w sowich czasach mógł stać na górze piramidy rozwoju wśród innych ludów. Ale nie znaczy że jest równy w rozwoju technologicznym np. naszej cywilizacji.

Apropos Cywilizacji - proponuję zagra w tą gierkę np. ver.II tam było świetnie pokazane jak rozwijają się jakies Cywilizacje. Np. Nasza cywilizacja jest na etapie podboju kosmosu a atakuje nas jakaś inna cywilizacja np. jeszcze bronią miotana i łukami - i wiesz co czasami dostałem od nich niezły łomot ale to już inna sprawa jesli chodzi o mechanike gry, natomiast o samą zasade mi chodziło.

Od kilku lat mam parcie na robienie zapasów. Wymieniam je co jakiś czas tzn użytkuję a w to miejsce wrzucam nowe. Początkowo rodzina się ze mnie śmiała ale gdy przyszedł świrus to nawet teściowa dała mi pieniądze by uzupełnić zapasy. Wierzę w reset ale myślę ze to my sami wpłyniemy na jego siłe. Jeśli rezonujemy z Matką Ziemią nie będzie tak źle :smiley:

1 polubienie

Lalak mowi o tyh ‘wiekszyh’ resetah wybijajacyh cywilizacje -poprzednie znikly jednak te resety nie rownaja calej ziemi z ziemia… infrastruktura w duzej mieze zostaje i zostaje zaadaptowana… pytanie jak wyprac muzgi kolonizatorom by ci nie przekazywali wiedzy kolejnym pokoleniom… artefakty i slady wyzszej od naszej tehnologi jednoznacznie swiadcza o tym ze poprzednie cywilizacje mialy tehnologie od obcyh… pytanie zatem czy od obcyh nam z naszej planety czy innej… odpowiedzi nalezalo by zapewne szukac w dziurah na biegunah… ja osobiscie ani trohe sie nie zdziwie jesli narod wyklety ktory ma w rekah banki centralne i decyduje o losah tej cywilizacji okaze sie obca nam rasa… swiadomie i celowo zamiast rozwoju mamy cofanie sie w rozwoju i niedorozwoj -ktos caly czas oto dba… …oczywistym jest ze by wladza mogla zahowac wladze musi zahowac monopol na wiedze… problem w tym ze dzis wiedza jest wszehobecna i trzeba ja zaklamywac bagatelizowac i osmieszac co nie idzie im az tak sprawnie… stad czipy szczepionki i tehnologie pozwalajace na stwozenie niewolnika na miare 21 wieku… jednak system oparty na nieustannym i niepohamowanym zadluzaniu sie musi z zalozenia upasc… i tu z wybawieniem przyhodzi reset… tak czy inaczej potrzebna jest jakas doktryna szoku… bo ta cywilizacja pozbawiona rozwoju sama brnie ku przepasci… by stado hoc na hwile moglo ocknac sie z letargu by zorientowalo sie ze stoji w kolejce do ubojni musi ono zostac odpowiednio popieszczone pradem… jak czym i czy wogule… skoro nie lezy to w ineresie naszyh moznowladcow… niewiem co musi sie stac… ale wiem ze jak sie nie stanie to jak nie bedzie resetu to sami sie pozagryzamy i pozjadamy jak w jakims walking dead :slight_smile: …wsumie to jesli owymi kolonizatorami sa ci wiedzacy ktozy owe kolonizacje zakladaja to historie nastepnym pokoleniom twoza jaka hca… co oznacza ze sa naszymi rodzicami 0_o

Hej,odnosnie resetu.

Powiedzcie mi jak ewakuowac elity zeby ludzie sie nie skapneli ze znikaja?



Wytaczac im procesy za zbrodnie przeciw ludzkosci i zamykac ich w wiezieniach…A oczywiscie tym sposobem ludzie beda sie cieszyli ze ktos cos z tym robi i beda za nim szli w ogien,i tu mamy antychrysta w czystej postaci

Mowi wam cos slawne “Q” ?

Co o tym myslicie?

Wedlug mnie to by byl przekret wszechczasow,jesli to okazala by sie prawda/

Zastanawiam się czy “przypadkiem” odwiedziny Stacji Kosmicznej to nie próba zbudowania jakiegoś WAR-u na nowe czasy. Elon Musk od dawna zajmuje się przygotowaniami do lotów załogowych w kosmos na komercyjnych zasadach - pytanie kogo będzie na to stać? Na pewno nie mnie czy 99% ludzkości - może taka nowa odmiana “arki Noego” ??

Czyżby zaczęli bronić wejść do warów?

<LINK_TEXT text=“https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/c … n=BigShare”>https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/czechy-polscy-zolnierze-okupuja-kapliczke/mhdwpxs?fbclid=IwAR1rT3A6mV_msXeqmxDINvEUr3fjLLHvlEi7hT0048cmVnZpkPNZV8XE61Q&utm_source=Interakcja&utm_medium=Share&utm_campaign=BigShare</LINK_TEXT>

I do tego jeszcze to całe “Qanon”

Dzisiaj widziałem że trump zapowiedział że mają przygotować Guantanamo na przybycie bardzo ważnych więźniów.

A jak przeprowadzić ewakuację elit żeby się ludzie nie pokapowali?

Pod pretekstem uwięzienia elit zacząć ich przetransportowywać do schronów czy warów aby tam przetrwali reset.

Elity będą chronione a społeczeństwo oszukane będzie biło brawo niczego nie swiadome

Znalazłem taką ciekawostkę

<LINK_TEXT text=“https://treborok.wordpress.com/masowa-e … TinLsfXapk”>https://treborok.wordpress.com/masowa-ewakuacja-statkow-obcych-z-ziemi-utrwalona-przez-kamery-miedzynarodowej-stacji-kosmicznej/?preview=true&fbclid=IwAR08bLRO2vqPg6fkErF3-LF6IlVSANbSP0y5K_FiwWRNjT4FGTinLsfXapk</LINK_TEXT>



Swoją drogą ściema czy prawda - co o tym myślicie :slight_smile: ??

Jeszcze jedna ciekawostka z tego tematu :slight_smile:

Dzięń dobry ,

Możliwe , że taki reset będzie ale zważywszy na to , że bardziej skłaniam się w kierunku “płaskoziemców” wydaje mi się , że to będzie bardziej dramatyczne . Żadne bunkry i inne schrony nie pomogą , ponieważ “twórc -a/y” nie dają nam znać osobiście o takim zajściu , więc wniosek prosty .
Nie mamy dla niego / nich żadnego znaczenia albo preżyje tylu żeby życie mogło trwać dalej ( no bo ktoś tą informacje musiał przekażać po katastrofie )

Ostatnio znalazłem taki ciekawy artykulik na temat resetu

A tu kolejna ciekawostka w związku z 2024 rokiem - zaczynają o tym pisać coraz bardziej oficjalnie ??

A może własnie chodzi o coś zupełnie innego ::???

https://www.antyradio.pl/News/Trzy-dni-mroku-czyli-apokaliptyczna-wizja-konca-swiata-21108

Kurde zaczynają w necie coraz więcej pisac o tym że zbliża się jakiś kataklizm / reset i naprawdę mam jakieś przeczucia że to nastąpi do 2024r. :slight_smile:

Kolejny filmik zgodny z tym co mówi Artur Lalak

Może nie ma to znaczenia ale zauważyłem też ciekawą zbieżność albowiem 12 jest jakąś tam , magiczną liczbą " ci u góry wypromowali koniec świata 2012 r + 12 = ?
Myślicie, że to też może mieć coś wspólnego ponoć nic nie dzieje się przypadkiem ?

nikogo nie będzie na to stać to jest taki chwyt wezmą cię i w tym momencie zaciągasz kredyt, a oni zyskują niewolnika w nowym świecie i zaczyna się wszystko od nowa na nowej ziemi