Cykliczne resety co 676lat

Cześć,

zapewne wielu z Was słyszało o resetach(kataklizmach), które odbywają się na naszej planecie co 676lat. Niby to kolejna teoria spiskowa, ale czy na pewno? Większość przewidywań “końców świata” była głośno omawiana i opisywana w artykułach mediów głównego ścieku, a o tej jeszcze nie słyszałem. Może te wszystkie medialne proroctwa były swego rodzaju przyzwyczajeniem społeczeństwa do ciągłych fake-newsów w celu oddalenia nas od zbliżającego się prawdziwego kataklizmu? Mimo, że nie zdarza mi się wierzyć w teorie o przepowiadaniu przyszłości, tak ta prognoza wygląda na bardzo realną. Co gorsza, ta teoria nie jest wcale wyssana z palca, a jest ona opisana w wielu kronikach historycznych i mitach z całego świata. Nawet nasza nie-tak bardzo odległa historia mówi o depopulacji ludzkości w roku 1346-48(Czarna Śmierć) jak i 670-672(Dżuma Justyniana). Wedle oficjalnych informacji były to zarazy dżumy, ale ponoć sama osoba podająca to przypuszczenie ostatecznie odrzuciła tą teorię. Po ostatnim katakliźmie minęły 673lata więc początków kolejnej możemy się spodzewać już w 2022r. Niektóre kroniki piszą, że przed katastrofą zaczęto zauważeć ocieplanie klimatu i niewyjaśnione zaćmienia słońca - czyli to co się już dzieje na naszych oczach. Dodając do tego fakt, że niektóre mocarstwa zaczęły budować bunkry np. tunel Gottharda to wygląda na to, że zapowiada się nieciekawie… A Wy co o tym myślicie, kolejna teoria, którą można olać czy jednak może coś w tym być? Ja osobiście uważam, że coś jednak wisi w powietrzu. Od dawna przychodziły mi myśli o budowie schronu i robieniu zapasów, mimo iż nie interesowałem się survivalem i preppersem, a o samej teorii cyklicznych katastrof nie miałem pojęcia.



LINKI:

Zaćmienie słońca w Rosji: <LINK_TEXT text=“https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Arc … IDEO-35438”>https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Archiwum-Tajemnic/Slonce-nie-pojawilo-sie-na-niebie-Co-stalo-sie-w-Rosji-WIDEO-35438</LINK_TEXT>



Teoria o której napisałem(fragmenty - więcej informacji znajdziecie na kanale yt Akari Aryaca ): PĘTLA CZASU złamanie kodu bestii Grzegorz Skwarek i Artur Lalak - YouTube

We wszystkim jest jakieś ziarnko prawdy. W Polsce i w Rosji jakos unikneliśmy dużych strat podczas czarnej śmierci, nikt nie wyjaśnił do tej pory dlaczego, choć są różne teorie. Na pewno warto być zawsze w gotowości i w 2022 wyposażyć się w zapas srebra koloidalnego(to tylko mój pomysł zakładający że srebro wtedy pomogło uchronić przed dzuma). Wszystkiego dobrego :slight_smile:

@4ToM4 - podczas resetu nie ma dżumy tylko choroba popromienna. Srebro wtedy nie pomoże.



Pierwszym który zajął się serio tematem przebiegunowania był Krzysztof Nowak. Osoby faktycznie zainteresowane tematem polecam ten film poniżej. Co ciekawe, Panowie Lalak i Skwarek kontaktowali się z K. Nowakiem ale nie podjął on z nimi współpracy. Sami oceńcie wkład pracy K. Nowaka. Osobom mającym mało czasu polecam posłuchanie od połowy.



PS. osobiście nie podobają mi się bombastyczne zapowiedzi duetu Skwarek/Lalak: “złamanie kodu bestii, pętla czasu” WOW :frowning:





[media]https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI[/media]

Ja osobiście uważam że temat resetu jest jak najbardziej realistyczny. Myślę że te resety zdarzały się już wcześniej i zdarzać się będą nadal. Chociażby wyginięcie dinozaurów, mityczny potop czy już wcześniej wspomniane Dżuma Justyniana, czarna Śmierć - wcześniejsze zapisy po prostu nie były prowadzone lub po prostu zniknęły, obojętne czy w lochach Watykanu czy w zawierusze dziejowej.

Co do wypowiedzi Panów Skwarka i Lalaka to jak najbardziej sa bardzo ciekawe. Zwłaszcza o tzw. “WARACH” ( WAR-Saba ) , o naszym słowiańskim pochodzeniu od Chaldejczyków.

Polecam również Eter.TV tam tez jest co nieco o resecie systemu.

Niezależnie od wszystkich teorii spiskowych i tych bardziej prawdopodobnych - tak jak teorie Panów Lalaka, Skwarka i Nowaka, polecam zainteresować się nieco bronią, może zdobyć pozwolenie uzbroić siebie i swoją rodzinę , zacząć gromadzić zapasy. Co do schronu - nie bardzo wyobrażam sobie budowę takowego. Pamiętajmy że w Turcji odnaleziono podziemne schrony-miasta z 19 kondygnacjami w dół.

A na Malcie 4 poziomy w dół okazały się zbyt słabym zabezpieczeniem.

Co do broni palnej i zapasów - to uważam że nawet jesli nic się nie stanie o każdy powinien umieć posługiwać się “grzmiącym kijem” a zapasy mogą się zawsze przydać np. na wypadek jakiejś epidemii ( np. koronowirusa ).

Witam wszystkich.Mysle ze reset to suma tego co teraz się dzieje ci którzy tu przyjechali już nie wyjadą ,mysle że wiedza ze tereny Polska Rosja Czechy Słowacja były terenami przystosowanymi do resetu ( tunel na na kilka, kilkanaście tyś.ludz.) zawsze jak wejście jakieś odnaleziono to jakimś cudem w krótkim czasie było zasypane .Moja rodzina już ma mnie za wariata jak mówię o tego typu rzeczach nie mogę ich przekonać do niczego nawet survival w formie zabawy to dla nich strata czasu.porazka

Spokojnie rób swoje jak cię nie chcą słuchać to nie ma co ich na siłę uszczęśliwiać. Powoli zaczyna się przebąkiwać o wojnie - Szwajcarzy już otwarcie mówią że III WŚ już się zaczęła - i robią zapasy. Koronawirus to moim zdaniem temat zastępczy - coś co ma przykryć swoją warstwą coś o wiele bardziej grożnego. Być może pod płaszczykiem walki z Koronawirusem wprowadzą z dnia na dzień Stan Wyjątkowy a od tego do Stanu Wojennego już tylko malutki kroczek…

Moja rada - róbcie zapasy najwyżej wyjdziecie na durnia przed rodziną - co jest niewielką ceną za to że gdybyście mieli jednak rację to wszyscy w rodzinie będą Wam dziękować na kolanach za waszą zapobiegliwość.

Zbrójcie się w cokolwiek co jeszcze jest dostępne- najlepiej Broń Palną a kto nie może z jakichś względów - w broń Czarno Prochową.

W dziale Survival napisałem mały poradnik jak uzyskać Legalnie Pozwolenie na Broń Palną do Celów sportowych i Kolekcjonerskich - wcale nie jest to takie trudne - ot coś jakby Prawo Jazdy. W 6 miesięcy jesteście w stanie się uwinąć - tylko nieco samozaparcia i jesteście uzbrojeni.

Możesz podesłać jakieś linki - będzie łatwiej

Widzieliście animacje z 2012 r: I pet goat II ? https://www.youtube.com/watch?v=65xLByzT1l0 obnaża to co się teraz dzieje i to co się wydarzy… coś strasznego … opis symboliki tej animacji rzeczowo przestawiony na kanale np DarTV

Cześć Ariowie, ja też ostatnio sporo szperalem w temacie resetu i tak czuje, że to może być prawda. Te starożytne bunkry itd.

Są przepowiednie wielu świętych i mistykow które zgadzają się co do trzech dni ciemności. Wcześniej ma być ogłoszony światu pokój.

Myślę że bunkry wcale nie będą bezpieczne. Atak ma być wprowadzony z powietrza (jakieś toksyczne gazy) i ważne jest aby trzy dni (nocy) pozostać w domu i mieć okna i drzwi szczelnie zamknięte (bunkru chyba tak nie uszczelnisz)

Sama nie wiem co myśleć. Mój mąż kategorycznie nie zgadza się na robienie zapasów (żywnościowych i medycznych)

Chyba zacznę chować. Co myślicie?

Włącz mu przepowiednie Aloisa Irlmaiera sa na youtubie 2 części bardzo fajnie przedstawione przepowiednie na trudne czasy.

Po wysłuchaniu tego moja teściowa ( lat 67) stwierdziła - kurde przecież to się już dzieje …

Co do zapasów - rób minimum na 2 tygodnie dla każdego domownika. Woda, jedzenie medykamenty zwłaszcza leki które musi ktoś przyjmować stale. Najlepiej cos do obrony siebie i zasobów. jakieś zapasy paliwa do kuchenki bo zakładam że może nie być prądu. Ja zakupiłem kuchenkę turystyczną gazową. Za 130 zł kupiłem kuchenkę i 16 kartuszy 400g. Jeden starcza na ok 4h ciągłej pracy - przynajmniej będę mógł zrobić coś ciepłego do jedzenia dziecku i troszkę się ogrzać. Myślę że warto zrobić takie zapasy na wypadek CZEGOKOLWIEK- chociażby głupiej awarii prądu na dłużej niż kilka godzin. Koniecznie też zabezpiecz w domu nieco gotówki - myślę że 20 000 zł wystarczy może być np. w dolarach ale w tej chwili to nie najlepszy moment na zakup obcej waluty - chociaż… z drugiej strony nie wiem czy nie będzie jeszcze gorzej… Sama karta nie na wiele się zda jak nie będzie można wybrać kaski z bankomatu ani zrealizować płatności a taka biedronka moze zostać opróżniona w ciągu 10 min z wszystkiego co potrzebne.



Pozdrawiam Aran

HM robi się ciekawie :slight_smile: Może w nocy warto obserwować niebo ??

ciekawe kiedy ma rabnąć.



<LINK_TEXT text=“https://www.tvp.info/45457844/asteroida … KdE-0_7UG0”>https://www.tvp.info/45457844/asteroida-rozmiarow-wielkiej-piramidy-w-gizie-pedzi-w-kierunku-ziemi?fbclid=IwAR23scNM2pQ52n8F6r0SqlFglLcc0uq4ELyWT9sVMG-TWhiriKdE-0_7UG0</LINK_TEXT>

Też zauważyłem, że ostatnio na niebie świeci jedna “gwiazda” nadwyraz mocno , wychodzę codziennie z psem w nocy i nie przypominam sobie aby wcześniej tak mocno świeciła . Może to Nibiru :slight_smile: miała co jakiś czas przelatywać przez naszą układ Słoneczny … choć osobiście bardziej skłaniam się ku teorii płaskiej ziemi :slight_smile: . Wracając do tematu Lalaka oglądałem widać , że wiedze ma sporą , obszerną . Bardzo przekonujące są jego wypowiedzi zwłaszcza , iż zaczyna on od początku , wie skąd jakie plemiona, rody , społeczeństwa były, które w co się przekształciły .

Dlatego warto się trzymać razem w tych trudnych czasach, a może wielu z nas mieszka niedaleko siebie i wtedy można razem zająć się robieniem zapasów. Razem raźniej zwłaszcza że wokół tak wielu ludzi, którzy generalnie może uznać nas za dziwaków, a sami są zapatrzeni w obraz rzucany przez media.

https://www.cda.pl/video/48830549f

ETER TV - jego filmy dają wiele do myślenia a wnikliwa analiza Artura Lalaka z wstępem historycznym do grupy R1A1 wręcz utwierdza mnie że"COŚ" się zaczyna dziać …

Witam wszystkich czujących temat !



Jeśli uda się opanować obecne szaleństwo i dojdzie do wykładu w Katowicach https://lalartu.com/prelekcje.html.

Jeśli byliby chętni z Polski południowej to możemy się tam spotkać i omówić temat działań.



Pozdrawiam i sława Nah Arya !

Chętnie bym się na taką wyprawę wybrał , jednak samo znależienie owych schronów na nic się nie zda , bo pewnie są w stanie … a ich remont . Budowa nowego była by już tańsza zapewne . Dochodzi też kwestia , ze nawet schowanie się w tych starych warach może i tak skończyć się śmiercią bo o ile dobrze pamiętam sam Pan Lalak mówił ,że do 3 kondygnacji w dół byli ludzie martwi . ( pewnie izolacja z ołowiu by pomogła przy płytszych poziomach ale pewnie go nie używali ).

Naprawdę chcielibyście się zamknąć pod ziemią na x miesięcy? Nie lepiej by było zbudować samowystarczalne ukryte ale jednak nadziemne osiedle i jak przyjdzie “morowe powietrze” to rozwinąć nad osiedlem coś w rodzaju bańki? (to tylko takie moje luźne pomysły - po prostu nie chcę chyba aż tak walczyć o to marne życie (dla niektórych jest tu czyściec lub nawet piekło na tej Ziemii). W każdym razie chciałabym we wezględnym spokoju dożyć do 2024, a potem niech się dzieje co chce.

Jaki jest koszt budowy takiego samowystarczalnego osiedla? Jak ukryć to nadziemne osiedle i przed kim? Jaki jest koszt zaprojektowania takego osiedla. Kto miałby utrzymywać to osiedle?



Do 2024 bedziesz zył jeszcze w miare normalnie ale wlasnie po 2024 moze byc różnie. Rozne są też scenariusze, który sie okaze prawdziwy to zobaczymy.



Pytanie czy jakby był jakiś reset, jakieś kosmieczne promieniowanie palące ludzi czy przebiegunowanie to i tak cie w tym ukrytym osiedlu to dosięgnie. Jak bedzie jaka wielka wojna, to pytanie w sumie jest takie jaki sens jest wtedy dalszego życia w takim kurwi dołku? Nie lepiej umerzeć i najwyżej się wcielić za jakiś czas na nowo w nowym, lepszym czasie? - wersja dla wierzących w reinkarnacje. Dla osób wierzących w jedno życie to będzie zacięta walka do ostatniego końca. Bez względu w co wierzymy jedno jest pewne, każdego z nas i tak czeka śmierć ciala fizycznego.