Ariowie Kraków +- 20km. łączmy się

Zapraszam do kontaktu priv, czas się zjednoczyć. Natura, siła i moc, życie w energii serca z dala od wielkich miast, bez trujących konserwantów, sztucznej chemii, nadajników 5g. Życie w naturze, czystej przestrzeni, energii lasu. Utworzenie eko-wioski, ludzi podobnie myślących, pracujących nad sobą, rozwijających się duchowo.

1polubienie

Witam jestem z Krakowa i chce włączyć się do ruchu wolnych ludzi.

Cześć, ja też jestem z Krakowa. Chciałabym nawiązać kontakty z Wolnymi Ludźmi

1polubienie

Chętni Ciebie poznam realnie… Jestem Wolnym Mężczyzną z okoli Krakowa…

Rejon gminy Zielonki, wzywam również do grupowania. priv

1polubienie

Witajcie, Jestem z okolic Tarnowa .
Chce poznać świadomych ludzi .
Pozdrawiam

1polubienie

Witam jestem z okolic Krakowa bywam tu i tam :blush: zapraszam dobre duszyczki może razem wykreujemy coś wspaniałego

1polubienie

Witaj, też jestem z Krakowa i chcę dołączyć do grupy. Mój mail [email protected] proszę o kontakt. Pozdrawiam Barbara

Witam. Jestem z Raciborza i chetnie skontaktowac i wymienic informacje na temat o grupie rod w wolnym systemie. Kontakt [email protected]

Witam z Krakowa Nowej Huty.
Chętnie się przyłączę

Zapraszam do spotkania realnego wolne Istoty. Mój mail: [email protected]

Moim skromnym zdaniem trzeba się teraz w tym trudnym czasie zjednoczyć, spotykać, protestować w grodzie Kraka. Zapraszam na priv, adres mail: [email protected] Ciepło, serdecznie pozdrawiam Avatar7

ja też poznam wolnych ludzi

Spotkam się pisz [email protected]

Serwus, 40km od Krakowa. Pzdr

Cześć, jestem z Rybnika i chętnie też poznam wolne od systemu świadome osoby z okolicy. kontakt [email protected]

1polubienie

Witam jestem z okolic Krakowa mój meila [email protected]

Kiedy będzie jakieś spotkanie w Krakowie? Nie ogarniam tych platform, wszystko idzie mi jak po grudzie. Potrzebuję wsparcia. Help!

Ja też nie Ogarniam, słaba Platforma…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!