Ariowie Kraków +- 20km. łączmy się

Zapraszam do kontaktu priv, czas się zjednoczyć. Natura, siła i moc, życie w energii serca z dala od wielkich miast, bez trujących konserwantów, sztucznej chemii, nadajników 5g. Życie w naturze, czystej przestrzeni, energii lasu. Utworzenie eko-wioski, ludzi podobnie myślących, pracujących nad sobą, rozwijających się duchowo.

4 polubienia

Witam jestem z Krakowa i chce włączyć się do ruchu wolnych ludzi.

1 polubienie

Cześć, ja też jestem z Krakowa. Chciałabym nawiązać kontakty z Wolnymi Ludźmi

1 polubienie

Chętni Ciebie poznam realnie… Jestem Wolnym Mężczyzną z okoli Krakowa…

Rejon gminy Zielonki, wzywam również do grupowania. priv

1 polubienie

Witajcie, Jestem z okolic Tarnowa .
Chce poznać świadomych ludzi .
Pozdrawiam

1 polubienie

Witam jestem z okolic Krakowa bywam tu i tam :blush: zapraszam dobre duszyczki może razem wykreujemy coś wspaniałego

1 polubienie

Witaj, też jestem z Krakowa i chcę dołączyć do grupy. Mój mail [email protected] proszę o kontakt. Pozdrawiam Barbara

1 polubienie

Witam. Jestem z Raciborza i chetnie skontaktowac i wymienic informacje na temat o grupie rod w wolnym systemie. Kontakt [email protected]

Witam z Krakowa Nowej Huty.
Chętnie się przyłączę

3 polubienia

Zapraszam do spotkania realnego wolne Istoty. Mój mail: [email protected]

1 polubienie

Moim skromnym zdaniem trzeba się teraz w tym trudnym czasie zjednoczyć, spotykać, protestować w grodzie Kraka. Zapraszam na priv, adres mail: [email protected]. Ciepło, serdecznie pozdrawiam Avatar7

ja też poznam wolnych ludzi

Spotkam się pisz [email protected]

Serwus, 40km od Krakowa. Pzdr

Cześć, jestem z Rybnika i chętnie też poznam wolne od systemu świadome osoby z okolicy. kontakt [email protected]

2 polubienia

Witam jestem z okolic Krakowa mój meila [email protected]

Kiedy będzie jakieś spotkanie w Krakowie? Nie ogarniam tych platform, wszystko idzie mi jak po grudzie. Potrzebuję wsparcia. Help!

Ja też nie Ogarniam, słaba Platforma…

Witajcie, może jest tu ktoś z Niepołomic?