Ariowie Kraków +- 20km. łączmy się

Witajcie, są może tutaj Ariowie z Zabierzowa?

pogrubiony tekstpisz do mnie

Witam z okolic Krakowa :slight_smile:

Witam z Krak
owa. Nie znam suwerenów którzy mogliby mi podpisać deklarację.

1 polubienie

ja też potrzebuję takich wolnych suwerenów, którzy podpiszą mi deklarację suwerena!

jestem z krakowa …jaka jest możliwość kontaktu z ludźmi z krakowa i okolic ?

Hej też jestem z Krakowa, odbyło się już może jakieś spotkanie?
Jeżeli nie to co wy na to żeby jakieś zorganizować :))

Ja również jestem z Krakowa.
Witajcie.

Nic się nie odbyło…

nie odbędzie się zapewne

Ja niedaleko centrum Krakowa

1 polubienie

Olkusz wyszuka bratnich dusz

Witaj Miśka! słabo tutaj te bratnie dusze się szukają

Właśnie dlaczego kurcze tak słabo to idzie. Przeciez jest nas trochę

Myślę, że trochę mało czytelne te strony

Hej, ja również Kraków/Niepołomice. Serdeczności :slight_smile:

Witaj @janekmocny cieszymy się, że dołączyłeś do nas. Gratulujemy również pierwszego wpisu na tym forum :+1: Zaglądnij również i odezwij się na Ariowie-małopolskie oraz zapraszamy też na cotygodniowe spotkania na grupie telegramowej :blush:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych informacjami z przestrzeni RPS International oraz poznaniem żywych ludzi ze społeczności Ariowie na grupę na komunikatorze Telegram :arrow_right: :arrow_right: :arrow_right:Ariowie RPS International
Na spotkania głosowe (live chat) zapraszamy w każdy wtorek i piątek od godz 20:00 (czasu polskiego).
Serdeczności :heartpulse:

1 polubienie

Witaj Lilu, jestem również z Nowej Huty - Mistrzejowice. A w jakiej okolicy Ty mieszkasz? Chętnie nawiążę z Tobą kontakt: [email protected] Pozdrawiam serdecznie, Imalena

Witaj Ludvio, chętnie nawiążę z Tobą kontakt: [email protected]
Mieszkam w Mistrzejowicach, ale często jestem w centrum Krakowa. Będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam, Imalena

Hejka Avatarze7, mieszkam w Krakowie-Mistrzejowicach, ale często bywam w centrum. Chętnie nawiążę z Tobą kontakt: [email protected]
Pozdrawiam serdecznie, Imalena