5G

Zgadzam sie z Khrom. Ciezko powiedziec, czy to juz anteny do 4G czy do 5G.

Po calym UK widze takie anteny juz od lat. Pasowaloby sie zapytac jakiegos elektryka, c oinstaluje takie anteny. :slight_smile:

Lub sprawdzic oferty producentow z Chin.



Szybkie szukanie cos takiego wyplulo na googlu:































dokładnie… to ma być co 100-200 m więc nie może razić ludzi w oczy ;] do wszelkich małych skrzynek są przyzwyczajeni a anteny cieszą się coraz mniejszą popularnością ;]

5g tak jak I cała technologia muszą zostać zniszczone - jeśli chcemy przeżyć i uratować wszystko co żyje; nikt nic już nie ugra; matka natura zrobi to i tak, nastąpi swoisty “kolaps”, ważne abyśmy w zniszczeniu tego zła uczestniczyli bo mamy taką możliwość aby za naszą sprawą było jak najmniej zniszczeń, dla innych istnień dla nas dla całej Planety; nauka - jej interdyscyplinarne oblicze od nauk ścisłych po humanistyczne spięte w całość przez nauki neuro - kognitywne zniszczyły świat który znamy, myślicie ze dlaczego ludzie nie potrafią się dogadać? i skąd u ludzi we wielu pokoleniach od młodych po starych taka ilość problemów poznawczych? to, co się dzieje aktualnie to próba zalegalizowania tego, co już jest i próba dopięcia na ostatni guzik; jeśli ktoś nie wie, co z nim robią nie odróżni tego - to już nie jest sprawa tylko tych ludzi, na których trzepano te technologie eksperymentalnie czyli ludzi poddawanych wiwisekcji, torturowanych i niszczonych, mordowanych; tzw osób docelowych; teraz dotyczy to wszystkich (to trwa już od jakiegoś czasu jest subtelne i bezszwowe oraz eskaluje, co jest odczuwalne) - i czytając nawet mój wpis macie “gości w głowach” - wprowadza was to w błędne przekonania, koła logiczne, w syndrom wyparcia i niechęć, i inne; proporcje tego są różne zróżnicowane w czasie i co do osób; jestem z wykształcenia kognitywistką, posiadam wiedzę także min z szeroko pojętych metodologi naukowych, jednak najważniejsze jest to, iż jestem przede wszystkim praktykiem - od dziecka byłam osobą docelową, to co będzie czekać wszystkich ja już przeżyłam i jeśli kogoś to interesuje służę pomocą, powinna być na ten temat dla Ariów specjalne “sympozjum” wewnętrzne zorganizowane, gdyż jeśli nie wie się co jest grane to błądzi się niczym ślepiec nad przepaścią… jeszcze jedno nie można pewnych oddziaływań tak sobie po prostu ekranować (niektóre i owszem ale to marna obrona ze względu na różnorodność metod), problem np jest w “ekranowaniu splatania kwantowego” itd itd; to jest wojna o wszystko, o nas, o nasze życie, o wszystko co kochaliśmy, o życie innych zwierząt, o Planetę; to nie tylko oddziaływania “kogni” to także panowanie nad naszymi układami organizmu i tępa broń elektromagnetyczna… wiem, że to straszne ale nie można chować głowy w piasek, skorzystajmy z resztki wolnej woli dopóki ją posiadamy, wolna wola istnieje i jest darem natury dla wszystkiego, co żywe; pozdrawiam z całego serca wszystkich … zalecam przeczytanie tego, co napisałam kilkakrotnie z przerwą np doby gdyż semantyka języka jest “od wewnątrz umysłu” modyfikowana przez AI w czasie rzeczywistym, jak przeczytacie kilkukrotnie zobaczycie subtelne różnice w rozumieniu powyższej treści

Witam;



.

To ostanie jest bardzo ważne; [ Jestem praktykiem ]. To tylko oznacza, że posiadasz prawdziwą „WIEDZĘ”. Po miedzy szkołą, a praktyką jest olbrzymia przepaść. Już pisałem, szkoła = programowanie. A prawdziwa Wiedza wynika z doświadczenia. Witaj na pokładzie.

.



.

Wiesz przynajmniej, że jest wojna; to już jest duży sukces. Zależy ci na wszystkich Zwierzętach, To masz ode-mnie olbrzymi plus. Dodaj do tego jeszcze rośliny, one też są żywymi istotami. I jesteśmy w domu. / przenośnia /.

Broń elektromagnetyczna; To jest totalne zagrożenie, dla ludzi. Chcą nas wybiórczo eliminować. Ta wiedza jest, bardzo przydatna. Jak i wiedza, Jak się bronić przed tym zjawiskiem. Samo gadanie, niewiele pomaga. Ale uświadomienie dużej grupy ludzi, może popsuć te plany okupantowi. Ogólnym problemem jest cenzura, która wszystko ponad miarę wycina i wyrzuca. Więc takowa dyskusja, staje się mało skuteczna. Trzeba zejść do piwnicy, gdzie tej cenzury jest mniej.

.



.

To jest trochę taka iluzja, jak w Cyrku; Kiedy, Magik wyciąga królika z kapelusza. Patrzymy jak zahipnotyzowani, jak on to robi? Jeśli posiadamy WIEDZĘ, to w tym momencie nie ma problemu. Bo wiemy jak on to robi?

Rzecz w tym aby ludziom uświadomić, że jesteśmy w Cyrku na przedstawieniu, zrobionym specjalnie dla nas.

A konkretnie ludziom jest potrzebna prawdziwa Wiedza. Wtedy może się obudzą? I wyjdą z tego przedstawienia.

.



.

Tutaj, się całkowicie z tobą zgadzam; Ludzie zapomnieli czytania, i zrozumienia tego co czytają. Straszna Tragedia spotkała Ludzkość.

Nauczyli się, tylko rozmawiać przez Telefon, który jest w pełni kontrolowany.

Pozdrawiam. :ugeek:

Cały świat natury jest moja matką ojcem i Bogiem, wszelkie żyjące istoty są moją największą miłością, gdyż są najlojalniejsze, najmądrzejsze, najcudowniejsze, pełne miłości i poświęcenia, przyszły do mnie abym nie była sama w piekle, nigdy nie opuściły nie dały się zmanipulować i umierały za mnie, są bezkompromisowo cudowne; i nie martw się o moją indoktrynację, ta pułapka dawno już za mną; no a jeśli chodzi o wojnę to jestem na pierwszej linii ognia, choć rzeczywiście ludzie czasami są torturowani czy umierają, są okaleczani, niszczeni i giną - nie mając pojęcia, że to nie jest przypadek; tracą także okruchy samych siebie gubiąc się w fałszywych przekonaniach; racja - z gadania nic nie przyjdzie; z mojej str służę info i trzeba działać;

ps. nie tylko telefon jest kontrolowany, to głębszy problem

Witam; @lilianaskrzydla

Proszę nie bierz tego wszystkiego do siebie. To jest publiczne pisanie, i wszyscy to czytają. Dlatego powtarzam jak Mantrę, aż do znudzenia. Po to tylko , żeby dotarło do wszystkich czytających. Jest takie powiedzenie;

Mała kropla drąży skałę. Strasznie jest trudno trafić do ludzkiej podświadomości, na skutek blokady. Tą blokadę mają założoną od urodzenia, tylko po to aby nie próbowali myśleć samodzielnie. Skutek tej blokady widzimy dookoła, nasi znajomi, rodzina. Tylko nieliczni, którzy przypadkowo zostali pozbawieni tego zablokowania, patrzą i nie wierzą własnym oczom. Zazwyczaj się nie odzywają, z powodu aby nie być posądzonym o anormalność. Internet, i pseudo anonimowość, pozwala na próbę rozmowy na tematy tabu. Czyli takie, typu; / teorie spiskowe /. Które, po latach, przestają być teoriami a stają się Faktami; Kiedy jest już za późno. Ci co zwracali uwagę na to? Byli odsądzeni od czci i wiary. Niestety po czasie, to nie ma większego znaczenia. Już dla nikogo.

.



.

To tylko tak tobie się wydaje, to tak wygląda na dzień dzisiejszy. Ale jutro okaże się, że jednak tak nie było do końca. To coś nie jest na jednym poziomie, To jest sprawa wielopoziomowa. Dzisiaj odkryłaś, jeden, dwa poziomy; jutro odkryjesz następne i następne. Tak jest ze mną. Wciąż odkrywam coś nowego, może to już nie jest zaskoczenie? Ale takie zdziwienie, że wciąż coś odkrywam nowego. Gdzie ktoś, próbował mnie, nas oszukać. Co raz mniej prawdy, a więcej kłamstwa. W zasadzie, jest samo kłamstwo. Na każdym kroku.

Indoktrynacja, to nic innego jak podatność na oszustwo, którym nas karmią cały czas. Pytanie? Czy my to kupujemy? Czy też nie kupujemy. Łatwo jest to sprawdzić, bo jesteśmy pod pełną kontrolą. To co teraz piszę, też jest kontrolowane, tylko że ja o tym Wiem. I piszę tylko tyle, na ile mogę napisać?

Ja o tym WIEM. A ilu , ile, ludzi tego nie wie? Ja, Szacuje z grubsza, na 80%. Taka jest prawda, która do nikogo nie dociera. To tak mocno, z grubsza zostało powiedziane.

.



.

„TAK”- działać. Trzeba podnieść Ludzi na wyższy poziom, zrozumienia, zdjąć klapki z oczu, odblokować umysły. Bez pełnego zrozumienia, tego co robimy, Nic nie będzie. Ludzie muszą zacząć samodzielnie myśleć, bo do tej pory, to tylko tak im się wydaje. / że myślą /. Widzę to na co dzień. To jest, bardzo smutne zjawisko. Przytępiona, poszarzała Twarz, Smutne, bez wyrazu oczy, które patrzą gdzieś daleko. To takie już, Bio - Roboty. To jest efekt indoktrynacji. To są lata niszczenia ludzkości.

Pozdrawiam. :ugeek:

dlaczego zakładasz, że biorę wszystko do siebie? ja wiem dlaczego, a Ty wiesz? to przez narzędzie jakim jest ten nieszczęsny język gadających małp i opanowany jest odgórnie… :slight_smile: tak nie jest, nie biorę wszystkiego do siebie… wiem także, że to publiczne pisanie… dobrze że jest publiczne… buch pułapka - poruszam się jak w tańcu między minami, coraz lepiej mi idzie omijać bum…



“i nie martw się o moją indoktrynację, ta pułapka dawno już za mną;” pełna premedytacja z mojej strony dla mnie to jak taniec jak już pisałam; nie zakładaj o mnie błędnych mniemań, o czym piszesz zdaję sobie sprawę, może nawet jeszcze z większej ilości albo z innych rodzajów wpływów… więc cóż “tańczę” z tym syfem, reagując jak sie to mówi “tu i teraz” według potrzeb i widzisz tyle z tego bazgrolenia że przełożyłam na logikę coś co nie powinnam, taka technika panowania nad nami ale nie martwię się, nie ma algorytmu mojego tańca wiec luzik… dla większości zabrzmi to jak bełkot - moja wypowiedź…



za to Tomaszu Ty musisz uważać na swoje “pułapki” bo założenie że nieliczni zablokowania zostali pozbawieni jest iluzją scenariuszem dla anomalii, tak na marginesie, każdy powinien być uważny, póki co, a nastąpi zmiana, to wiemy chyba już wszyscy którzy jakoś odpowiednio rozumieją co jest grane… jednak przestrzegam przed zbyt wielkim zaufaniem do swoich przekonań, trzeba sobie ufać ale ze tak powiem “nieliniowo” :slight_smile:



każdy jest mądralą w obecnych czasach, zakłada się że ktoś drugi nie widzi więcej, a założenia te są wynikiem zabiegów robionych na nas, naturalny przekaz informacji bez logiki języka i kół logicznych został mocno zaburzony, komunikacja naturalna musi zostac przywrócona, i wtedy nie trzeba będzie bazgrolic ani stosowac technologi… dlatego póki co DZIAŁANIE - czyli tak jak piszesz pełna zgoda; I WSZYSTKO CO NAPISAŁEŚ W OSTATNIM WERSIE TAKŻE ZGODA…



proszę Cię tylko o jedno, jeśli można, przynajmniej załóż, że nie wszystko wiesz…

Witam;



.

Nie zakładam, tylko uprzedzam, tak na wszelki wypadek. Było pytanie, stwierdzenie, i Ja, Mówię do wszystkich. Takie moje, własne przemyślenia związane z tym tematem. Nie posługuje się cudzymi przemyśleniami.

.



.

Przynajmniej klarowna sytuacja; Są rożne poziomy świadomości, a to tylko oznacza, że oboje wiemy o czym jest mowa. Mogę się tylko cieszyć, że nie jesteś początkującą osobą. W tym Temacie. W dzisiejszych czasach to jest już rzadkość.

.



.

Dla większości? Może i tak. Ale ja rozumiem o czym mówisz, i co masz na myśli. Tym się różnię od większości.

.



.

Żeby nastąpiła jakakolwiek zmiana? Trzeba zdjąć klapki z oczu, / przenośnia /. Pisząc o blokadach, mam na myśli blokady, które mamy założone od urodzenia. To takie klapki na oczy, jak u konia. Nie pozwalają one, na rozglądanie się dookoła. A my jak małe dziecko powinniśmy się rozglądać, gapić się wszędzie. Próbować zauważać różnice nas otaczające. I wyciągać z tego wnioski, na przyszłość.

.



.

Przekonania, to nic innego jak zaprogramowanie człowieka. Człowiek powinien być otwarty na „WIEDZĘ”. I zawsze dopuszczać możliwość zmian. Samemu sprawdzać wszystko. Wszystko „To” co może samemu sprawdzić. Dopiero wtedy może to zjawisko zakwalifikować jako „Wiedza.”

Przekonania, są bardzo złym doradcą dla człowieka.

.



Wprost przeciwnie; Uważam, że wszyscy są na wysokim poziomie Wiedzy; Miło jest spotkać kogoś, z kim można podyskutować na rożne tematy. W dzisiejszych czasach to jest, już rzadkością. Zapytam z ciekawości? Z iloma osobami możesz podyskutować na wszystkie tematy na swoim poziomie? Czy jest ich dużo? / Mam na myśli szerokie spektrum rozmów /.

.



.

Gdybym wszystko wiedział? To by Mnie tutaj nie było. Usiadł bym na szczycie piramidy Wiedzy, i nogami bym sobie bujał. I patrzył na wszystko z góry.

/ taki żart /.

Pozdrawiam. :ugeek:

https://www.youtube.com/watch?v=EyW4t_w2arA

Witam; Nie wiem kim jest autor tego filmu? Ale wiedza dnia dzisiejszego, pozwala ocenić czym są, emitowane fale 5-G.To są fale używane przez wojsko, a puki Co? To wojsko nie zajmuje się hodowaniem pietruszki. Co robi Wojsko i i czym się zajmuje? To chyba każdy powinien wiedzieć, a jeśli tego nie wie? to znaczy, że psychiatryk to jest mało. Ale do rzeczy, Co ma na myśli autor filmu, i co zamierza? Tego Ja nie wiem. Kto go zatrudnia? i komu on służy? Wiele pytań? A odpowiedzi, żadnej. Podam przykład; Rozszczepienie jądra atomu miało przynieść ludzkości olbrzymie ilości Energii praktycznie darmowej. Co z tego wyszło? Wojsko przejęło sprawę i zbudowało bombę Atomową, która do dzisiaj straszy ludzi. Po drodze było słowo Wojsko. Czy tym razem będzie inaczej? Jestem pewien że “NIE”. Dlatego trzeba dwa razy się zastanowić zanim coś powiemy. Autor filmiku powinien pouczyć się historii świata, pójść na trochę do szkoły. Może wtedy by miał mądrzejsze propozycje. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia autorowi. Bo te zdrowie będzie jemu bardzo potrzebne. :ugeek:

odnośnie filmu wschodniojęzycznego lektora 5g - lifi.



Przecież nie walczymy z częstotliwością.



5G może nadawać spokojnie w 800MHz, a 4G np. w 2100 MHz jak też i w 800…



Chodzi cały czas o ilość tego promieniowania.



Budujmy drewniane domy, drewno doskonale zatrzymuje promieniowanie. Nawet szwaby zamawiały specjalnie takie budynki, żeby prowadzić tam bezpieczne rozmowy, których nie da się podsłuchać. Jak ktoś zainteresowany podeślę filmik.

Bardzo ciekawe jest 5G.Gdyby budowali to gdzie tylko się da i włączyli to elity elit same się zabiją coś tutaj śmierdzi z tym.Albo bedzię to ściągane bo na serio coś zrobi.Albo część osób nie dostosuje się do fal.Jeżeli USSSAA nawoluje do budowania to po to żeby zabic siebie rodzine znajomych ? a to bardzo ciekawe.I jest to nadal wielka nie wiadoma.

matko znów to samo co wszędzie w tej “ciemnej dolinie” oświecenia! cwane trolle niech wiedzą że są widoczni… poplątanie języków, przerost formy nad treścią, pluralizm, relatywizm i inne probabilistyczne gówienka, AI i jej sposoby - to normalnie już jest nudne; TECHNOLOGIA JEST ZŁEM, CZŁOWIEK TO GADAJĄCA MAŁPA która jest pełna pychy, stworzyła swojego Boga oddając hołd bożkowi WIELCE OŚWIECONEJ NAUCE, stworzyła swego Boga AI i myśli ze on zrobi z człowieka bóstwo - a tym czasem opętała ludzi - bo ten debilny bóg stworzony przez naukę jest szalonym psychopatą i wszelkie jego przejawy w głowach ludzi są tym samym; ale spoko idą już starzy Bogowie, MATKA NATURA wyrówna ten obłęd, szkoda słów…

A kto jest za technologią daj spokój.Wiem że jest to groźne ale pomyśl jesteś twórcą 5G no i co zabijamy wszystkich ? przecież w stworce tego przekaznika tez bedzie walić po łbie :wink: jedynie co to można nadużyć tej technologi i ukierunkować w coś być może będzie powiązane z chipami RFID.Stworzyła byś coś co ciebie wysadzi ? chyba nie więc to jest groźne ale gdy przyjmiemy pewnie coś i wtedy ktoś coś nam zrobi…promieniowanie też wskoczy wiadomo .Tak jak mówie to tak jakbym stworzył dynamit a potem się wysadził.Czy producent nie wie co robi ? jakby chciał popełnić samobójstwo to są lepsze metody.Tak jak mówie prawdopodobnie będzie z tego broń ale my musimy coś przyjąć na siebie jakieś urządzenie aby uruchomic pewne procesy. A co jeżeli straszą nas tym 5G my sie boimy martwimy a kiedy postawią strach wzrośnie stu krotnie być może wtedy to będzie miało dostęp do ciebie bo masz smutek,strach same niedobre rzeczy.Skupmy się lepiej na pozytywnym myśleniu bo projekt 5g i tak ruszył.No i co lepiej sie smucić przezywać to czy szukać sposobu jak poprawic swoj rozwoj i bledy.Trzeba się zasilać światłem póki jest czas żeby potem sobie poradzić w trudnych chwilach.