5G

Niewiedzialem gdzie zalozyc ten temat, poniewaz tutaj z tego co widze, mowa o technologiach dobrych dla rozwoju gatunku ludzkiego…ale o zagrozeniach tez powinnismy dyskutowac. W szczegolnosci teraz w obliczu “ataku 5G” powinnismy rozpoczac swoja dyskusje jak to mozna powstrzymac.Cytujac slowa M. Pall’a “wprowadzenie technologii 5G to absolutne szalenstwo” , zachecam do obejrzenia jednego z najnowszych i zarazem najlepszych moim zdaniem filmow wtej tematyce:https://youtu.be/ol3tAxnNccYChetnie dowiem sie jak Ariowie zamierzaja przeciwstawic sie tej technologii( o ile wogole? :roll: )Pozdrawiam

Trudny temat. Z jednej strony to większe możliwości technologiczne których raczej nie unikniemy. Technologia nie jest dopracowana bo może być i 10G ale np niech leci po kablu. Albo innej technologi nie zaszkadzajacej człowiekowi. Bo nauka nie chce uwzględniać zagrożeń elektrosmogu…Kolejna sprawa to problem z tego co słyszałem może dotyczyć głównie osób z dużą ilości metali ciężkich w sobie. Im więcej tym bardziej będzie to na nich wpływać i automatycznie będzie to większe cierpienie dla takich osób. Także mniej przebywania przy technologiach i więcej przebywania w naturze :

-chodzenie boso

-sungazing

-przytulnie drzew

-wyjazdy rowerowe jak najdalej od miasta itp…

Te i inne rzeczy na pewno pomogą nam uniknąć wad które będą dotykać tych co nic nie zmienią.Ja myślę o tym by sadzić więcej drzew bo właśnie to jest problemem bo drzewa blokują przesył danych. Dlatego potrzebują montować z tego co słyszałem anteny co 200m. Także wycinka drzew to nie przypadek.Co do oczyszczania to można o tym kilka książek napisac. Ale ograniczyć do minimum spożywanie produktów z folii aluminiowej, zacząć stosować np chlorelle, zielony jęczmień, zielone soki organiczne np z ogórka, selera, pietruszki jabłka itp.A jeśli o samą technologie to niech się wypowie ktoś kto się zna na tym. Dużo było wywiadów na ntv ale nie dałem rady ich obejrzeć bo każdy z nich to ok 30-60 minut.W. Najgorszym przypadku to będziemy musieli niszczyć te anteny bo jeśli nic z tym nie zrobią to faktycznie depopulacja może nadejść.

Problem jest ma tyle poważny, ale jak widać społeczeństwo mało co reaguje.

Mam nadzieję że zmobilizujemy się i temat 5g w Polsce uda się ogarnąć by ta technologia nam służyła nie szkodzila.Co do astrologi to też ważny aspekt. Według wielu źródeł nauk astrologicznych nadchodzi lub już nadeszła era Wodnika. Era ryb to etap gdzie elektryczność i bezprzewodowość wraz z m.in telepatią ma mieć coraz większe znaczenie. Więc pytanie czy z naturą chcemy walczyć czy zrobić tak by wszystko nam służyło?Nóż może służyć do smarowania chleba ale również do zabójstwa.

Podobnie miało być z internetem ale jednak elita nie zapanowala nad tym i stworzyl narzędzie do świetnej komunikacji między ludźmi takimi jak my :slight_smile:To tylko moja opinia i moje doświadczenie. Nie każdy musi się ze mną zgadzać.

Mam podobne zdanie aczkolwiek co do korzystania z natury (z ktorej sam czerpie ile sie da) martwia mnie od lat stosowane opryski chemiczne i ich mozliwy wplyw na nas posrednio i bezposrednio…Jesli chodzi o wywiady w ntv to przesledzilem ich sporo i najbardziej utkwily mi w pamieci wystapienia Zbyszka Gelzoka i Pawla Wypychowskiego. Mimo ze dlugie to warto gromadzic taka wiedze.

https://youtu.be/G3PRxB8L-Qg

https://youtu.be/pW5icrwAiBo

Prawdopodobnym jest iż nanoczasteczki które są wchłanianie z chemtrails przy częstotliwościach 5g mają się uaktywnić i mają podobno działać jak mind control tyle że to bardziej chyba by działało jak body control. Ciężko powiedzieć co elity wykombinowały wszystko to jedynie domysły bo oni przekazują część prawdy. Tyle że to są przekazy podprogowe i zaszyfrowane. Oni w to wierzą, że wtedy tzw karmy nie gromadzay bo przecież wspominaliśmy o X i Y. A że społeczeństwo nie potrafi tego odczytać to nie ich wina.Także grają w grę i nadal (jeszcze) mają nad nami kontrolę. Na razie są nas jednostki. Każdy z nas powinien realnie działać bo to już za długo trwa

Witam; Parę słów na temat filmu;"5G APOCALYPSE - THE EXTINCTION EVENT”Obejrzałem z uwagą, ten materiał jest porażający. Muszę się przyznać że temat

-[ 5-G ]-. Nie jest mnie obcy. Sporo wiem na ten temat. Tak mnie się wydawało. Ale jak się okazuje, zawsze się można jeszcze douczyć. Właśnie to zrobiłem.

Polecam wszystkim go obejrzeć, jest to lektura obowiązkowa . To że my szybciej pomrzemy, to jest mały pikuś. Tutaj chodzi o nasze dzieci i wnuki, a nawet prawnuki. A tak naprawdę to może się skończyć zagładą ludzkości.

Padło pytanie co zrobić, aby się uchronić od tej zagłady? Muszę zebrać myśli do kupy, muszę się zastanowić, mam nadzieję że znajdę jakąś podpowiedź w tym temacie. Wtedy napiszę , coś więcej. Na razie kończę i pozdrawiam wszystkich jeszcze żyjących. Trzymajcie się. :ugeek:

Wojsko używa technologi 8 G. Nie da rady uniknąć i zatrzymać 5 G. Najlepsza ochrona to świadomość tego na co kierujemy uwagę. Jak sraka nie trzyma bo 5 G to przechlapane. Boisz się raka od 5 G to właśnie go przyciągniesz. Hiroszima - dlaczego osoby blisko epicentrum nie doznały żadnego uszczerbku - co takiego zrobiły lub nie zrobiły że nic im się nie stało ? z tego co wiem to nie biegały z czapeczką aluminiową na głowie. Zamiast latać ofajdanymi przed 5 G skupicie się uważnością na podtrzymywaniu swojego wibro. Oglądanie strasznych , dołujących ifnormacji temu nie sprzyja. Energia idzie za uwagą. Najlepiej olać to całe 5 G. Zasady wahadła z Transerfingu pięknie to wyjaśniają. Na YT wpisać proszę Przestrzeń Wariantów to czytany 1 tom Transerfingu - jest tam dosłownie wszystko co jest potrzebne do tego by ochronić się przed 25 G :slight_smile:

Witam; Temat 5-G. Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. To jest pewnik. Ten co mówi, ze pozytywne nastawienie uratuje nasz świat, to chyba nie za bardo wie co mówi. Chodzi o technikę i promienie o pewnej długości. Czyli kolokwialnie „Częstotliwość” . Otóż moi kochani , człowiek to jest chodząca, bardzo czuła elektronika. Dzięki niej , się Poruszamy. Myślimy, Rozmawiamy, po prostu Żyjemy. Impulsy elektryczne tym sterują. A prąd przechodzi poprzez nasze ciało dzięki zakwaszonej wodzie. Woda + Sól. To są podstawy czyli fundamenty; Dalej idą mury, nasze systemy nerwowe, połączenia neuronowe w mózgu. „Hipochondria”, tworzenie naszego „DNA”tam działa pole magnetyczne, którego zmiana poprzez pole elektryczne powoduje uszkodzenie naszego DNA. Powstałe uszkodzenie jest raz na zawsze, nie ma od tego odwrotu, ani lekarstwa. Twoje uszkodzone DNA, to jest uszkodzone – DNA, twojego dziecka, wnuka, prawnuka. 5-G. To tylko podniesienie poprzeczki wyżej, my to już mamy uszkadzane. Po przez 4-G. Działa podobnie tylko na troszkę mniejsza skalę. Też jest śmiertelnie zabójcze. Tylko o tym się nie mówi; albo bardzo mało się mówi. Jak to mówią milczenie jest złotem. Te systemy można porównać do gotowania żaby. Garnek, zimna woda, zaczynamy podgrzewać, białko się ścina, i nie ma żaby, nie-wiadomo kiedy. Ona nawet tego nie zdąży zauważyć. Nas to samo już teraz czeka; do tego nie ma potrzeby instalować 5-G. To już trwa, ludzkie mózgi się gotują. Jedynym ratunkiem, to przestać używać, tego typu sprzętu. Ale to jest nie realne. Jesteście skazani, na odstrzał jak mawiają myśliwi. Jest jeszcze moment , aby uciec, - zejść z linii strzału. Ale jak znam życie, a długo żyję – to wiem, że tego nikt nie zrobi; No może poza jednym – dwoma wyjątkami. Całą sprawę bardzo Smutno widzę.

Hiroszima - dlaczego osoby blisko epicentrum nie doznały żadnego uszczerbku

Powiem tak; Pierwsze słyszę taką teorię. Jak do tej pory nie spotkałem się z takim stwierdzeniem. Ale przecież to nie wyklucza takiej możliwości. Sprawdzę to przy okazji. Bo mnie zaciekawiło, to stwierdzenie. Ale wróćmy do tematu.

Najlepiej olać to całe 5 G. - Spróbujcie, naprawdę jestem ciekaw jakie będziecie mieli miny, po tym fakcie, co nastąpi. Zastanawia mnie, czy przez ciebie przemawia, nie wiedza, czy głupota? No mniejsza z tym , to nie jest mój problem. Ja się zabezpieczyłem, przed – 4 – jak i 5-G. Pracowałem w łączności i wiem czym to pachnie. A wy macie szerokie pole do popisu. I bardzo długie, bo aż do waszej śmierci. Wcześniej będzie uciążliwa choroba. I brak na nią lekarstwa. Ja was nie straszę, tylko próbuję ostrzec. To wszystko, co mogę zrobić. Reszta należy do was, i waszych dzieci. Pomyślcie o tym w wolnej chwili. Na YT wpisać proszę Przestrzeń Wariantów

Akurat firma, YT- be. Ma monopol na prawdomówność. Przecież ona w tym przoduje. Od zawsze. Jeśli tam chcesz szukać prawdy? No to czapki z głów panowie, resztę pozostawiam bez komentarza. Niech milczenie przykryje wszystko. Jeśli macie pytania? To pytajcie;

Pozdrawiam. :ugeek:

Jaki miernik do mierzenia pola elektromagnetycznego polecacie?

Takie, ble, ble, o - 5G-e + smog.

Witam; Odpowiadam: napisałem krótko o zabezpieczeniu przed tym dziadostwem. Ale do tamtego materiału jest już potrzebna nowelizacja; w międzyczasie dotarłem do innych ciekawych materiałów, pochodzą ze wschodu. Gościu robi doświadczenie, w tej materii. Eksperyment. Nie wygląda to różowo. Piątka ma dużą siłę przebicia. Tak dużą że klatka - „ Faradaya”. już nie chroni, promienie są tak krótkie, że mogą się przedostać. Po przez oczka siatki. To jest fakt. Przy okazji doszedłem do czego są chemitralsy? Chodzi o nasączenie naszych organizmów metalem, to że nas truje, to jeden aspekt, tej sprawy. Właściwe zadanie to , nasączyć, osadzić w naszym ciele, organizmie, jak najwięcej metalu. Jest tam aluminium, nikiel, chrom, stront, + resztki poprodukcyjne, rozpadu jądrowego. A z skąd? Odp: Elektrownie. Radar wojskowy, który pracuje na piątce ma możliwość widzieć ciebie i mnie, poprzez grube mury, beton, siatkę metalową. Nigdzie nie możesz się przed tym „okiem” schować, no chyba że kopalnia. Tam nie ma zasięgu. Leci samolot, helikopter, i widzi ilu ludzi jest w domu co robią , gdzie siedzą. Można precyzyjnie posłać pigułkę, skoncentrowanej energii. Jesteś widoczny jak na plaży. Do tego już doszło, a głupie ludzie się cieszą, że mają taką wspaniałą technikę.

Z powrotem do eksperymentu. Odbiornikiem był telefon, sygnał docierał do niego za każdym razem. Przetestował wiele sposobów. Jedyne co nie dopuszczało sygnału, była cienka folia aluminiowa. Telefon szczelnie zawinął w folię; dopiero wtedy sygnał nie dochodził. Dziurka zrobiona ołówkiem powodowała dzwonienie telefonu. Metalowe pudełko, aluminiowy garnek+przykrywka, garnek był gruby i masywny. Wszędzie telefon dzwonił. Czyli odbierał. Puszka po coca-coli, nie dopuściła sygnału. Była hermetyczna. Jak zrobił w niej otwór długopisem, to telefon już dzwonił. Wniosek; bardzo cienkie aluminium, musi być użyte do ochrony. Grubość powoduje przenikanie fal, chyba że chodzi o załamanie promieniowania, takiego jak przy świetle poprzez szkło. Jak się chronić? Jeden wniosek; Potrzebna obudowa mikroweli, tylko taka konstrukcja – prawdopodobnie może dać ochronę przed tak krótkim promieniowaniem. W sumie,czarno to widzę; gotują nas jak żabę. Było takie doświadczenie przeprowadzone. To jest efekt końcowego demontażu. Dziurka zrobiona długopisem przepuszcza promieniowanie; Jak się chcesz zabezpieczyć? Każdy biega z telefonem, i nie ma go zamiaru odłożyć. Wszyscy są już w amoku. ( gotowanie żaby ). To już trwa; piątka- to zapięcie na ostatni guzik marynarki. Będzie jak w przepowiedni; nieliczni przetrwają. Ci co mieszkają w lesie, bez telefonu. Pytanie ile mamy w jewropie lasów? Chodzi o konkretny las, bez przekaźników, nadajników. Mokre drzewa, przeszkadzają – chronią przed krótkim promieniowaniem. Ale za to, tam przenikają fale dłuższe. Gruby beton i mur, przepuszcza; krótkie fale, ale nie przepuszcza długich fal. Odpowiedź; betonowy bunkier , umiejscowiony w lesie. Zabezpieczyć może ciebie. Właśnie teraz zrozumiałem dlaczego za odrą, są budowane podziemne miasta, połączone tunelami ze sobą. I gdzie znikają olbrzymie kwoty pieniędzy. Budowa lotniska trwa dwadzieścia lat i kosztuje wiele miliardów. A na powierzchni nic nie widać, żadnych postępów w pracach budowlanych. Następny klocek domina, się ułożył, dopasował na swoje miejsce. Do kompletu, przesiedlenia ludzi, z jednego miejsca w drugie. Nikt nikogo nie zna, wybucha awantura; możni do podziemi, ktoś uprzejmie włącza, 5-G. I jest pozamiatane. Cisza i spokój, aż dzwoni w uszach. ( gotowanie żaby ). Następny klocek domina; Tunel „Gottarda” pod Alpami. Skraca czas przejazdu o pół godziny; PÓŁ – GODZINY kosztował ileś tam miliardów, co tam budowano? Przebiega – mieści się w litej skale, nie można wejść i zobaczyć. A jadąc pociągiem nic nie widać. Budowa trwała bardzo długo i kosztowała wprost nieobliczalne sumy pieniędzy. Następny rodzynek; Chiny zbudowały pięćdziesiąt miast, w których nikt nie mieszka. Są kompletnie wyposażone, dosłownie. Jest tam wszystko, wraz z wyposażeniem tych mieszkań. Na kogo one czekają? Kto tam zamieszka? Odpowiedź; na pewno nie my, to akurat nam nie grozi. Jest tego więcej, - Jak dużo? A no sporo.

Tylko tyle, że porozrzucane w czasie, i miejscu. Wystarczy zebrać do kupy, posortować, i ułożyć. Obraz jaki się maluje? Powinien nas zastanowić, co dalej będzie z nami? Jakiś stan , u usmanów zamówił parę tysięcy plastykowych trumien u chińczyków. Zostały dostarczone na miejsce przeznaczenia. Wywrotka jednego tira, na autostradzie, i wysypany towar zwrócił uwagę dziennikarzy. Zaraz potem, skrzętnie pozamiatano pod dywan, i wyciszono. I nie ma sprawy. Jeszcze coś chcecie wiedzieć; Pożar w Paryżu to nie jest przypadek. To jest zwieńczenie długoletnich przygotowań, do… -do czego?

Kiedyś podpalono, Reichstag. Z wiadomym skutkiem, druga światowa.

Czy Notre-Dame, to będzie trzecia światowa? Spróbujcie sami znaleźć odpowiedź. Może to wszystko to jest przypadek i bajka; tak na dobranoc.

Aby to nie była, nasza ostatnia wieczna noc. Tym smutnym akcentem kończę i pozdrawiam.

Ps. Wnioski należy samemu wyciągnąć i je przemyśleć.

:ugeek:

Artur Lalak mówi o tzw. warach (podziemnych wielkopietrowych miastach schronach, w których ludzie przetrwali cykliczne ogólnoswiatowe kataklizmy (resety) cywilizacji.

Wejście do takiego wara (w lasach, formacjach skalnych) można zlokalizować. Pomocne są nazwy własne np. WARszawa, WARka, WARmia, WARta, KoWARy,… Tam szukać.

Zaś co do pytania o sposób ochrony przed reakcją termojadrową w Hiroszimie i Nagasaki, to sami zainteresowani, którzy uszli bez szwanku wraz z budynkiem i drewnianym płotem wokół obejscia - oni sami twierdzą, że żyli orędziami fatimskimi: 5 pierwszych sobót miesiąca oraz codzienny różaniec, msza św. wraz z komunią św.

Ja im wierzę, bo jeszcze za czasów antyklerykalnej komuny w Polsce publikowane były artykuły i zdjęcia na ten temat. Dużo wówczas czytałam, bo rodzice opłacali teczki z prasą w kiosku RUCHu.

Witam; Co pierwszej części, to się całkowicie zgadzam. Są podziemne budowle na terenie tego kraju, plus należy dodać kopalnie, które nie są używane. Można też użyć tych czynnych. Trzeba tylko zagospodarować; Budowle o których piszesz, są to dosyć starożytne obiekty. Jak są mocno stare? Nie bardzo jest wiadomo. I w tym momencie widać jak nasza historia ze szkoły odbiega od prawdy. Według niej, takich obiektów nie ma; a jeśli już jest jakaś dziura ( nazwa naukowców ). To powstała samoczynnie. Pytanie? Tylko skąd obok tej dziury jest tyle urobku kamiennego. Tysiące ton gruzu, drobny kamień? Spece mówią że lodowiec go naniósł. Konkluzja, do dziwnych szkół chodzili ci specjaliści. Z datowaniem kamienia, jest trochę trudna sprawa. A my według naukowców, istniejemy dopiero od 1000-lat. Wcześniej nas nie było, była tylko puszcza, i dziko biegający z toporkami kamiennymi i oszczepami. Dalej idąc tym tokiem rozumowania, od tego tysiąca lat, należy odjąć , zagubione 300-lat. Które wyparowało z naszej historii. Nikt nie wie gdzie są te lata. Pantomima, było i nima. ( błąd zamierzony ). Wniosek jest jest jeden; Kłamstwo goni kłamstwo. I tak jest wszędzie, w każdym miejscu, naszej historii. Jeśli Historia kłamie? To jak wygląda rzeczywistość ,w innych dziedzinach nauki? Pomału dojdziemy do tego. Zawód detektywa jest strasznie ciekawym zawodem. ( i ty zostań detektywem ). Zacznij tropić kłamstwa, fałsz, obłudę, itp. Jest tego więcej. Poznanie prawdy daje ogromną satysfakcję duchową. Jest to olbrzymie dowartościowanie człowieka. Starali się ukryć; a ja i tak to odgrzebałem.

Co drugiej części wypowiedzi; nie zabieram głosu. Każdy może wierzyć w to co zechce. Nauka + wiedza + detektyw, widzi to wszystko inaczej. Naukowo można wszystko wyjaśnić, bardzo wiele spraw, oczywiście nie bazując w oparach absurdu. Można to zrobić, posłużyć się, przy pomocy „Wiedzy”. A zawód detektywa pozwala zauważyć minimalne różnice, które się nie zgadzają z szarą rzeczywistością. A powinno się wszystko zgadzać, tak jak w matematyce. Dwa + dwa = cztery. A jeśli wynik wychodzi , pięć??? A jeśli są różnice, a nie powinny być; to znaczy że coś jest nie tak w tym temacie. Nasz Świat jest ogromnie ciekawy, dobrze by było go poznać.

Pozdrawiam. :ugeek:

Skuteczną ochroną nas i naszego domu przed 5G może być tzw. Biogeometria.

Witam; Cytuję;

Skuteczną ochroną nas i naszego domu przed 5G może być tzw. Biogeometria.

Może napiszesz, coś więcej na ten temat? Na przykład z czym to się je? Jak to działa? Jak to zastosować? Ja osobiście nic nie słyszałem na ten temat.

Może jakieś małe wyjaśnienie?

Pozdrawiam. :ugeek:

Orgonity i te rzeczy. Wibracje rzeczy i te sprawy. Wygooglaj sobie. Na yt też się tym podniecają środowiska ezo.

:game_die:

Witam; Ten temat dawno temu przeczytałem, obejrzałem, zaznajomiłem się, i co ? Kompletnie nic. Mam duże wątpliwości co o tym piszą. Nie jestem Pelikanem. Nie łykam wszystkiego jak leci. Zostało zapodane nowe hasło; ( Biogeometria.) Dlatego się pytam? Może coś nowego z tego wyniknie? Brak odpowiedzi, w tym temacie. Może to słowo klucz? A może to nic ważnego, jest. Kto pyta nie błądzi. Pozdrawiam. :ugeek:

Biogeometria to właśnie wibracje rzeczy wg ezo.

:game_die:

Witam.

Jeśli naprawdę będzie tak jak wszyscy piszą z tym 5G to zamiast chować się i swoich bliskich w jakiś dziurach trzeba będzie zacząć akcje sabotażowe i tyle. Poczekamy zobaczymy. Tak naprawdę nie do końca chce mi się wierzyć w wybicie ludzi, bo komu te koncerny i plemie żmijowe będzie sprzedawać ten cały szajs, który produkują i na kim będą pasożydować. . .

Pozdrawiam.

Witam; Błąd w sztuce myślenia. Przecież nie chodzi o wybicie wszystkich. Tak za pierwszym razem. A kto będzie podawał do stołu? I obsługiwał, jaśnie państwo? Zostaną wyeliminowani tylko myślący inaczej, oporni, i nie posłuszni. Teraz są robione listy, takich niepokornych. A potem wybiórczo będzie można usunąć. Przecież to jest broń wojskowa, tylko zmieniona, zamieniona, w telefon. Opryski i chemitralsy spowodowały, że każdy jest widoczny, nie może się nigdzie ukryć. Organizm nasączony metalem, aluminium, i inne pierwiastki… Kwestia wyłuskania takiego osobnika, to jest drobiazg ; do tego służy twój smartfon z geolokalizacją. Te dane są zbierane od dawna o tobie. Kwestią jest tylko kiedy się zdecydują wyłączyć niepokornych. Reszta pozostanie; przecież ktoś musi pracować, usługiwać, sprzątać, dostarczać towary, itp. - usługi. To wszystko to jest kompleksowa usługa , dawno temu zaplanowana. To tylko my się teraz obudziliśmy z ręką w nocniku. Ich firmy zostaną; a inne niezależne, zostaną zlikwidowane tak jak reszta.

Mają pozostać tylko przygłupie bio – roboty. Pozdrawiam:

Motto: Wiedza bywa groźna, a niewiedza jest dużo bardziej groźniejsza.. :ugeek:

Jak znależć wejscie do WAR-u w lesie czy formacji skalnej?

Podobno olbrzymie głazy narzutowe były lokowane przy wejściach do Warów, aby było łatwo je znaleźć. Ale być może zostały rozbite albo usunięte.

:game_die:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!