ŻYWIENIE OPTYMALNE

Witam wszystkich z góry. Od ponad roku odżywiam się optymalnie, jest to metoda wymyślona przez Polaka dr. JANA KWAŚNIEWSKIEGO. Człowiek odżywia się w głównej mierze tłuszczami zwierzęcymi, chodzi o to żeby utrzymywać proporcje pomiędzy tłuszczami, białkami a węglowodanami w proporcjach 3gr TŁUSZCZU, 1gr BIAŁKA, 0.6-0.8 gr WĘGLOWODANÓW najlepiej pochodzenia roślinnego. Człowiek czuje się fenomenalnie, lepiej się wysypia, ma więcej energii, chudnie lub tyje do swojej wagi jaką mieć powinien. Zapraszam do rozmów zainteresowanych. Pozdrawiam serdecznie.

To bardzo ciekawe. A umiesz oszacować jak bardzo ta optymalna dieta rózni sie w tych parametrach od twojej poprzedniej? Ciekawe jak bardzo rozni sie ‘optymalna’ ona od diety promowanej przez korporacje. Napewno w tych ostatnich jest bardzo duzo weglowodanow i pewnie tez bialka. [?]

Żywienie optymalne to takie produkty jak masło, żółtka jaj, smalec, szpik wołowy, łój wołowy. Także tego nie znajdziesz w markecie.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!