Żydzi i ich stosunek do świata, szczególnie do Polski.

Jest to mój pierwszy post i na wstępie chciałbym podzielić się z Wami bardzo pouczającym materiałem, który jest zarazem wstępem do zagłębienia się w temat, choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że większość z Nas ma już wyrobione zdanie, ugruntowane wiedzą i doświadczeniem w tym temacie, ale mimo wszystko uważam, że warto.

<LINK_TEXT text=“https://wolna-polska.pl/wp-content/uplo … ypadku.pdf”>https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/379_yd_talm_jako_patologia_studium_przypadku.pdf</LINK_TEXT>

Pozdrawiam i zdrowia życzę!

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!