Zwiastuni Świtu, Barbara Marciniak

Polecam, Zwiastuni Świtu Barbary Marciniak - traktuję na równi z Anastazją Megre i Rozmowami z Bogiem. Niby nauki od plejadian, ale teść i całokształt sprawia że nikt nie pożałuje że to przeczyta :slight_smile: W skrócie jest to punkt widzenia naszej rzeczywistości przez istoty od światła // są wskazówki dla Nas, objaśnienia co się dzieje i wydarzy

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!