Zostań świadomym obywatelem.

Witam; Tytuł jest troszkę mylący, właściwie powinien on brzmieć; Weź i się doucz, i nie daj się wyrolować przez urzędnika. “PAŃSTWOWEGO” Jest to instrukcja zrobiona przez osobę fachową, która tłumaczy bardzo wiele, w sprawach postępowania z “urzędnikami”. To jest taka trochę przenośnia, ale treść, która jest w tym filmie przekazana; jest jak najbardziej pożyteczna dla “obywatela” ; Więc skoro można na tym skorzystać? To dlaczego tego nie zrobić? To może pomóc nie jednemu, a na pewno jest to garść Wiedzy bardzo przydatnej. Wszystko na ten temat, w tym Filmie, i link do niego; Pozdrawiam, i życzę miłego oglądania. :ugeek:

.

GIDT nie ma prawa pozyskiwania danych osobowych kierowców - Tomasz Parolhttps://www.youtube.com/watch?v=Xtyj8elPMkw[/color

Ps.Rozpowszechnić, gdzie tylko się “DA”

Najlepsze jest podsumowanie. Przestać się bać Policjantów, Sądów, Prokuratorów.

To są zwykli ludzie i jezeli widzą że się ich nie boisz inaczej Cie traktują.

https://www.youtube.com/watch?v=k6IU0KQ9Rek

Czy tylko ja nie moge otwierać nowych tematów w tym zamknietym subforum, czy Wy też nie macie obecnie tej opcji?

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=02XGu-l … _1&index=5”>https://www.youtube.com/watch?v=02XGu-l_mxo&list=PLsknbTpsT4q8ac7krAywmF4LMCiO6WF_1&index=5</LINK_TEXT>

Tworzy się nowa Polska

A propos bycia świadomym obywatelem - wklejam fragment mojej z kimś korespondencji:

“nie wiem, nie ogarniam tego, za dużo informacji wzajemnie się wykluczających” - pisze mi ta osoba.

Zarzucenie masą info, chaosowanie, trollowanie to są celowe metody - trzeba przynajmniej próbować wyłowić z tego właściwą wiedzę.

Mnie do myślenia dał m.in. program red. Macieja Maciaka - jeden z ostatnich, chyba odc. 727 - Budujcie Arkę…" (zresztą wszystkie polecam), tu kanał CW24tv:

https://www.youtube.com/user/CW24tv

Maciak mówi tam, że system może stworzyć sobie sam swój “antysystem”, no i ja to tak widzę, że pewne osoby, organizacje w to się wpisują. Zresztą cała nasza historia jest pełna przykładów takich podstawionych elementów (vide: Piłsudski-Selman, Bolek, Konfideracja, etc.), z tragicznymi skutkami. Obserwujmy, dociekajmy, bo to, co się samo pcha w oczy to niekoniecznie jest tym, za co się podaje.

Wstawiam ten tekst na Forum, bo może się niektórzy niepotrzebnie ekscytują, że nowa Polska powstaje i linkują filmy MJ…YouTube (https://www.youtube.com/user/CW24tv)

CW24tv

Na kanale CW24TV każdy znajdzie coś interesującego. Jako niezależna lokalna tv poruszamy tematy, których nie poruszy nikt inny. Miłego oglądania :wink:

@oki i inni oglądający M. Jarosiewicza &co:

<LINK_TEXT text=“matrix-i-nasza-rzeczywistosc-f34/alarm- … html#p5707”>https://ariowie.com/forum/matrix-i-nasza-rzeczywistosc-f34/alarm-antypolskie-prowokacje-sabotaz-itp-akcje-t828.html#p5707</LINK_TEXT>

Oto wiele wyjaśnień na temat pandemii i innych stworków<LINK_TEXT text=“http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ … -pandemia/”>http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-pandemia/</LINK_TEXT>

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!