Złoty nektar Amaroli - woda życia

Czyli inaczej mocz ,jest niczym innym jak przefiltrowana krwią!

W stanie świeżym mocz jest najbogatsza fabryką świata zawierającą niezwykle cenne hormony ,enzymy, witaminy,makro i mikroelementy czyli wszystko to,co jest nam niezbędne do życia w zdrowiu!!!

Jeżeli człowiek używa do picia własnego moczu 2,3 razy dziennie po 100-200 gramów ,konieczność spożywania białek zwłaszcza zwierzęcych praktycznie znika.Płyn ten jest czystszy niż nasza ślina. Są dowody na to, że uratował życie wielu osobom uwięzionym w zawalonych budynkach, dryfującym łodziami czy zagubionym gdzieś pośrodku pustyni. Jeśli stosujemy się do zasad zdrowej diety, może nawet nie być nieprzyjemny w smaku.BIBLIOGRAFIA:GIENADIJ MALACHOW ,Urynotetapia"".ELŻBIETA CYBULSKA ,Cuda Urynoterapii “”.

J.H ARMSTRONG. ,Woda życia."".Hinduska Księga Mądrości


Nawet jeśli jest to prawda że mocz uratował innym życie to w jaki logiczny sposób
ma być dla nas zdrowy kiedy nasze nerki ledwo radzą sobie z zanieczyszczeniami dzisiejszego powietrza i pożywienia
nie jesteśmy obdarzeni w system usuwania toksyn i zużytych pierwiastków z organizmu
żeby wypijać je z powrotem jeśli chcesz pomóc dostarczyć ludziom dobre białko poleć
naturalną spirulinę(60% białka ! ! !), chlorelle, szczeć
lub znajdź coś przyjemnego i racjonalnego w tym celu

A nawet jeśli się mylę to po co na starcie dodawać tu tak ośmieszające nas informacje
pisząc tu od początku o trudnych tematach tego typu i teoriach spiskowych nie ściągniemy
poważnych i zaangażowanych honorowo ludzi
tylko zagubionych szaleńców i troli przytakujących w komentarzach na wszystkie głupoty

Jeśli poczułeś się urażony i nie jesteś trolem, napisz do mnie wyjaśnimy to.
Proszę cię o szybkie usunięcie tego tematu razem z moją odpowiedzią
w ramach lepszego rozwoju tej strony ..

To ty kolego jesteś w dużym błędzie.Widać , że na temat zdrowia i leczenia, sam niewiele wiesz. Zasada nr.-1. Jeśli nie wiesz to się nie wypowiadaj, w tym temacie; Bo wychodzi ze jesteś ignorantem i to kompletnym. Zasadą Ariów jest pomagać drugim ludziom a nie szkodzić. Proponuję poczytać trochę na ten temat, i dopiero wtedy zabierać głos na tematy leczenia ludzi. Masz pytanie to zapytaj? A nie wystawiaj opinii; Żeby coś, kogoś, opiniować, to trzeba posiadać wiedzę w tym temacie.

Pozdrawiam. :ugeek:

Tomasz, popieram. Wydaje mi się, że gość chce wprowadzić cenzurę, ciekawe jakie wątki by jeszcze skasował? :slight_smile:

ZĘBY JAK PEREŁKIDzisiejszy przemysł kosmetyczny prześciguje się w wymyślaniu coraz to nowszych i podobno lepszych past do zębów. Pogubiliśmy się już w tej różnorodności. Dawniejsi Hiszpanie nie mieli takiego problemu . Oni po prostu codziennie myli zęby własnym moczem , a przy okazji płukali nim gardło. Dzięki temu ich zęby były zdrowe ,białe i błyszczące niczym perełki ,a pisał o tym słynny rzymski uczony

Piliniusz Starszy.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!