Zdrowie - Zapobieganie - Woda.

Witam; Chciałbym polecić film, z serii - Zdrowie - Zapobieganie - Woda. Można by powiedzieć wszystko o wodzie, którą powinniśmy pić. A to nie znaczy że ją pijemy; niestety. Autor dość szczegółowo wyjaśnia o co chodzi w tym temacie; Warto zapoznać się z tym i zacząć stosować. Ten materiał jest sprawdzony, czyli zweryfikowany przez moją osobę. Wszystko co tam jest mówione, jest prawdą. Taką na 100%- ja to gwarantuję swoją głową, sam wypróbowałem, i sprawdziłem jak wszystko o czym tutaj piszę. Zapraszam, miłego oglądania, i refleksji nad tym tematem. Pozdrawiam. :ugeek:

Andrzej Kawka “Woda eliksir życia” PEŁNIA ZDROWIA 2019

Andrzej Kawka “Woda eliksir życia” - woda: życie - odwodnienie - zapotrzebowanie - zanieczyszczenia - sól - ozonowanie - strukturyzacja – jonizowanie. Terapeuta Żywieniowo-Dietetyczny, Specjalista Medycyny Komórkowej, Dietetyk i Dietetyk Kliniczny, Akupunkturzysta Korporalny, Naturopata

https://www.youtube.com/watch?v=LqaxoNDMxyI

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!