Zdrowie-Izolatory-Szkodzenie.

2019.05.02.05.[PL]-Zdrowie-Izolatory-Szkodzenie.

W nawiązaniu do tematu.Chodzenie na boso - rozwinięcie tematu.



Witam; Chodzenie boso jest zdrowe, to nie ulega wątpliwości. Problemem jest chodzenie na bosaka w mieście. Mam na myśli blokowisko, pomijam aspekt typu, O jeszcze jeden wariat typu „Cejrowski”. Tyle wstępu. W tym momencie pomijam masaż stóp, który jest bardzo wskazany dla zdrowia. A skupmy się tylko na właściwym uziemieniu organizmu. Człowiek to woda + sole które pomagają impulsom elektrycznym przepływać przez nasz organizm. Dzięki nim, możemy się poruszać, mówić, myśleć, widzieć, i czuć. Chodząc na bosaka, jesteśmy uziemieni i to jest dobrze i prawidłowo. Nasze ciało pobiera energię z otoczenia, z powietrza, ( Nikola Tesla ), się kłania. Zbędna energia musi zostać odprowadzona do ziemi. To jest jeden aspekt. Nie wiem czy wiecie?Włosy to są anteny, które ściągają ładunki elektryczne. To tylko jeden aspekt tej historii. O drugim napiszę dalej. Wracamy do tematu; Swobodny i dobry przepływ – to sukces dla naszego organizmu, jak i zdrowia.

A teraz pytanie? Co nam w tym przeszkadza? A no, gumowe podeszwy w butach, elastyczne skarpetki, dywan na podłodze, wykładzina – popularny gumolit. Plastyk, który jest wszędzie, ubranie, samochód, mieszkanie, meble, tkaniny obiciowe, itp. - itd. Tak na wstępie widzimy że, wszystko co nas otacza to jest izolatorem, mniejszym lub większym. A w związku z tym zostaje zakłócony przepływ energii, tak bardzo potrzebnej. Jak temu zapobiec? ( w bloku ). Potrzeba zainstalować uziemienie; Są metody bardziej skomplikowane, jak i bardzo proste; Zacznijmy od takiej prostej, maksymalnie – kawałek blachy, najlepiej ocynkowanej , ( nie rdzewieje ). Przykręcamy – przylutowujemy , przewód miedziany typu linka, który podłączamy do uziemienia. Takim uziemieniem może być rura, kran od wody, grzejniki centralnego ogrzewania; ale pod warunkiem ze nie ma tam plastikowych rur .

Są rury, miedziane i stalowe. Taką rurę oczyszczamy z farby, objemka metalowa, a do niej przewód miedziany, na końcu nasza blacha. Gdzie to ustrojstwo umieścić? Na przykład pod biurkiem, na podłodze; jak siedzimy przed komputerem, jak się uczymy, itp. Na nogi, nie zakładamy oczywiście skarpetek. Bosa stopa. Inna wersja; oglądamy telewizor, czego ja nie polecam.

Ja od dwóch lat, żyję bez telewizora. Siedzimy w fotelu, na podłodze nasza blacha z uziemieniem, nogi na niej trzymamy. -UWAGA- dobrze jest to robić parę razy dziennie. Wkrótce zobaczycie różnicę. Dom pod miastem, albo na wiosce; nie ma sensu tego omawiać, każdy może w każdej chwili wyjść na bosaka na dwór – PROSTE- O czym trzeba pamiętać? Aby to robić codziennie, niezależnie od pogody. Jak zaczniemy latem, to i w zimę też da radę, tylko krócej. Zmiany w naszym organizmie są zapewnione. ( gwarantuję ). Powróćmy na chwilę do włosów, owłosienia na głowie i nie tylko. Jest to bardzo potrzebny element naszego organizmu. Są tutaj dwa aspekty, pierwszy to włosy jako anteny; czyli mamy sferę duchową. Różne nazwy, ale sens ten sam. Do czego służy antena? Chyba nie muszę tłumaczyć. Służy do odbioru fal elektromagnetycznych, i nie tylko. Zajmijmy się przez chwilę tymi innymi falami. Przykład; Jak śpimy; to przeważnie coś się tam nam śni. Raz lepiej, raz gorzej. Ten temat odłóżmy na inną historię. Co to jest sen? Jest to przekaz wiadomości dla naszej podświadomości, na najbliższy okres czasowy. Jest on raz , czytelny, a raz nieczytelny. Ale zawsze on jest. Długie włosy pomagają w tej dyscyplinie nawiązywania łączności. Możemy to wykorzystać dla własnych celów, na nasz własny użytek. Znowu musimy oderwać się na chwilę od tematu. Jak wiemy, otacza nas olbrzymie źródło energii, inaczej źródło informacji. Czyli taka biblioteka wszechświata. Ona jest wszędzie, a my w niej siedzimy. Z takich czy innych powodów zostało to nam zablokowane. ( innym razem wyjaśnię tą kwestię ). Wracamy do tematu. Jest biblioteka, jest wiedza, a my chcemy z tego skorzystać. Jak to należy zrobić? Będzie parę określeń na to samo; Prosimy naszego opiekuna, anioła stróża , naszą drugą połowę, energię, niektórzy używają słowa bóg. To wszystko jest nieważne. ( nazewnictwo ). Mamy problem, chcielibyśmy go rozwiązać, prosimy o poradę jak to zrobić, mamy pytanie, które zadajemy. -WAŻNE- Pytanie musi być tak zadane, aby odpowiedź była na - tak – albo na - nie. To na początek. Pytanie zadajemy, krótko przed snem. Zasypiamy. Rano jak się obudzimy, TO – JEST -WAŻNE- nie otwieramy oczu. Z zamkniętymi oczami powtarzamy sobie odpowiedź która do nas przyszła. Jest to po to zrobione, żeby nie zapomnieć odpowiedzi. Jak otworzymy oczy i spojrzymy w okno; Fiu, i wyleciało. W tym pomagają długie włosy, lepiej, i łatwiej jest się nam kontaktować. Z zewnętrznym światem, biblioteką, naszą drugą połową; która się nami przez całe życie opiekuje. Jeśli jej słuchamy? To zawsze jest nam dobrze, jak się przeciwstawiamy? To dostajemy w ryja, i to tak zdrowo. Zastanówcie się , a przyznacie mnie rację. Jest takie powiedzenie; pierwsza myśl jest najlepsza. Jak myślicie od kogo pochodzi ta myśl? Bez komentarza. Może jeszcze coś o długich włosach. Zapewne znacie różnych naukowców i odkrywców? Widzieliście ich zdjęcia i portrety namalowane przez malarzy? Jak oni tam wyglądają? Wszyscy, bez wyjątku mają długie kudły i duże brody. Odpowiedź nasuwa się sama. A na ten przykład „politycy” - ogoleni na łysą pałę, i ich zachowanie na scenie politycznej? Debil pogania głupkiem. Co można jeszcze do tego dodać? No dobrze; Ważne jest uziemienie, i ważne długie włosy. To na początek naszego rozwoju duchowego. To wszystko jest – zostało sprawdzone przez moją osobę. To nie są fantazje, wyssane z brudnego palucha. To jest prawda. Ja to stosuje, - TO- DZIAŁA-. To wszystko, to jest bardzo malutki wycinek naszego otoczenia, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeśli macie pytania, to proszę pytać? Nawet najbardziej dziwne pytania, są dopuszczone. Postaram się na nie odpowiedzieć. Zasada nr 1-, nie ma głupich pytań. Wszystkie pytania są ważne. Jeśli dotrwałeś dotąd, to znaczy że masz coś z człowieka. Bo oprócz ludzi są jeszcze, Bio-roboty, oraz-klony. Liczy się tylko ten pierwszy gatunek,pozostałe nie podlegają żadnym negocjacjom. To tak jakbyś rozmawiał ze ścianą. Są to stwory zaprogramowane, i posiadają swój program. W efekcie jest brak kontaktu z ludźmi. Rozejrzyjcie się wkoło siebie; ile tego jest. Ich nie da rady zmienić; program to program. Jak w komputerze. Trudno z nim dyskutować. Trochę się rozpisałem, mam nadzieją że to zainteresowało was.

Pozdrawiam i czekam na pytania? :ugeek:

ale jeśli ziemia jest opryskiwana chemtrails to chodząc po ziemi wciągamy te ciężkie metale do organizmu, czyż nie?