Zdrowe środowisko

Zajmuję się również tworzenia gospodarstwa domowego i ogrodu bez chemii oraz elektro smogu.Mieszkam w takim miejscu gdzie takie środowisko tworzę. Jeśli jest ktoś kto ma chęć wspólnie przyłączyć się to takiego życia, to zapraszam do kontaktu. W tych czasach z dala od wielkich aglomeracji jest niezbędne by móc zdrowo żyć i budować w takim miejscu, zdrowy Świat.
Od dawna lubię prace w ogrodzie i domu. Ciągły rozwój osobisty, oraz poszerzanie swoich umiejętności, które pomagają przetrwać w każdej sytuacji. Bliskość gór i lasów jest urokiem tego miejsca. Może ktoś za odpoczynek w takim miejscu mógł by pomóc w tworzeniu takiego miejsca?
W razie pytań proszę dzwonić pod nr. 48 608244114

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!