Zbliżający się koniec daty ważności dowodu osobistego (PL)

Antonio trochę nie w temacie, ale nie można wrzucać całe środowisko ezoteryki do jednego worka. Tak samo jak w innych dziedzinach życia. Zawsze jest większy lub mniejszy odsetek ludzi których powinno się unikać, ale takie doswiadczenie nie powinno wykluczać Cię aby poznawać wiedzę w tejże dziedzinie życia, poza tym sama nazwa ezoteryka jest błędnie rozumiana :wink:

Witam.

Tak naprawdę w całym tym ruchu jest kilka może kilkanaście ludzi prawdziwych reszta to komercha i ściemniactwo i tyle. Możesz mieć zupełnie inne doświadczenia i postrzegać to zupełnie inaczej. Ja tego nie neguję, każdy jest wolny i ma prawo do swoich przekonań, a ja mam prawo do swoich i takie jest moje zdanie na ten temat. Natomiast wszelkie religie i podobne kuglarstwo już mnie nie kręci. Więc podziękuję za to.

Pozdrawiam.

Ezoteryka to nie religia… mylisz pojęcia i wprowadzasz w błąd.

Witam.

Nie myle pojęć tylko ty nadinterpretujesz to co napisałem albo opacznie zrozumiałeś.

Religie - wszystkie to poprostu inna forma zniewolenia i załozenai kagańca i smyczy . . . .

Ezoteryka - kuglarstwo jak dla mnie, poza kilkoma osobami, które poznałem reszta to ściema nic nie warta robiona dla kasy i poklasku. . .I tyle.

Pozdrawiam.

Tak mi przyszło do głowy, że dowód osobisty to taki papier wartościowy, akcja którą “posiada” państwo- akt własności niewolnika.

Sam akt urodzenia nie gwarantuje że niewolnik dalej żyje (nadal jest zastawem), spisy ludności państwo może podrabiać, ale dowód osobisty? Data ważności jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem tego papieru tj. gwarancją że niewolnik żyje.

Nic z tego w praktyce niestety nie wynika ani nie da się zrobić.

Witam.

Dowód tożsamości jest ci potrzeby do kontaktów z matrix’em i dopóki jesteśmy w mniejszości to niestety jesteśmy skazani na funkcjonowanie w dwóch światach… Natomiast ważność dowodu została wprowadzona przez okupantów aby posiadać w miarę aktualne zdjęcie biometryczne do identyfikacji…

Pozdrawiam.

Witajcie,tak tylko informatycznie…pewien pa,n mieszkający w szczecinku,od lat posługuje sie aktem urodzenia potwierdzonym przez notariusza,pozdrawiam

Antonio.zapotocki, nie chcę być niegrzeczny, ale to nie pierwszy raz jak z Twojego postu nic praktycznego nie wynika…



Ogrodnik, dziękuję za informacje. Ciekawe, bo ostatnio studiowałem “polskie prawo” dotyczące dokumentów stwierdzających tożsamość i niekoniecznie to o czym piszesz jest dozwolone dla dorosłego człowieka z tego co pamiętam :slight_smile:

witajcie,ja piszę jak jest a nie czy jest to niekoniecznie dozwolone,a niedługo będzie sam wystawiał sobie dokumenty ID do podróżowania po innych krajach,to też jest fakt.poszukajcie Autonomia Ossowek w szczecinku pozdrawiam

Ogrodnik zaloz osobny watek i napisz tam wiecej informacji jak ta, bo brakuje tu praktyki i rezultatów.

@ogrodnik Napisz coś więcej o autonomii Ossowek, w nowym wątku. Nie widziałam, żeby wystawiali sami sobie dokumenty. Napisz proszę.