Zawodowy Polak - Opinie

Jakie są wasze opinie o Tadeuszu Cichockim i innych?

http://www.zawodowy-polak.pl

ja tam jestem za wszystkim co propolskie i poprostu dobre dla czlowieka… niestety w okupowanym kraju posrud dobze wytresowanego stada nawet najlepsza idea na nic sie nie zda kiedy nie pociagnie za soba stada… a by nie pociaglo dba i dbac bedzie okupant… problem ze stadem jest taki ze wyhowane w wpojonyh wzorcah zahowan i normah spolecznyh trzyma sie ih kurczowo bojac sie zmian hocby na najlepsze… zwyczajnie bezpieczniej jest stadu tkwic i brnac w tym co zna… na tym opiera sie genialnosc i prostota wyhowania -wyhodowania -tresury …hoduja nas jak bydlo hodowlane a wiec i traktuja jak bydlo… i w duzej mieze niema sie co im dziwic… co jest warte stado ktore samo pokornie stoji w kolejce do ubojni… ? czega zatem trzeba by stado hocby na hwile ocknelo sie z letargu… ? doktryna szoku …by stado hoc na hwile moglo sie ocknac z letargu trzeba je odpowiednio popiescic… kto i jak mialby to zrobic… ? dobre pytanie …puki co dziela nas na grupki… grupka tu… grupka tam… im wiecej grupek tym latwiej je kontrolowac…

“Prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, wąż się prześlizgnie, a bydło się nie rozchodzi.”Uważam, że to fajny początek do czegoś większego. O efektach w stosowaniu decyduje nasza postawa i energetyka. Coś jak z podrywem - na nic Ci się zdadzą super teksty, jeśli w środku będziesz dygotał :smiley:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!