ZASTĘPSTWO-dla-YouTube, Vimeo, Facebook i podobnych. .

Ciekawostka; PeerTube.

.

Znajduje się w cenzurowanej sieci, ale jest dobrą rekomendacją dla osób, które nie korzystają z ZeroNet. Pomaga zmniejszyć znaczenie serwisów YouTube, Vimeo, Facebook i podobnych. Trzeba samemu sprawdzić i przeczytać instrukcję obsługi, / jest po polsku /. Instrukcja pozwala zrozumieć jak to działa i jakie ma możliwości. Jest to na cały świat, i jest niezależne. Jest bezpłatne. Najlepiej samemu sprawdzić. Ja jestem pod wrażeniem. Jest to produkt Francuzki, za pomocą Git-Huba. Jest Open Source. Spełnia wszystkie wymagania.

.

PeerTube w sieci ocenzurowanej

.

Link do tej strony;

https://joinpeertube.org/

.

próbny link.

https://vid.lelux.fi/videos/overviewI to jest myśl przewodnia, separacja od dyktatu politycznego i wszechobecnej cenzury. to jest pierwszy krok do wolności osobistej.; Następny krok, to zacząć korzystać z ZeroNetu, albo podobnej aplikacji. Podstawą jest zrozumienie o co przeciwnikowi tak naprawdę chodzi? A jemu tylko chodzi, aby nas ubezwłasnowolnić. I podporządkować nowej doktrynie, “NWO”. Co skutecznie powolutku wprowadza, a my jesteśmy jak te szczury laboratoryjne. Uśmiechnięci i szczęśliwi. Przemyślcie ten apel, i jeśli znajdziecie choć jeden punkt oparcia; dajcie wsparcie w postaci reklamowaniu ; PeerTube, jak i ZeroNeta. :ugeek:

Witam,

jedynym zamiennikiem dla FB jaki znalazłem i chyba jedynym jaki istnieje jest https://mewe.com

Zasady jak na protonmail.comTak w sumie mogę zaprosić już na nową grupę tematyczną… https://mewe.com/group/5e52a20eaae6681cabd32963


Na stronie głównej jest takie coś “Sieć społeczna. Zbudowany na zaufaniu, kontroli i miłości.”

Zbudowana na kontroli? Przyznaję się, nie zagłębiłem się w szczegóły, ale jak coś jest zbudowane na kontroli to mam wątpliwości co do intencji.

Witam; Link Do “MeWe” sprawdziłem; Pytanie? skoro to jest takie dobre? To gdzie jest anonimowość? Przecież to jest najważniejsze w naszym życiu; Być anonimowym. Czego więcej chcieć? Ja przynajmniej tego oczekuje..

.


.

Przecież to są wszystkie nasze dane osobowe, reszta jest w komputerze, albo w Telefonie. Notabene, w Telefonie są wszystkie nasze dane osobowe, łącznie z naszym zdjęciem. Pytanie? Czym to się różni od pejsbuka? Tylko nazwą właściciela.

.

Chcesz być ANONIMOWY? Chcesz Anonimowo, rozmawiać? Zainstaluj ZeroNet. Tam nic nie musisz podawać, Wszystko jest ANONIMOWE- od początku do końca. Ty jesteś anonimowy. Są filmy, są strony, możesz dyskutować, pisać, wszystko co chcesz. Tam niema CENZURY.

To jest miejsce do swobodnej dyskusji na wszystkie TEMATY. Najważniejsze, nikt tego nie może skasować. Tylko Ty jesteś właścicielem tego napisanego Tekstu, i tylko Ty masz władzę, co z nim zrobić.

Pozdrawiam. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!