Zapowiedź ,,pandemii'' na olimpiadzie w 2012 roku

Polecam obejrzeć ten filmik, szczególnie od drugiej połowy, gdzie są fragmenty z ceremonii otwarcia letniej olimpiady w Londynie w 2012 roku.https://www.youtube.com/watch?v=U6k0nWDY8wACzego jeszcze komu potrzeba aby zrozumieć jak grubymi nićmi jest to wszystko szyte.

Radzę zgrywać ten film na komputery, póki jeszcze jest…

Maciakowi odmienilo sie od momentu rozpoczecia tzw. pandemii. Nie wiem - zastraszyli, przekupili, zaprogramowali…

Stal sie calkowicie nieobiektywny, co gorsze - nierzetelny. Ignoruje fakty, wysmiewa je bez analizy, nie podejmuje tematow - calkowite odwrocenie tego, co prezentowal jeszcze kilka miesiecy temu.

co gorsze - kadzi swoim sluchaczom, az smierdzi z daleka. codziennie tylko straszy iloscia zakazonych. podsylalem mu wiadomosci i raportach instytutu Roberta Kocha, instytutu z Bonn, ktore de fact miazdza obecna narracje (IKR strzela idiotycznym tlumaczeniem samsobie w kolano) - nic. tlumaczylem o co chodzi z tymi respiratorami - info z pierwszej reki - zero reakcji. to samo odnosnie maseczek, rekawiczek etc.

Ponoć krąży taka pogłoska, że na tym parchatym portaliku Youtube, jak ktoś kto ma kanał i nadaje o tematyce politycznej, ukazując bardziej obiektywny i krytyczny obraz sytuacji… W momencie kiedy, jego subskrypcje osiągną odpowiedni pułap rzędu kilkudziesięciu tysięcy, w tym wyświetlenia rzędu kilkuset tysięcy, wtedy kontaktują się z nimi odpowiedni panowie, którzy składają ofertę nie do odrzucenia…

Jeśli delikwent jej nie przyjmie, to może mieć od wszelkiego rodzaju problemów i nieprzyjemności, do nieszczęśliwego wypadku, choroby, a nawet nagłego zgonu. Tak więc albo takiego przekupi, albo zastraszy, albo zwyczajnie zlikwiduje…

Stąd tak to wygląda, ale innym powodem może być zwyczajna potrzeba pozostania na parchatej platformie w celu zarabiania z niej na chleb. Coraz więcej czystek dokonuje się na niezależnych kanałach, mówiących niewygodne rzeczy, więc tacy mając to na względzie co przytoczyłem nie będą się zwyczajowo narażać…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!