Zagłębie Dąbrowskie - szukam zdrowej żywności

Jak w temacie. Jajka od kur z wolnego wybiegu, warzywa, owoce bez oprysków… Ktoś z Was ma nadwyżki na sprzedaż? Dąbrowa Górnicza, Będzin, okolice…

Moi rodzice prowadzą gospodarstwo ekologiczne a w nim warzywa, owoce i oczywiście kury ale to w świętokrzyskim. :slight_smile:

A gdzie dokładnie. Jestem z Rzeszowa i szukam zdrowego źródła.

Jajka mogę załatwiać :slight_smile:

Marchew buraki kapusta itd

Co trzeba?

Śląsk - chetnie nawiaże kontakt z lokalnymi gospodarstwami. Kupie zdrową żywność , proszę o kontakt !:wink: Jajka mięso warzywa itp :wink:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!