Zabiegi refleksologii

Witam wszystkich,
wykonuję zabiegi refleksoligii stóp, dłoni, twarzy i głowy.

Refleksologia, jest bezinwazyjną terapią, która pomaga naszemu organizmowi przywrócić naturalny stan homeostazy, czyli równowagi.
Wspiera nasze ciało w procesach samoleczenia, podnosi poziom energii i reguluje wszystkie
funkcje naszego ciała.

Zabiegi refleksologii pomagają między innymi w:
~ obniżeniu stresu i napięcia nerwowego
~ usprawnieniu pracy krwioobiegu - poprawiają krążenie krwi
~ udrożnieniu blokad limfatycznych, usunięciu złogów i toksyn
~ regeneracji komórek, dzięki czemu skóra jest gładsza i bardziej napięta (po zabiegu
refleksologii twarzy i głowy)

~ w stanach depresyjnych, lękowych i bezsenności
~ przywróceniu naturalnej równowagi ciała i procesów samoleczenia

Do zabiegów używam naturalnych, robionych przez siebie namazów z ziół, wosku pszczelego, propolisu i innych naturalnych produktów.

Wygonuję również badania diagnosytyczne biorezonansem DeVita Professional (jest to urządzenie analogowe, które w przeciwieństwie do podobnych tego typu urządzeń, nie jest narażone na zakłócenia wywoływane przez 5G, czy zmianę oprogramowania bez naszej wiedzy, np przez internet, czy programy do inwigilacji ludzi jakie są wykorzystywane przez różne agendy).

Na urządzeniu mogę sprawdzić, czy twój organizm jest obciążony przez grzyby, pasożyty, metale ciężkie. Mogę również sprawdzić, czy leki, które przyjmujesz obciążają cię, czy tobie służą. Podobnie mogę sprawdzić zioła, kosmetyki, suplementy czy żywność jaką spożywasz.
W razie potrzeby, możemy dopasować konkretne zioła na konkretną dolegliwość.
Jeśli jest taka wola, mogę dopasować preparaty informacyjne, czeskiego lekarza Dr. Jonasa (MARION). Preparaty te mają za zadanie oczyszczenie organizmu z toksyn, które są przyczyną chorób.

Działam w okolicach Miastka na Kaszubach, około 50km od Słupska. W razie konieczności jest możliwość przenocowania, a także skorzysytania z walorów pięknej przyrody.
Jeśli nie mam ziół, które potrzebujesz i które chcesz wykorzystać w przywróceniu zdrowia, z pomocą przyjdzie “zielarka”, która działa w okolicy i zawsze ma w zanadrzu zioła i różne preparaty.
Możemy również połączyć terapię refleksologii z innymi metodami przywracania zdrowia.

Bywam również w Borach Tucholskich (okolicach Czerska, Tucholi) i Poznaniu. Zabiegi refleksologii mogę wykonać również w tamtych rejonach, w domu potrzebującego pomocy.

Braci, którzy są w potrzebie, i wyrażają gotowość i otwartość do zabiegów refleksologii i/lub badań diagnostycznych na biorezonansie, proszę o kontakt.