Z Przepustką bez maseczki

Na fb na grupie "nie wierzę w koronawirusa ktoś zamieścił zdjęcie przepustki wielkości kieszonkowego kalendarzyka. Przepustka uprawnia do chodzenia bez maseczki. Może też sobie takie wydrukujmy!
@1Klementynka/ legionowski

4 polubienia

Trzeba walczyć z reżimem PIS każdym możliwym sposobem.

1 polubienie

Jeśli jest tu ktoś, zna się na obróbce graficznej i zdjęcie z netu umie zamienić na plik do druku. Wyostrzyć tekst. To proszę o podanie maila na priv to wyślę. zdjęcia obu stron “przepustki” .
Działajmy!
Klementynka

Z rozmów że kierownika mi sklepów wiem że biegały kontrolę z sanepidu i pod groźba kary 30 tys. Nakazywał sklepom wyrzucać i nie obsługiwać osób bez maseczki. A tu mamy czarno na białym że to bezprawne.

Wydrukowane zalaminowane i w portfelu :slight_smile:

tez mam takie zdjecie ale nie wiem jak mam wkleic tu na stronie zeby udostepnic?

2 polubienia

W takim razie tych:
http://pohid.pl/klient-bez-maseczki-nie-zostanie-obsluzony/
trzeba podać do sądu.

1 polubienie

pis jest tylko narzędziem

wersja do druku

1 polubienie

Jeśli będziesz mogła przesłać,udostępnić…

Dziękuję… wielkie dzięki

Proszę o wysłanie zdjęć, mogę spróbować zrobić od podstaw tą przepustkę.

Plakietka którą posługiwaliśmy się może nie wystarczyć. Weszła ustawa. Jak teraz możemy się zabezpieczyć przed mandatem?

1 polubienie

…teraz to już raczej nic nie można zrobić. Cała nadzieja to paszport suwerena, który będzie mógł nas obronić w sądzie, ale do tego to raczej daleka droga.

Ustawę na dzień dzisiejszy jedynie tzw. “sejm” przyjął.
Musi ją jeszcze przepuścić “senat” i podpisać “prezydent”, dopiero “wchodzi w życie” (całkiem trafne określenie, tak przy okazji).
Jak widać, nie spieszy im się z tym za bardzo.
Serdeczności!

1 polubienie