Z Przepustką bez maseczki

Na fb na grupie "nie wierzę w koronawirusa ktoś zamieścił zdjęcie przepustki wielkości kieszonkowego kalendarzyka. Przepustka uprawnia do chodzenia bez maseczki. Może też sobie takie wydrukujmy!
@1Klementynka/ legionowski

4polubienia

Trzeba walczyć z reżimem PIS każdym możliwym sposobem.

1polubienie

Jeśli jest tu ktoś, zna się na obróbce graficznej i zdjęcie z netu umie zamienić na plik do druku. Wyostrzyć tekst. To proszę o podanie maila na priv to wyślę. zdjęcia obu stron “przepustki” .
Działajmy!
Klementynka

Z rozmów że kierownika mi sklepów wiem że biegały kontrolę z sanepidu i pod groźba kary 30 tys. Nakazywał sklepom wyrzucać i nie obsługiwać osób bez maseczki. A tu mamy czarno na białym że to bezprawne.

Wydrukowane zalaminowane i w portfelu :slight_smile:

tez mam takie zdjecie ale nie wiem jak mam wkleic tu na stronie zeby udostepnic?

2polubienia

W takim razie tych:

trzeba podać do sądu.
1polubienie

pis jest tylko narzędziem

wersja do druku

1polubienie

Jeśli będziesz mogła przesłać,udostępnić…

Dziękuję… wielkie dzięki

Proszę o wysłanie zdjęć, mogę spróbować zrobić od podstaw tą przepustkę.

Plakietka którą posługiwaliśmy się może nie wystarczyć. Weszła ustawa. Jak teraz możemy się zabezpieczyć przed mandatem?

1polubienie

…teraz to już raczej nic nie można zrobić. Cała nadzieja to paszport suwerena, który będzie mógł nas obronić w sądzie, ale do tego to raczej daleka droga.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!