YouTube: Prawda Istnieje - Q-Anon Poland

Przyjacielu, bracie! Musisz o nas powiedzieć światu!

YouTube: Prawda Istnieje - Q-Anon Poland

https://www.youtube.com/watch?v=ZBPim0XszaU

DISCORD: https://discord.gg/UFbqs5s

Taka nowa moda na gościa w Trumpkach Q-Anona. No to pomyślmy skoro nas tak zachęca.

Jakim to wybiegiem niosącym pokój, wolność i równość było podpisanie przez Trampka 447, czy też przeniesienie ambasady do Jerozolimy. Rozumiem że tak szlachetna persona miała w tym jakiś naprawdę szczytny cel. Możliwe, że moja skrzywiona percepcja tworzy po prostu chazarskiego diabła z gołąbka pokoju.

To ciągłe podkreślanie terminu “media głównego ścieku” wygląda jak świadome ukrywanie faktu, że internet stał się mediami ścieków równoległych. Teza vs antyteza, nowe podziały, odgrzewane stare paranoje, pielęgnowane obecne , kreowane nowe. Lansowanie idoli i bożków, Fake newsy, fake konta, fake rzeczywistość, fake dobroczynność, fake, fake, fake… Wielowarstwowa cenzura, która według autora ostatnimi czasy rozpada się (buahahaha). Jedyna różnica pomiędzy tymi ściekami to, że internet jest bardziej dostosowany do różnego typu odbiorców i ma o wiele większy repertuar kłamstw oraz manipulacji które dla tych bardziej dociekliwych są po prostu konstruowane na prawdzie odpowiednio zakropionej farmazonem i logiką w proporcjach zależnych od poziomu odbiorcy.

"Jedno proste logiczne pytanie “które zadaje autor celem uświęcenia swojego guru: Po co media głównego ścieku maiłyby atakować O-Anona…?” Najprostsza logiczna odpowiedź: Po to, żeby wykreować nowego idola w przepoczwarzającym się właśnie systemie. (jedna z opcji których "pan prawdziwy nie zauważa)

Przykład z puzzelkami. 4000 gdzie 70% ułożonych części daje układającemu według autora w miarę spójny obraz ogólny całości. Nooo niby tak tyle, że jeżeli pozostałe 30% ktoś podmieni na własne specjalnie dopasowane puzzle to z pięknego letniego pejzażu może zrobić makabryczny wielowątkowy horror. Jak zauważyłem "pan prawdziwy kasuje tez niewygodne komentarze.

Co więc można powiedzieć o kimś posługującym się “logiką” w celu udowodnienia swojej tezy skoro nie dostrzega i nie zająknie się nawet o innych logicznych opcjach, które mogą ją dyskredytować? Zostawię to dla siebie i dla Was, bez narzucania swojej jedynie słusznej, popartej logiką odpowiedzi.

Kanał Prawda Istnieje koniecznie oglądać to nasz obowiązek, Michał robi świetną robotę :muscle::ok_hand:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!