[YouTube] Dokumenty BaldTV

Wszystkim tym, którzy jeszcze nie odkryli polskiego youtubera i autora kilku naprawdę profesjonalne przygotowanych (a jednocześnie zupełnie darmowych) filmów dokumentalnych polecam zapoznanie się z kanałem BaldTV na YouTube. Porusza zarówno tematy świadomości, duchowości jak i tematy strikte technologiczne.Osobiście polecam wszystkim obejrzeć:

Pola morficzne: Duch w przyrodzie

https://youtu.be/hoUetu2sdkcTym którzy Interesują się samochodami elektrycznymi czyli Tesla itp:

Wszystko ściema: Cała prawda o samochodach elektrycznych

https://youtu.be/rdr1MSz8jds

Witam również bardzo polecam kanał BALT TV a w szczególności film o tytule:Księżycowe drewno.

Świetny kanał! BaldTV wymiata!!! :smiley: :smiley:

Kanał pierwsza klasa!

Witam. Zgadzam się, subskrybuje go i rozpowszechnianie, wśród znajomych,

Polecam odcinek " Drzewo księżycowe"

Pozdrawiam wszystkich.

Czy wiecie co się dzieje z autorem tego kanału?

Witam; Jeszcze żyje. Niedawno rozmawiał. Dokuczają. Brak jemu wsparcia, takiego ludzkiego. Mógłby ktoś go zaprosić tutaj do nas. Niech by wiedział, ze może na nas liczyć. Chociaż nas tutaj nie jest za dużo, patrząc po wpisach. Zróbcie trochę reklamy, tej stronie. Przecież to nic nie kosztuje. A jego filmy są dobre, jedne z najlepszych w okolicy. Najważniejsze że mówią prawdę.Pozdrawiam. :ugeek:

Na social mediach od wielu miesięcy cisza, więc jeśli wiesz coś więcej to zaproś go, niech poczuje, ze nie jest sam i ma w nas wsparcie :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!