[YouTube] CW24tv

Program “Musisz to wiedzieć!” uważam za jeden z najlepiej otwierających oczy na to, co się aktualnie dzieje wokół nas. Warto sobie nawet pooglądać poprzednie odcinki, posłuchać w tzw. “tle”. Jak dla mnie - perełki. Pan Maciej Maciak wymiata…

Z powodów finansowych, z którymi się ciągle od kilku lat borykają twórcy, kanałowi grozi zaprzestanie działalności. Stałe wsparcie, głównie pieniężne, jest im bardzo potrzebne.A to najnowszy odcinek:

Musisz to wiedzieć (661)Ruszyła propaganda od durnia po filozofa…

https://www.youtube.com/watch?v=WvSHkD1EDRg

Zgadzam się , od jakiegoś czasu błądziłem po mediach tkz. niezależnych, po jakimś czesie dopiero przejrzałem na oczy, teraz dopiero

widzę kto jest kto , chyba najlepszy program popieram

Ciekawe czy po ostatnich występach pana Maciaka jego piewcy zmienili zdanie…:thinking:

Obawiam się, iż w związku z narracją pod panikę plandemiczną, stracił wiarygodność.

Niech pozwolą nam mieć broń, to armia będzie zbyteczna.

No po tym co zadziało się po Świrusie dużo stracili w naszych oczach…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!