Wypowiedzenie prawa morskiego & realny świat

NIE OGARNIAM, mianowicie cała idea Ariów jest fajna, ale nie ogarniam wielu rzeczy, przykładowo jako pierwszą: “Wypowiedzenie prawa morskiego” - I CO DALEJ? Jak żyć w świecie, w którym to prawo jest obowiązujące, przecież do tego musielibyśmy mieć własne państwo, własną ziemię, z granicami, w tej chwili to tylko nasze marzenia przeniesione na platformę internetową, tak się nie da, nie potrafię ogarnąć, jak idea Ariów ma działać w realnym świecie. Czy jest tu ktoś, kto potrafi mi to objaśnić? Freedom!

1 polubienie

Zacznij od zrozumienia, że rodzisz się wolnym człowiekiem na planecie Ziemia. Masz więc ziemię i według prawa naturalnego należy ona również do Ciebie. Masz też państwo czyli zespół rodów pokrewnych mówiących wspólnym językiem, masz również granice, które sam sobie jako wolny człowiek wyznaczasz jeżeli masz w ogóle taką potrzebę. Jeżeli ktoś Ci cokolwiek z tego zabrał i akceptujesz to i jest Ci z tym dobrze, żyjesz w korpomatrixie i nie potrzebujesz niczego więcej. Jeżeli jednak czujesz, że zostałeś oszukany, okradziony,zniewolony , zrywasz z matrixem kontakty, wypowiadasz posłuszeństwo,narzucone umowy , również te domniemane i zaczynasz budować własny nowy świat. Właśnie to tutaj robimy, wspólnie bo mamy wspólne cele. Przyjdzie czas, że to my będziemy wyznaczać granice złu a na koniec wywalimy je w kosmos. Księża na księżyc a żydzi do…!

2 polubienia

Wszystko co napisałeś, jest dla mnie zrozumiałe i oczywiste, ale dopóki nie stanowimy większości w tym państwie, nie mamy swoich ludzi w rządzie, swojego prawa jako obowiązujące, dopóty wszystko to będzie to dla nas tylko wirtualną zabawą, sorry, ale jestem realistą

Super, dobrze kombinujesz, bo praktycznie …
Zobacz na Inkubator Paszport Platforma Prawo » Ariowie
Serdeczności Bracie

Kochani bracia i siostry proszę zapoznać się z poniższym materiałem w linku.

Mylisz się, wolni ludzie gromadzą się w grupy, walczą i pokazują policji, sądom i innym instytycjom że się ich nie boimy, coraz więcej ludzi walczy z matrixem, wystarczy zainteresować się tym tematem. Zostają wydane wyroki na tych sługusów i wrogów narodu słowiańskiego. A co do życia to Ty decydujesz o tym jak żyjesz. Deklaracja samoistnienia i odpowiedzialności mówi o wszystkim. Dekret Cichockiego i Dekret prezydenta Mościckiego z 1939 r. Poczytaj zdobądz wiedzę i weż odpowiedzialność za siebie jeżeli czujesz się wolnym człowiekiem. Sława

1 polubienie