Wypowiedzenie prawa morskiego & realny świat

NIE OGARNIAM, mianowicie cała idea Ariów jest fajna, ale nie ogarniam wielu rzeczy, przykładowo jako pierwszą: “Wypowiedzenie prawa morskiego” - I CO DALEJ? Jak żyć w świecie, w którym to prawo jest obowiązujące, przecież do tego musielibyśmy mieć własne państwo, własną ziemię, z granicami, w tej chwili to tylko nasze marzenia przeniesione na platformę internetową, tak się nie da, nie potrafię ogarnąć, jak idea Ariów ma działać w realnym świecie. Czy jest tu ktoś, kto potrafi mi to objaśnić? Freedom!

1 polubienie

Zacznij od zrozumienia, że rodzisz się wolnym człowiekiem na planecie Ziemia. Masz więc ziemię i według prawa naturalnego należy ona również do Ciebie. Masz też państwo czyli zespół rodów pokrewnych mówiących wspólnym językiem, masz również granice, które sam sobie jako wolny człowiek wyznaczasz jeżeli masz w ogóle taką potrzebę. Jeżeli ktoś Ci cokolwiek z tego zabrał i akceptujesz to i jest Ci z tym dobrze, żyjesz w korpomatrixie i nie potrzebujesz niczego więcej. Jeżeli jednak czujesz, że zostałeś oszukany, okradziony,zniewolony , zrywasz z matrixem kontakty, wypowiadasz posłuszeństwo,narzucone umowy , również te domniemane i zaczynasz budować własny nowy świat. Właśnie to tutaj robimy, wspólnie bo mamy wspólne cele. Przyjdzie czas, że to my będziemy wyznaczać granice złu a na koniec wywalimy je w kosmos. Księża na księżyc a żydzi do…!

1 polubienie

Wszystko co napisałeś, jest dla mnie zrozumiałe i oczywiste, ale dopóki nie stanowimy większości w tym państwie, nie mamy swoich ludzi w rządzie, swojego prawa jako obowiązujące, dopóty wszystko to będzie to dla nas tylko wirtualną zabawą, sorry, ale jestem realistą

Super, dobrze kombinujesz, bo praktycznie …
Zobacz na Inkubator Paszport Platforma Prawo » Ariowie
Serdeczności Bracie

Kochani bracia i siostry proszę zapoznać się z poniższym materiałem w linku.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!