Wynagrodzenie za bycie obywatelem/pracownikiem korporacji RP

Od momentu odebrania dowodu osobistego (lub też nawet wyrobienia PESEL i podpisania aktu urodzenia?) jesteśmy pracownikami korporacji RP, więc należy nam się z tego tytułu wynagrodzenie (niech to nawet będzie minimalna stawka obowiązująca w danym okresie). Już nawet pomińmy ogromny majątek który posiadamy (i też dobrze by było tą 1:38 000 000 odzyskać) z tytułu udziału w zasobach naturalnych naszego kraju tylko dlatego, że się w nim urodziliśmy.Jesteśmy tymi pracownikami (bo wymaga się od 24 nas godzinnego podlegania prawom i obowiązkom korporacji RP) przez 24h na dobe, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, więc się całkiem spore wynagrodzenie mogło uzbierać przez te wszystkie lata…Rok temu kończyła mi się ważność dowodu i niestety nie udało mi się wtedy odszukać w jaki sposób można to realnie wykorzystać, ale może jest ktoś z ciekawymi i praktycznymi informacjami w tym temacie a może nawet i doświadczeniem. Zapraszam do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

Ps. Dla osób które zaciekawiłem i chciały by się dowiedzieć podstaw w tym temacie, mogę polecić zacząć od:https://youtu.be/WQH0iSc1lbsorazhttps://youtu.be/9Dy3jzb7IxATeksty Piotrasa:

<LINK_TEXT text=“https://astromaria.wordpress.com/2015/0 … w-czesc-i/”>https://astromaria.wordpress.com/2015/08/11/przekret-wszechczasow-czesc-i/</LINK_TEXT>

moim zdaniem kazde pieniadze od panstwa sprowadza do zniewolenia (jesli tylko z nich zamierzasz zyc). to pulapka, bo z czasem mozna sie rozleniwic, a jak bedziesz niepokorny, to panstwo urwie ci fundusze i nie bedziesz miec czym zaplacic za prad czy chleb.

Masz racje mówiąc o zasiłkach lub dochodzie gwarantowanym, ale ja tutaj poruszyłem zupełnie inny temat, który też rozumiem może być jednorazową, bardzo wysoką wypłatą zaległości.

To nie chodzi o pieniądze od panstwa bo oni nie maja pieniędzy, chodzi o zyski , które dzielą między siebie np ze spółek panstwa

Likwidacja urzędów np. pracy itp pozwoliła by na zmniejszenie kosztów panstwa a tym samym zniejszenie podatków i innych obciążen.

A to pozwoliło by większości na godziwe zycie. Mógłbym rozwijać moją wizję ale nie o to chodzi. Faktem jest ze jestesmi okradani przez grupkę ludzi i trzeba wypowiedzieć im poszłuszenstwo

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!