Wymazywanie kredytu odnawialnego overdraft w UK - Bank TSB

W skrócie moja korespondencja i odpowiedzi (którymi po wysłaniu FEE SCHEDULE zajął się u nich w półprzysiadach ktoś ogarnięty, a już miałem gotowy piękny AFFIDAVIT i umówioną wizyte u notariusza…).Pisałem do Head Executive pytania o to czy bank straci te pieniądze, jeśli “pożyczka” nie zostanie spłacona? Odpowiedź: Tak, straci.Zapytałem kto był kredytorem tej pożyczki? Odpowiedź: Bank.Co teraz ?

Witaj. Odpowiedź po czasie ale może pomóc innym.

Jest to oczywista oczywistość. Pieniądze które posiadamy w banku czy na koncie, lokacie nie ważne. Ważne że bank obraca tymi pieniędzmi na giełdzie. Fakt, że większość pieniędzy obecnie jest zapisem informatycznym jeszcze bardziej komplikuje sprawę.Pytasz: co teraz.

Odpowiedź: nic.Zadaj bardziej konkretne pytanie żeby móc się do niego móc odnieść merytorycznie i ewentualnie mieć możliwość Ci pomóc :slight_smile:

Moje pytanie to co z tym dokładnie w praktyce zrobić, żeby ten kredyt odnawialny/overdraft wymazać? :slight_smile:

hm… a jakby zastosować co Michał mówił tj aby pokazać oryginał pisma, które podpisywałeś na początku kredytu? Podobno oni po jakims czasie sprzedają dane i nie posiadają tych dokumentów. Bo jesli nie pokażą oryginału dokumentu (nie kopii - oryginał!) to w tym przypadku jesteś wolny, cała reszta to jedynie zastraszanie i za to można pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Tak ja to zrozumiałem.

O jakim Michale mówisz?Jestem w trakcie “zabawy” z nimi i sporo się już nauczyłem, także na własnych błędach.Na początek mogę polecić informacje z tych nagrań (po angielsku i dotyczy tylko UK):

<LINK_TEXT text=“https://www.youandyourcash.com/get-out- … ing-part-1”>https://www.youandyourcash.com/get-out-of-debt-free-training-part-1</LINK_TEXT>orazhttps://www.cda.pl/video/36954160f

Wybacz miałem na myśli Marcina nie Michała :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!