Wykład który może zmienić Twoje życie Gary Yourowsky

https://youtu.be/sgVDjgi2RsY

Witam; Jeśli ktoś lubi horrory, to ten film, ta prelekcja jest tego odpowiednikiem. Każdy to powinien obejrzeć obowiązkowo. Bez odwracania głowy, i zamykania oczu. Albo przestać brać udział w tym wszystkim. Czytaj, Tragedii zwierząt hodowlanych na nasze potrzeby. Okrutność hodowców, i tragedia tych zwierząt, powinna nas zastanowić. Kim my tak naprawdę jesteśmy, skąd pochodzimy, Co z nami zrobiono? Dlaczego tak wielka jest znieczulica. Bo nie wiemy? Bo nie widzimy? Bo nie słyszymy? Nadszedł czas aby to zmienić, każdy może przestać przykładać rękę do tej zbrodni. Ograniczmy, nasze apetyty, od tak na początek. Jedzmy mniej mięsa. Przestańmy pić mleko, przecież ono jest szkodliwe dla człowieka.( nie dotyczy to zsiadłego mleka ). Potraktujmy, zsiadłe jako lekarstwo; Bo te mleko jest dla nas lekarstwem. Ale jak zaczniemy się prawidłowo odżywiać? To i lekarstwo przestanie być konieczne i potrzebne. Zacznijmy się zdrowo odżywiać; w efekcie przestaniemy chorować. Przez chwilę pomyślmy; jedna rodzina, ile zjada mięsa w ciągu jednego roku? Przeliczmy to, na ; krowy, świnie, owce, kury, kaczki, indyki. Mieszkamy w bloku, jedna klatka schodowa to przeciętnie, jakieś piętnaście rodzin, pomnóżmy to mięso, kilogramy mięsiwa i zamieńmy to na całe zwierzęta. Ile to nam wyjdzie zwierzaków pozbawionych życia? A przecież można tego uniknąć. Można to ograniczyć.

Obejrzyjcie z uwagą ten film, i pomyślcie przez chwilę. W ciszy i spokoju. Zastanówcie się? Naprawdę warto, to zrobić. Będziecie mieli inne samopoczucie, będziecie mieli spokojny sen.

Pozdrawiam. :ugeek:

Dla uzupełnienia dodaję info jeszcze ciekawszego demotywatora zjadania braci mniejszych, który rozpocznie się za 10 minut:

=> <LINK_TEXT text=“https://www.telemagazyn.pl/film/prawdzi … t-2493119/”>https://www.telemagazyn.pl/film/prawdziwe-oblicze-transportu-zwierzat-2493119/</LINK_TEXT>

Przyznam, że po obejrzeniu w czasie jego emisji na Planete+ zagotowało mi krew w żyłach i moja decyzja ostateczna jest już nieodwracalna:- nigdy więcej nie ruszę mięsa w żadnej postaci.

Witam; Niestety pod tym linkiem jest taki komunikat.

*Cytuję; Mogło to być spowodowane:



błędnie wpisanym adresem,

poszukiwana strona zmieniła

nazwę lub została usunięta.

Tak to działa, jeśli fizycznie tego nie nagrasz, i to zaraz w tym samym momencie; To za chwilę możesz zobaczyć tego typu komunikat. W tym kraju jest to dość powszechne zjawisko;

Dlatego; “APEL” - Jeśli jest coś ważnego ??? to nagrywajcie fizycznie taki materiał. Ten materiał zawsze można potem skasować:

Ale wycięty film przez cenzurę, nie można już nigdy odzyskać. A to jest szkoda, niepowetowana. I nie do odrobienia.

Pozdrawiam :ugeek:

Heyka Tomasz21, zanim kliknąłem ,Wyślij" - sprawdziłem jak zwykle, czy dany link działa poprawnie na innej karcie. To dziwne, bo w tej chwili również dobrze przerzuca. To kopia z witryny, której link właśnie kliknąłem:


Dodam jedynie, że kiedyś intensywnie udzielałem się w budzeniu ludzi na forum ,Prawda2.info’" (Alex Jones, David Icke, David Wilcock, Carl Sagan, OOBE, Robert Monroe, Bruce Moen itp. klimaty) i w ten sposób podawaliśmy sobie wieści na bieżąco. Tak, że już wiem o co chodzi. Przepraszam. Postaram się poprawić. Pozdrawiam

P.S. Ciekawe, bo jest data kolejnej emisji tego filmu, jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Witam Wszystkich !

Widzę, że wątek troszkę “skostniał”, więc odświeżę go następnym wykładem, blisko związanym z tytułową “zmianą”:

Ciesze sie, ze ktos poruszyl ten temat.



Juz od 7-8 lat jestem wegetarianinem oraz unikam jajek. Mleka to juz od lat nie pije, ale sera jeszcze nie wykluczylem ze swojej diety.

Musze jeszcze doczytac na temat tego uzalezniajacego skladnika. Powiem szczerze, ze nie czuje sie dobrze, jak zjem za duzo sera zoltego…



Moja nazeczona i corka jeszcze spozywaja mieso od czasu do czasu.

Dzisiaj ogladne z nimi ten film jeszcze raz - niech one tez sobie to dobrze przemysla.



Pozdrawiam!

Jak mawiał Albert Einstein, wszystko powinno być tak proste jak to możliwe. Ale nie bardziej…



Chcę przez to powiedzieć, że rzeczywistość jest bardziej złożona niż rozmaici poszukiwacze prawdy DLA KAŻDEGO i w KAŻDEJ CHWILI ŻYCIA a także w każdej indywidualnej sytuacji by chcieli.



Przerabiałem już wegetarianizm i mięsożerstwo w innym momentach życia.

Czy oburza mnie bestialstwo przemysłu rzeźniczego??? Tak.



Ale równie mocno oburzają mnie naklejki na samochodach “NIE KRZYWDŹ” z wizerunkiem psa.

Odbieram to tak, jakbym miał po wyjściu z domu przejawiać niepohamowaną żądzę skopania każdego napotkanego zwierzaka…

Obłęd.



Osobiście nie czuję żadnej więzi międzygatunkowej, brzydzi mnie sierść w miejscu zamieszkania a psy mi śmierdzą.

Skandal, że psie żarcie jest w tych samych sklepach co żywność dla ludzi.



Widzieliście reportaże o holokauście Palestyńczyków? Najpierw musimy TO załatwić, potem kwestie zwierząt.



Rozwiązanie (tak myślę) jest bliżej życia i diety plemienia Hunza, którzy mięso jadają okazjonalnie.

Do tego bez antybiotyków, hormonów wzrostu i paszy GMO.

I nie mówcie, że dla rekonwalescentów po złamaniach, wypadkach komunikacyjnych nie jest konieczne.

Albo gdy jest inna potrzeba diety wysokobiałkowej (nie mówię o kulturystach).