WYJSCIE NA ULICE, CZY TO JUZ??

witam co myslicie o stronie DLA RZECZYPOSPOLITEJ ktora zaczeła nawoływac na facebooku do wyjscia na ulice,czy ktos to badał kto za tym stoji ,czy to juz ten moment na to?/

a co chca na tej ulicy robic? jaki jest plan? jakie cele, postulaty? w koncu - jaka realna sila? nie mam fb, stad pytania.

wyjscie na ulice ma sens, gdy mozna pokazac miazdzaca sile - skoordynowane protesty w duzej liczbie i w wielu miastach i miasteczkach jednoczesnie. takie jest moje zdanie.

założenie jest takie aby obalic rzad ,wyjsc na ulice w okreslony dzien i godzine ,zwanej ,godzina W ‘’ ,stworzyc protesty na ulicach wszystkich miast ,najlepiej byłoby zrobic jak ja na ukrainie wyrzucajac wszystkich do smietnikow,:wink: tez jestem za tym,niestety nie przedstawiaja planu jak to zrobic i kogo wybrac na ich miejsce ,bo w zasadzie nie ma nikogo zaufanego w obecnym rzadzie ,niestety tamci maja ochrone w policji i wojsku,wiec walka z policja jest nie unikniona aczkolwiek mysle ze predzej czy pozniej do tego dojdziej, chyba ze słuzby mundurowe zrozumieją ,otworza oczy i staną po własiwej stronie i tylko wtedy mozna by to sprawnie przeprowadzic

Witajcie,

Dostałem od Przyjaciela Niemiec …

cytuję:

“U nas utworzyła się partia

Wiederstand 2020

Wpisuje się

W ciągu 2 tygodni ma 60000

Członków

Są 3 partia w Niemczech

Teraz się zacznie obalanie zakłamania i rzadu Merkel

Siostrzane partie tworzą się w Szwajcarii i Austrii

Ludzie maja dość.”

Linki

https://widerstand2020.de/

Status https://widerstand2020.de/satzung

Ktoś coś wie wiecej?

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!