Wybory-które zło jest najmniejsze :)

Witam.Nadchodzą podobno w czerwcu wybory ostatni termin :wink:



Którą partie byście poparli jako najmniejsze zło ?Ktoś powie mam to gdzieś no tak ale problem się pojawia kiedy przyjdzie ktoś inny i będzie jeszcze gorzej.W Polsce wiadomo jest jak jest lecz bezczynie siedzieć i dumać też źle



1.Analiza

2.Fakty

3.Linki do źródła

podając te trzy punkty spróbujmy zdemaskować tych co walczą o stołki analizując błędy które zamordują naszą gospodarkę.Dzięki temu poznamy kto jest kto i czarno białym wynajdziemy mniejsze zło spośród wszystkich co chcą rzekomo dla nas dobrze :lol:

Ok, zastanów się, władza jest nielegalna, więc branie udziału w czymś nielegalnym, zwłaszcza że o tym wiesz, to świadomy udział w przestępstwie.



Druga sprawa, każdy kto stratuje jest umoczony. Tylko nie o wszystkich możesz wszystko wiedzieć. Podaj mi jedno nazwisko n.p.o. prezydenta, który nie był umoczony?



Wolni ludzie nie potrzebują panów, władców… samostanowią o sobie. Pomyśl. Jesteś Panem samego siebie, cały świat jest dla Ciebie, tylko pod warunkiem, że nikogo nie będziesz krzywdził, innego człowieka, zwierzęcia… tego co żyje. I tyle. Wszystko Ci wolno.



PS 1. Podpisywanie się krzyżykiem pod pełnomocnictwem na wiele lat, bez możliwości odwołania pełnomocnictwa - to jakieś jaja…



PS 2. Piszesz o partiach, natomiast to nie te wybory, ja nie biorę udziału, ale wydaje się, że chodziło o n.p.o. prezydenta.





Był film, pt. kto wygra wybory. Był to film Marcina. Nie ma go, został skasowany wraz z poprzednim kontem. A szkoda, dałbym tu link.

No masz racje.To oddajmy władzę w ręce ludzi teraz myślisz że coś się poprawi ? :slight_smile: wtedy to by się porobiło.Wrócilibyśmy do średniowiecza bo nie było by nadzoru musi ktoś rządzić.Nawet jak się ziemia rozleci i powstanie na nowo z Dualizmem będzie tak samo kierowanie siłą i strachem.To masz walkę o władze.A to że nas prowadzą od rozczarowania do rozczarowania to jest normalne bo oni się trzymają razem ziemia należy do nich.Gdyby Polacy mieli w sobie rój świadomości że trzymamy się razem wtedy można powalczyć a tak to Polak Polaka gnębi oni to widzą ale z drugiej strony tak nas zepusto.Musieliśmy być kiedyś niesamowitą rasą szkoda że się tak pochrzaniło bylismy zbyt łatwowierni. No wiesz ale gdyby tak wpuścić prezydenta jeszcze gorszego niż jest to czy twoja wolność się nie ograniczy kiedy przyjdzie większe zło.Gdyby no nie wiem podniesc wiek emerytalny jeszcze wieksza drozyzna i wieksza sprzedasz Polski.To wtedy już całkiem po Polsce.Bo to jest forum dla świadomych dobrze o tym wiem ale większość widzi świat dalej w matrixie i na kolanach idą za partiami co możemy zrobić.Jedynie to głosować na mniejsze zło i wierze że pewnego dnia będzie nas coraz więcej obudzonych i wygramy z nimi to jest pewne.Jak na razie dużo ludzi śpii głosuja na partie i sie kloca.A ty obudzony wytlumacz takiemu ze to jest lipa to i tobie sie oberwie i powiedza ze sie nie znasz.Afera goni afere ale potem ludzie zapominaja i tak sie kreci ten cyrk od lat.A im wieksza bieda tym wiecej pracy ludzie nakladaja na siebie co daje tamtym wiecej czasu na dziwne zagrywki.Polska to nie wszytko inne kraje też dają popalić wyobraź sobie kierować 7,5miliarda ludzi wiem że zło jest złe ale tyle pracy co mają to masakra jak dla mnie najcięższa branża na świecie.Kłotnie kłamstwa korupcja nie wytrzymal bym tam a oni funkcjonuja stalowe nerwy maja polityka nie jednego normalnego zamienila w klamce oszczerce itd.Nie jeden dobry zmienił by świat oni zawsze beda silniejsi.Maj wszytko.Jedynie co brakuje na dzien dzisiejszy to obudzonych ludzi ktorzy pewnego dnia i tak sie przeciwstawia wladzy.:slight_smile:

Ok, idź głosuj na partię albo na n.p.o. prezydenta…



a powiem Ci w tajemnicy, czemu nie odbyły się wybory 10go maja, wiesz dlaczego???



Zgadnij…?





Nawet nie wiesz jak boją się bojkotu wyborów, nie ważne na kogo pójdziesz zagłosujesz, ważny głos czy nie, to nie ma znaczenia, ważne że teatrzyk działa, szoł musi trwać…

Wystraszyli się, że zagłosuje 5-10% i natychmiast odwołali. To był prawdziwy powód. I jedyny żeby nie póść znowu. Ja dopisałem się do tych wyborów pierwszy raz od kilku lat, specjalnie, żeby być na liście do głosowania i nie pójść.



Zobacz jak działa popularność, obojętne, czy mówią o tobie dobrze czy źle, to nie ma znaczenia, inni mówią Twoje nazwisko i zapada ludziom w pamięć, później idą do wyborów, mają 10 nazwisk, nie znają 9, zgadnij na kogo pójdzie głos?

Właśnie, on gadał głupoty, ale reszty nie znam, to na niego krzyżyk, albo głosowanie przeciwko komuś, nie ważne byle oddać im swoje zainteresowanie, o czym myślisz to wzrasta. Myślisz o długach, hmmm masz problem, myśl o wzrastaniu, nie o wyborach ustawionych.



Moja prywatna opinia, PAD jest zgraną kartą i nie będzie wybrany. Miękki nadgarstek go zastąpi, wyniki ustalono na spotkaniu takiej znanej grupy Bil…g.

Dziwię się co tu robisz skoro tak mentalnie tkwisz w iluzji. Jesteś nałogowym hazardzistą, lubisz hazard to baw się dalej w wybory.



System nie boi się zamieszek, walk. Wręcz tego pożąda. System boi się iż ludzie odwrócą się od niego i powrócą do praw naturalnych. Do mądrości przodków. System boi się tylko tego iż ludzie przestaną go karmić. Stąd wtłacza ludziom bajki iż ludzie bez systemu nie będą w stanie przetrwać. Strach ich przenika iż ludzie zaczną budować sobie domy bez proszenia ich o zgody itd.

Pierwsze pytanie - Krzysztof Bosak - i co z tego że nie ma szans jak mawiają sondaże. Ja zagłosuje bo jego ideologia jest mi najbliższa - być moze się sparzę ale wole jego niż wybrańca Grupy Bilderberg …

SŁAWIANIN No ale wiesz kazda partia ma inne postulaty ja np.Nie chce LGBT uchodzcow i wiekszej grabiezy niz jest biiedni beda biedniejsi.Wiem ze pewnego dnia wszystkie partie sie skoncza bo idzie nowy swiat ale jeszcze teraz w tym ochydnym swiecie mamy to co mamy.Istne zło w ktorych trzeba wybierac mniejsze zło bo po co wieksze.Skąd te dane że 5-10% ? patrz wyzej analiza fakty dane źródło nie ma czarno na białym czy to jest prawda.A co jezeli tamci kombinuja aby tych zrzucic nie pomyslales o tym ? ja nie wiem czy tak jest ale nie ma co sensacji robic :wink: .Na forum jestes jakby obudzony ale reszta przeciez spi i nie wytlumaczysz im jak dziala kreacja swiadomosc samorealizowanie wolnosc radosc zdrowe jedzenie kazdy musi sam do tego dojsc.Oni dalej są utopieni w swiecie smutku zalu gniewu brak kontroli i swiadomosci tego co sie wybiera i teraz tak i tak beda wybory i tak pojda glosowac i jak dla mnie mniejsze zlo jest dobra opcja ale nie wchodzic w to jak na razie nie spieszy mi sie do LGBT i jeszcze wiekszego chaosu niz jest teraz duzo wiekszego chaosu :slight_smile:





Waleczne_Serce



O matko nie do konca taka iluzja bo to jest.Wybiore inna partie bedzie dwa albo trzy razy gorzej czy to jest iluzja ? :slight_smile: O to mi się podoba system sie boi ale oni juz przegrywaja ale pamietaj że ktoś nas z tego wyciąga i tak oto rozdziela sie swiat poki jestesmy w czarnym jeszcze swiecie wybierajmy mniejsze czarne zlo bo po co potrajać te zlo na jeszcze wieksze .Światło przyjdzie ale myślmy jeszcze o tych co im cięzko wyjść z tego bałaganu.Zawsze musi być jakiś sytem nowy po starym tak to juz jest musi byc administracja badanie powietrza transport sklepy szkoly sztuka muzyka itp kazdy czlowiek musi miec jakies zajecie nie wazne jaki swiat idzie struktury beda inne niz teraz ale musza byc potrzebne.W piecu musisz palic zeby palic ktos musi wydobyc a ten co wydobywa pracuje pod firma firma kontroluje pracownikow czy na pewno robia to co maja robic bez systemu sie nie da.Jedyne co to pensje wyzsze jedzenie zdrowsze medycyna normalna i pojscie w kierunku nauki aby swiat byl doskonalszy z Duchem prawdy :slight_smile: Nawet moze byc o tak jak teraz ten system ale zeby byly swiadomi ludzie wtedy bez klotni z poziomu serca bardzo szybko udoskonalimy swiat jak na razie tego nie ma ale to idzie i swiadomi widza ze sie rozdzielaja swiaty teraz trzeba wybrac a ci co nie rozumieja rozmawiac z nimi spokojnie i probowac im wytlumaczyc oblude :slight_smile:





Aran





Rozumiem :slight_smile: i tak ten temat nie ma sensu ale zanim przyjdzie nowy czas trzeba sie zegnac ze starym :slight_smile: bezwzgledu jakie sa dziedziny zycia ideologie wybierac zawsze lepsze opcje :slight_smile: partie i tak nie maja roju bo sie kloca albo sie kloca aby nas podzielic albo serio sie kloca bo kazdy dostal od swojego szefa w lape i jest na sluzbie mozna to interpretowac jak sie chce :slight_smile: Rozumiem ze najlepiej byloby nie glosowac na nikogo nie isc na strajk i wybrac suwerennosc ale przy tych ludziach sie nie da dlatego mniejsze zlo jest lepsze dzieki temu mozna kupic czas aby ci co nie sa obudzeni mieli wiecej czasu na pobudke zreszta teraz po to sa te chore akcje jedna ziemia dwa swiaty rozdzielenie .

Dla mnie nie ma mniejszego, wiekszego zła. Nigdy nie bylem na wyborach bo jakos tak dziwnie nigdy nic sie nie zmienilo, wiec i tym razem nic sie nie zmieni. Zmiana jestesmy my. Oni dostaja rozkazy z gory. Wiec nawet jak bosak wygra to bedzie robil to co mu każa bo taki jest system. Zreszta oni juz ustalili na szabasowej kolacji kto bedzie. Ja sie zawsze smieje i mowie znajomym ze prezydentem polski jest johny daniels.

Dla mnie zawsze był wybór prosty - głosuje na siebie :slight_smile:

Dopóki system nie zmienimy będzie zawsze to samo, także nie ma co brać udziału w tym teatrze dla gojów :slight_smile:

Poza tym to też kwestia energetyczna - oddajemy swoją wolność pod panowanie nieznanych nam personom - zapewne żydom …

Od lat głosowałem na różnej maści wolnościowców którzy po czasie okazywali się być systemem.
Kłopot w tym że kiedy idziesz na wybory wierząc że głosujesz na tych innych, na tych twoich,
i masz nadzieję na normalność,
to w rzeczywistości oddając głos legitymujesz tę władzę która niepodzielnie rządzi Polską od 30 lat.
Jakby zajrzeć im w życiorysy to ci sami rządzą dużo dłużej… ale to nie o tym.
Legitumując tę władzę, oddając swój głos bez znaczenia na kogo zagłosowałeś, dajesz im możliwość rządzenia i karmisz tych którzy pod różnymi barwami, czy to hasłami do rozwoju czy to hasłami patriotyzmu , powoli rozkładają ten kraj na drobne aż do finalnego jego upadku. Kto świadomie chce brać udział w rozbiorze Polski? Normalnie to nikt. Ale w warunkach nienormalnych, a taką zaborcy w Polsce tworzą atmosferę, jesteśmy już tak zmęczeni że godzimy się na to sami.