Wybaczanie - klucz do jakiejkolwiek poprawy życia

Jurek Zięba z informacjami o wybaczaniu, w tym kilka przykładówhttps://www.youtube.com/watch?v=kqfVLiSlFNkBardzo skuteczne np. w połączeniu z Totalną Biologią.

Możesz być najbogatszym człowiekiem na ziemi, ale jeśli nosisz w sobie urazy i krzywdy sprzed wielu lat i ich nie wybaczyłeś, one cały czas będą z tobą szły przez życie i będą je blokowały

https://www.youtube.com/watch?v=-uKb-n_fjqQ

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!