Wspólpraca

Witam. szukam osob chętnych do współpracy, Chodzi mianowice o to aby uświadamiać ludzi przebudzić w pełni ich świadomość. Osoby zainteresowane proszę śmialo pisać do mnie na maila: [email protected]. Najlepiej jeśli ktoś jest z Łodzi lub okolic. :smiley:

Danny - daleko mi do Łodzi, bliżej mi do gór.

.

możemy pisać tu.

.

Chodzi mianowice o to aby uświadamiać ludzi przebudzić w pełni ich świadomość. - ok - masz jakieś pomysły?

Ty tak na powaznie ? :?:

Danny zrozum to, że większość nie chce być świadoma. Im w tym błotku jak świnkom jest bardzo dobrze.

Możesz mówić tylko do tych ludzi, którzy chcą cię słuchać…

można być totalnie spoczko - być przykładnym człowiekiem(np.inedia, ciepło serca, działania polityczne) zaopatrzonym w doświadczenia i narzędzia być mieszającym energie odmieńcem.

.

Ludzią zazdrosnym oferować Procesy na których smagani batem(albo dobrze motywowani) przechodząc niekomfortowe doświadczenia - coś tam coś tam.

.

dorobić się szacunku wtedy będą łykać to co mówisz a wtedy mówić.

.

hmm - może wystarczy zaopatrzyć się w farby spray i (dobrze się bawić) umieszczać przekazy… .

.

prawdopodobnie gdyby ludzie mieli więcej czasu - no wiesz - a może wystarczy podnieść ich poziom energii życiowej

.

Inkubator Państwowości - skupmy się na tym - myślę że będą możliwości.

.

wyrywanie chwastów to chyba bez sensu ale możne podsówać narzędzia bo podobno się budzą

Wlaśnie myslalem o naklejkach np: Stop nwo, stop masonerii itp…

Jest tego typu sprawa że pierw: zmienić prace odejść z tego bałaganu gdzie pracuję pracuje w szpitalu w Zgierzu. Zamknąć debet 10.000 zł

Ukonczylem szkolę zawodową: Mechanik samochodowy, nie pracowałem nigdy w zawodzie lecz myślę o tym, pracować, a liznąć głębiej fachu nie będzie mi trudno. Miałem praktyki w szkolnym warsztacie. Uciec z tego bałaganu syfu bo jest syf w tym wstretnym burelu ostatni pawilon. Myślalem wsparcie za wsparcie

Danny jeśli lubisz to co robisz i nieustannie rozwijasz się w swojej profesji to będziesz dobrym mechanikiem. Jeśli jesteś do tego rzetelny i uczciwy to myślę, że nie będziesz w stanie opędzić się od klientów, bo dobrego mechanika znaleźć teraz jest jak dobrego lekarza specjalistę, który naprawdę pomoże.

Mentalnym motłochem nie masz co się przejmować, bo oni nic nie zrozumieją. Kiedyś myślałem zupełnie dokładnie tak jak Ty… Niewiele z tego wyszło, człowiek stracił tylko nerwy, czas i pieniądze.

Co do wlepek, to można przykładowo taki pomysł mi przyszedł teraz zrobić coś o 5G. Na przykład stop 5G i jakiś obrazek z trupią czaszką itp. aby się wystraszyli ludzie nieco…

Musi być banalna treść i forma takiej wlepki…

Długi to najgorsza w tych czasach rzecz, więc lepiej jak najszybciej się od nich uwolnić. Ostatnio była w mediach informacja, że największy odsetek ludzi zadłużonych to 18-25 latkowie, którzy zadłużeni są pod drogie smartfony, tablety, komputery, drogie ubrania, tylko i wyłącznie towary konsumpcyjne… Tak ciężkiej choroby umysłowej to nie było nawet za mojej kadencji…

Nie oczekuj zatem, że ten motłoch przejrzy oczy na tak poważny problem jakim jest te bagno i syf w którym siedzimy po uszy…

To na czym warto się skupić to to jak integrować ze sobą ludzi podobnie myślących jak my, którzy mają świadomość tego syfu i potrzeb zmian na lepsze. Płaszczyzna internetowa to jedno, a płaszczyzna fizyczna to drugie…


Tak, to jest genialna myśl. Na tym trzeba się skupić i tworzyć oraz wymieniać między sobą pomysły na nowe państwo i nowy ustrój. To co mamy teraz jest praktycznie do kompletnego zaorania i postawienia od nowa. Wszystko jest wywrócone do góry nogami, zamiast służyć obywatelom, doprowadza nas wszystkich do sukcesywnego zniewolenia i anihilacji…

Trudna sprawa, jak do tego podejść ale na pewno ciężko przejść obojętnie wobec tych co uprzykrzają nam życie na każdym kroku, degradują, zniewalają i skazują na anihilację, gotując piekło na tej planecie. Pomysły mogące budzić zbyt duże kontrowersje radziłbym zachować na razie dla siebie, gdy przyjdzie na to odpowiednia pora…

Jeśli chcesz większej płacy to sobie to załatwisz ale czy znajdziesz ją w zawodzie mechanika to wątpie. A o jakim wsparciu myślałeś?

.

Naklejki są ok ale taki przekaz to chyba błąd, odpowiedz sobie na pytanie - Co przekazał byś słuchaczom radia? i wracaj wróc do tego pytania i zapisuj odpowiedzi, może coś ambitniejszego, ciekawszego, uniwersalnego, rozwalające światopogląd coś tam coś tam np H2+:zap:=H2+2000%:zap:, Wim Hoff Suko, Bóg to kłamstwo stworzyliśmy go dla pieniędzy!, Ruch Precesyjny Ziemi a Ery i ich charakterystyka, ORGON pokorysuko, Silnik CLEMA, TV narzędziem socjotechnicznym, Historii Uczy Okupant, Dźwięki które Leczą, System Liczbowy Sześćdziesiątkowy, Farba Grafitowa, 5G w przedszkolach to świetny pomysł, Lepiej dać w łapę pielęgniarce niż narazić dziecko na autyzm, Religie zgubuły Klucze… .

.

Jeśli mimo wszystko chce się realizować w tym zawodzie, bo lubi to i chce to robić, to zarobki muszą być przez jakiś czas sprawą drugorzędną, zanim stanie się naprawdę dobry i zyska renomę. Dobry mechanik zarobi dobrze wtedy. Ja sam chętnie pójdę do mechanika z renomą i zapłacę mu nieco więcej, mając pewność, że obsłuży mnie fachowo i rzetelnie. I zawsze do takiego wrócę.

Większość ludzi jest tak bezmyślna i bezrefleksyjna, że nie wiadomo co im przekazać, dlatego coraz mniej w moim odczuciu zawracać sobie nimi głowę…

5G to zagrożenie prioretytowe od którego nie da się uciec. To łatwiej każdemu uzmysłowić niż cokolwiek innego…


Danny - Zacznijmy Ten Temat Jeszcze Raz ok?

Powodzenia…