Współpraca okolice Bielska Białej (najlepiej)

Ariowie/Arianki,

obecnie prowadzę 1 os. działalność w branży wykończeniowej. Intereseju mnie kierunek odnawialnych źródeł energii nie tylko tych oficjalnych.

Nawiążę wspólprace z osobami chętnymi do wykonywania/montażu takich instalacji na zasadzie partnerstwa i jasno określonych zasadach wspólnie wypracowanych. To nie jest oferta pracy!!!

Zapraszam osoby odpowiedzialne, chcące poznawać, uczyć się, doskonalić i wspólnie działać, działać, działać!!!

Piszcie śmiało!!!

Cześć,

Znalazłeś już kogoś? :slight_smile:

Hej! Niestety nie, tak jakby wszyscy byli tylko teoretyczni. Fajnie pogadać, przesyłać filmiki, ponarzekać, poużalać się na innymi, że NWO, że sro i tamto.

Nie tracę wiary i nadziei, ale entuziazm lekko opada bo nie jestem ze stali a i z najbliższymi w tej kwestii to ja jestem wariatem.

Jak przychodzi do działania to nikogo nima. Więć?



Miłość i Moc!


Siema Mistrzu - Jestem zainteresowany ale spokojnie bo lubię działać solo a narazie jestem w dołku, odezwij się do mnie ale może na Fb? https://www.facebook.com/robert.knapik.54 - na pw powiem co czego chce… .


Zapraszam do pokoju budowlanego na Riot (Ariowie Nasze Domy) chcę jednoczyć naszą siłę w działaniu i wzajemnej pomocy. Opisz swoje doświadczenia, zbieramy ludzi pracowitych na budowę :slight_smile:



Sława