Współpraca okolice Bielska Białej (najlepiej)

Ariowie/Arianki,

obecnie prowadzę 1 os. działalność w branży wykończeniowej. Intereseju mnie kierunek odnawialnych źródeł energii nie tylko tych oficjalnych.

Nawiążę wspólprace z osobami chętnymi do wykonywania/montażu takich instalacji na zasadzie partnerstwa i jasno określonych zasadach wspólnie wypracowanych. To nie jest oferta pracy!!!

Zapraszam osoby odpowiedzialne, chcące poznawać, uczyć się, doskonalić i wspólnie działać, działać, działać!!!

Piszcie śmiało!!!

Cześć,

Znalazłeś już kogoś? :slight_smile:

Hej! Niestety nie, tak jakby wszyscy byli tylko teoretyczni. Fajnie pogadać, przesyłać filmiki, ponarzekać, poużalać się na innymi, że NWO, że sro i tamto.

Nie tracę wiary i nadziei, ale entuziazm lekko opada bo nie jestem ze stali a i z najbliższymi w tej kwestii to ja jestem wariatem.

Jak przychodzi do działania to nikogo nima. Więć?Miłość i Moc!


Siema Mistrzu - Jestem zainteresowany ale spokojnie bo lubię działać solo a narazie jestem w dołku, odezwij się do mnie ale może na Fb? https://www.facebook.com/robert.knapik.54 - na pw powiem co czego chce… .


Zapraszam do pokoju budowlanego na Riot (Ariowie Nasze Domy) chcę jednoczyć naszą siłę w działaniu i wzajemnej pomocy. Opisz swoje doświadczenia, zbieramy ludzi pracowitych na budowę :slight_smile:Sława

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!