Wolni Ludzie nie obywatele .

Czy można zrzec się obywatelstwa ? jak to zrobić ? jakie z tym wiążą się konsekwencje ?

Pochodzenie - Polskie

Obywatelstwo - Polskie

Na

Pochodzenie - JEDNOŚĆ (Źródło, Boskość)

“Tymczasowy” Mieszkaniec - Ziemi

x

Tak robertleon z papierami to trudna sprawa ,ponieważ podzielili nas na narodowości ,państwa itd. aczkolwiek wydaje mi się że to do przeskoczenia ,przynajmniej ŚWIADOMOŚCIOWO ,a papierkowo w niedalekiej przyszłości ,na zasadzie "setnej małpy "jeżeli wogóle jakiekolwiek papiery są nam potrzebne nie wspominając o czipowaniu .Apropo co to jest ?cytuję (Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter. Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.)

x

Hm… Można zmienić obywatelstwo na inne jak francuskie, niemieckie itp.

Nie wiem czy można wybrać inne niż te obecnie dostępne.

Pytanie czy jakikolwiek urzednik weźmie tą propozycję zmiany na poważnie?

Mamy takie plany by stworzyć własne obywatelstwa ale to daleka droga.



Ewentualnie możesz bawić się z systemowcami i przetrzeć nową drogę i podziałać jako pierwsza osoba i sprawić, że można zmienić na obywatelstwo jakie się chce :wink: Spróbuj i daj znać jak Ci poszło :slight_smile:

Witam.

Kiedyś można się było zrzec obywatelstwa nie wiem jak jest teraz - dostawałeś paszport konsularny lub występowałes do ONZ i dawali ci paszport międzynarodowy. . . ale nie pamiętam jakie były kryteria i jakie wymagania należało spełnić. Ogólnie tak czy siak gdzieś musisz być notowany, bo tak chce system obozowy.

Chyba tylko jakieś plemiona w dżungli nie mają z tym problemu.

Pozdrawiam.

Dosyć niedawno po głosie wynika, że już babeczka w podeszłym wieku zdaje dowód osobisty.

https://www.youtube.com/watch?v=XLGjoIg9_dc&t=5s



Także można, lepiej działać i testować na samym sobie i dawać przykład :wink:

Ja jednak jeszcze jestem na etapie, że wolę korzystać z dóbr systemowych ale powoli odchodzę, ponieważ na chwilę obecną potrzebuję oplacac telefon, wykonywac przelewy miedzy ludzmi, realizowac zamowienia on-line. Nie mam zaufane josoby by to zrobila, takze jestem jeszcze zdany na system, ale przyjdzie dzien, ze i ja zdam ten satański dokument :wink:

Witam.

No cóż można wylać się na system totalnie ale co w zamian???

Co w razie nagłego zagrożenia życia? TRZY ścieżki Policja, bo napaść bezpośrednia lub walka jak masz jakieś szanse, nagły wypadek i koniecznośc interwencji chirurgicznej szpital lub szaman lub ktoś znajomy co cię pozszywa i może mu się uda;-) trzeci wariant pożar lub inne nieszcęście (powódź, huragan) i co wtedy Starż Pożarna (Wielki Szacun) albo wiaderko z wodą, ponton albo schron w piwnicy. Nie wszystko co jest częścią systemu jest do dupy. . .

Pozdrawiam.

To jest sposób na bycie wolnym obywatelem. Jeśli masz lepsze rozwiązanie - słuchamy :slight_smile:



Zmieniamy myślenie. Skoro dopuszczasz się takich myśli przyciągasz lub przyciągniesz podświadomie takie zjawiska. Im mocniej jesteś połączony z tymi myślami tym większa szansa na materializacje ich.



To jest iluzja że kogokolwiek potrzebujesz. Na 100 spraw zgłoszonych może 1 jest rozwiązana z rąk policji. Oni wykonują co chcą i jak chcą. Skoro wolisz oddać życie w obce życie. Cóż to nie moja droga :slight_smile: