Wolna energia i generatory magnetyczne

Postaram sie tu poruszyc temat wolnej energii (elektryki)

Zapraszam na stronke w USA. Znajdziecie tu generator magnetyczny do wytwarzania pradu 5kW, 10kW, 15kW. Napiecie wychodzace to 120V lub 240V.

https://www.fuellesspower.com/products-shop-here/

Przymierzam sie do kupna w kumplami na spolke. Generator 5kW to koszt 4500$ USA. Jesli macie pytania piszcie na forum.Poruszam ten watek bo jest mocno zwiazany z wolnoscia energetyczna.// Edycja admina: poprawione pogrubienie tekstu

Czy Ta Strona Jest Bezpieczna?!

Chętnie dowiem się wszystkiego o tym patencie

Badam temat. Organizuje zakup generatora. Podam wiecej informacji kiedy generator bedzie juz dzialal w moim domu. Cierpliwosci

Ciekawi mnie czy coś dalej ruszyło z tym generatorem ? Czy ktoś się tym zainteresował ? Ktoś testuje ?

Warto byłoby rozważyć zakup GOTOWEGO I DZIAŁAJĄCEGO urządzenia. NIe narazisz się na zarzut że coś “źle” zmontowałeś. Oczywiście przydałaby się prezentacja działającego urządzenia u klienta. Firmy w ten sposób sprzedają na preferencyjnych warunkach swoje produkty (nawet domy) za 50% ceny pod warunkiem że 1x w tygodniu będą odwiedziny z nowymi chętnymi do zakupu.

a weźcie zapłaccie np. takiemu Taratajcio by sprawdził Dla Was np.Rekombinacje Wodoru albo wykorzystanie siły odśrodkowej do produkcji energii w generatory magnetyczne to bym się nie pchał ale że idiotów nie brakuje to i tu się znajdą tacy co będą chcieli to kupić za kosmiczną cene a na dodatek to tak skomplikowane że szkoda a ruszcie łbami i sprawdzcie rekombinacje wodoru bo to może być debiloodporne - w Warszawie można kupić czysty wodór albo zrobić ale chyba łatwiej kupić i testować - To jest Warte Uwagi a nie jakieś trudne w konstrukcji generatory magnetyczne Ale chuj chyba jeszcze wam mało i chcecie się pierdolić przy magnesach .

A jak coś to turbiny parowe lub bezpośrednio ciepło na prąd i do anten i zabawa się dopiero rozpocznie. Oczywiście szkoda być debilem bo pasożydy i korporacje czy nawet gorzej mogły by coś pojebać ale zacząć od urządzenia do latania to i takich narobić to wtedy mogło by być rozwojowo.

Witam.

Piszesz powiem w dość niezbyt ładnych słowach, a przecież mamy budować nowy lepszy świat i to zaczynając od siebie - na począteg jeśłi czujesz się mocny w danym temacie pokaż taką analizę co jest w danym rozwiązaniu dobe a co złe lub co dany pomysł dyskwalifikuje i dlaczego. Dzięki temu zyskasz uznanie i wdzięczność ludzi a tak to skaczesz z tematu na temat bez ładu i składu i tak naprawdę nie wiadomo o co ci chodzi. . .

Pozdrawiam.

Obejrzałem tę stronę i raczej zalecałbym dużą ostrożność w kupowaniu czegokolwiek. Szczególnie te poradniki wydają się być skopiowanymi z internetu zdjęciami i planami różnych elektrycznych urządzeń, co do których nie ma żadnej gwarancji, że dają wolną energię. Jak się dobrze poszuka to najpewniej można to samo znaleźć. Zresztą system nie pozwoli nikomu jawnie sprzedawać żadnych tego typu generatorów. Byli tacy co już próbowali jak np. Kohei Minato i skończyli marnie, dlatego obawiam się, że może być to próba wyciągania pieniędzy i sprzedaży niedziałających rzeczy…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!