Wojna o pieniądz - Song Hongbing

Klasyk - żałuje że odkryłem ta książkę tak późno w moim życiu. Traktuje o tym skąd wziął się 1% tych co mają i w jaki sposób do tego doszli.<LINK_TEXT text=“https://www.empik.com/wojna-o-pieniadz- … ,ksiazka-p”>https://www.empik.com/wojna-o-pieniadz-hongbing-song,prod59120428,ksiazka-p</LINK_TEXT>Ktoś może czytał? Ja nie znam lepszej książki która w tak zrozumiały sposób przedstawiałaby te sprawy. Jeśli wy znacie to proszę o komentarz z rekomendacją polecanego tytułu.

Przyznaje, genialna ksiazka! Mam wszystkie 4 tomy niestety “zawiesilem” zglebianie tematyki bankowosci na rzecz zdrowia…:slight_smile:Jesli nie posiadasz pozostalych tomow to chetnie moge je wypozyczyc w zamian za inne ciekawe pozycje :slight_smile:

Hej Symbioza,

Niedawno skończyłem czytać Tom 2. Tom 3 czyta ktoś w rodzinie, więc jestem następny w kolejce :wink: W ten sposób staram się wzmocnić rodzinna wiedzę ekonomiczna i pomimo sporych początkowych oporów idzie teraz naprawdę super!Więc dziękuję za propozycję, ale na razie nie skorzystam. Żeby było śmiesznie, czekając na Tom 3 też czytam książkę o przyczynach powstawania chorób - i nie jest to bynajmniej książka z nurtu medycyny Rockefellerowskiej a raczej z nurtu Nowej Germańskiej medycyny do której z biegiem lat coraz poważniej podchodzę. Jeśli masz jakieś ciekawe materiały na ten temat to publikuj, chętnie się z nimi zapoznam!

Griffin G.Edward - Finansowy potwór z Jekyll Island. Prawdziwa historia rezerwy federalnej<LINK_TEXT text=“https://czytam.pl/k,ks_192788,Finansowy … dward.html”>https://czytam.pl/k,ks_192788,Finansowy-potwor-z-Jekyll-Island-Griffin-GEdward.html</LINK_TEXT>To jest świetna książka o iluzji zwanej pieniądzem!Kto czytał?

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!