Wizyta u Papierza.

Do papieża wchodzi sekretarz i mówi;

-Wasza Świątobliwość! W poczekalni siedzi stary żyd. Ale naprawdę taki stary. Czeka już dwa tygodnie, i nie chce sobie iść. - Prosi o audiencję. - Dobrze, niech wchodzi. Wchodzi taki bardzo, bardzo stary żyd, taki archetypiczny.

Papież się go pyta? - Jak mogę wam pomóc? Żyd wyciąga z za pazuchy, złożony kawał papieru. Rozkłada, a tu jest - reprodukcja, " Ostatniej Wieczerzy ". Pokazuje papieżowi, i pyta? - To wasi ludzie? Papież z dumą odpowiada;

  • Nasi; a czemu pytacie? - Rachunku nie zapłacili. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!