Witam Ariowie

Witam, wlasnie sie zarejestrowalem na stronie i proboje sie rozgladac troche i poznac funcje na forum Ariow. Jestem pewien ze dobrze trafilem i jest to wlasciwe grono ludzi. A trafilem tutaj za posrednictwem ostatnich filmow Marcina na YT i projekcie Deklaracji Suwerena. Uwazam ze jest to dobre bo brakuje nam konsolidacji. Mysle ze to ludzie tacy jak my sa zaczatkiem lepszej i wlasciwej kultury Slawian opartej na wzajemnym wsparciu i pomocy a nie wrogosci do siebie i zyczenia zle sasiadowi ktory ma troche wiecej od nas. Ciesze sie ze powstal taki projekt i mam nadzieje ze wielu prawych ludzi przystapi do grona Ariow. Wiecie kiedys przed laty gdy przyjechalem do Szwcji wstydzilem sie ze jestem Polakiem…bylismy wysmiewani i traktowani jakjakies polgowki itp. Po latach spedzonych tutaj poznalem troche to spoleczenstwo i sam przyczynilem sie w moim otoczeniu do tego ze zmienili o nas Slawianach zdanie. Pokazalem tym ludzio na swoim przykladzie ze nie jestesmy tylko pijakami zlodziejami i ludzmi do czarnej roboty, ale dlugo by opowiadac.W kazdym razie przynajmniej w moim otoczeniu szwedzi zaczeli patrzec na nas inaczej, z szacunkiem i jako na ludzi rownych sobie . I tak zostalo. Ja sam w ciagu ostatnich 15 lat przeszedlem duzo zmian ,wiele sie nauczylem, wiele zrozumialem ale przede wszystkim obudzilem sie i juz wiem kim jestem. Jeszcze raz witam wszystkich Ariow - Slawian i dziekuje administratorom za przyjecie do grona Ariow.

Pozdrawiam Greger.Tw

Witam Cię serdecznie.

Myślę, że nas wszystkich będzie przybywać, organizujemy się a to już świetny początek :slight_smile:

Przeczytałem Twoje stwierdzenie o przebudzeniu, też masz wrażenie, że ludzie zachowują się jak zaprogramowane bioroboty? Najgorsze, że znaczna część nic nie widzi, odpowiedź jest przed nosem a oni nie chcą się budzić.

Wspominam często czasy przed przebudzeniem, czuję jak bym obudził się w innym świecie, nic już dla mnie nie jest oczywiste. Takie obalenie fundamentów życia, które ktoś dla mnie rezyserował ale w porę się wycofałem. Jak to wygląda w Twoim wypadku? Będę wdzięczny za podzielenie się ze mną swoimi doświadczeniami.

Witam, właśnie zarestrowalam się do serwisu Ariowie. Nie mogę znieść co się teraz dzieje w Polsce i na świecie, jak się upadła ludzi a wartość ,które są podwaliny szacunku i lojalność i legną w gruzach. Jak rozdawane sa lekka reka Polskie paszporty żydom, którzy chcą z nas zrobić niewolników. Nie mogę się z tym pogodzić. Cieszę się że są ludzie,którzy myślą podobnie jak ja. Niech Bóg ma Nas w swojej opiece .Pozdrawiam Gosia.

Witam wszystkich WOLNYCH LUDZI ARIÓW, SŁAVIAN, LECHITÓW ,LASZKI , LACHÓW .W zupełności się z Wami zgadzam DOŚĆ!!! już tego duraczenia SŁAVA!!!

Witaj Przebudzony, jezeli chodzi o mnie to wlasciwie mysle ze od dziecka mialem problem z zaakceptowaniem (moze inaczej) nie pasowaly mi pewne rzeczy wokol mnie ale nie umialem tego wszystkiego sobie wytlumaczyc i nie bylo nikogo kto by mi wyjasnil…tak to u mnie bylo.Zrozumienie przyszlo dopiero w dobie internetu gdzie mozna bdotrzec do wielu informacji. A wiec teraz to wszystko sobie poukladalem. Tak to wyglada. Ciesze sie ze przybywa obudzonych i swiadomych ludzi bo nie przemoca ale moca mozna zmienic ten swiat na lepsze.

Witajcie, jak tylko włączam kompa i siadam przed nim przed strona Ariowie i forum to od razu mam uśmiech na twarzy od ucha do ucha. Ciesze się jak dziecko mimo 34lat na karku że są inni ludzie którzy maja dość bycia białymi murzynami i harowania od rana do wieczora na dom/mieszkanie , w którym tylko sypiają ,auto które naprawiają a miało się nie psuć bo nowe a wyszło jak zawsze . A w wieku 45lat zawał tunel ze światłem i KONIEC. A takiego świata raczej nie chcemy zostawić naszym dzieciom .

Walczmy o wolna Polske jako slowianie Lachy, ale nie konczmy tej pomocy na slowach. W Polsce ludzie ktorzy walcza z okupantem potrzebuja pieniedzy, znajdzmy w Polsce, kazdy z nas jedna taka osobe ktorej zechciecie pomagac wysylajac pieniadze w walce o Polske wolna od wrogow, okupantow. Od czegos trzeba zaczac. Jak nie chcecie wysylac pieniedzy kontaktujcie sie z patriotami i pytajcie ich co potrzebuja, mozecie to co potrzebuja wyslac do nich. Drukarke, papier do drukowania, itd.

Witaj michal. Super to napisales . Mam tak samo mimo informacji tak naprawde to nie za dobre info tez tu mozna znalesc np ze w wieku 45 lat konczy sie nasz los na ziemi to i tak widzac jak szybko przybywa ludzi na tym forum czlowiek sie usmiecha. :slight_smile: Oby dalej przybywalo nas w takim tempie. Musimy cos zrobic w koncu - jak nie my to kto? Nasze dzieci juz nie istnieja w tym swiecie. W zeszytach do matmy w szkole stawia sie np 3 za to ze dziecko napisalo zle takie zadanie . Ktore tak naprawde bylo zrobione dobrze. Przyklad- masz 6szt banknotow 10zlotowych . Oblicz ile to jest wykonujac dzialanie. Dziecko w 2 klasie pisze wiec 10x6 = 60zl no i to jest zle !!! Ma byc 6x10!!. No i dziecko w domu mowi mamie jaka systuacja a mama na to ze to zrobiles dobrze bo nie wazna kolejnosc ( i najgorsze teraz ). To dziecko mowi nie, mamo wiem ze zrobilem zle.

Prane sa mozgi juz naszym dzieciom od przedszkola. Ma!!! Kategorycznie!!! Przestac myslec samodzielnie. Poruszac sie schematami. Potem dojdzie spedalone LGBT no i koniec Polski w sensie nas ludzi.

Serdecznie witam wszystkich Ariów!

Dziękuję za przyjęcie mnie na forum. Przechodzę przemianę duchową i liczę na to, że z Wami odnajdę cel i sens życia. Mówię ludziom prawdę w oczy. To co, że uważają mnie za wariatkę. Nazywam rzeczy po imieniu: złodziej to złodziej, oszust to oszust. Cieszę się życiem, choć mam 64 lata. Nie należę do żadnego “kółka” (oprócz brydżowego), ani religijnego, ani partyjnego. Uwielbiam kontakt z przyrodą. Emanuje ze mnie radość i pogoda ducha. Kocham ludzi, choć nie szczędzę im krytycznych uwag. Pozasypiały ich serca, nie dbają o zdrowie, są smutni. Trzeba ich budzić dobrym przykładem. Ariowie.com , to dobry przykład, a You Tube marcinvam oraz pollechicki … wielki podziw i szacunek dla realizatorów projektu! Oby spełniły się Wasze wizje przyszłej pięknej Ziemi, naszej Matki i pięknych ludzi, takich jak Wy.

Pozdrawiam

pszczoła

Witajcie Słowianie. Ja również od 2 lat ponad zostałem “oświecony” a mam juz ponad 35 wiosen, od zawsze byłem człowiekiem który zadawał sobie dużo pytań odnośnie religii, polityki i mimo że nie miałem wiedzy historycznej coś mi nie pasowało w całej tej naszej układance (matrixie). Pozdrawiam serdecznie

Część narazie Michał. Dzięki za dobre słowo . Ostatnio oglądałem wywiad z Pudzianem który sam mówi ł że teraz daje sobie luzu i musi trochę po złużywać rzeczy ktore ma bo w trumnie kieszeni nie ma żeby to wziąśc ze sobą. Mój syn ma 7 lat i w tym roku będzie szedł do szkoły do 1 klasy. Jak tak na to patrzę to też jestem przerażony. Powiedz mi ile razy w dorosłym życiu użyłeś twierdzenia Pitagorasa ? A no właśnie ja też zero. A ile razy byś użył rzetelnych informacji na temat działania wit C ? Czyli pewnie minimum raz w tygodni kiedy masz katar i słabo się czujesz. Właśnie w tym jest problem że przez 8lat uczą nas pierdół z których nic nie wynika.Po za tym że zapchasz mózg pierdołami i zniechęcasz się do nauki. Owszem masz całkowita rację że szkolą umysłowe ameby. Które przebrną przez podstawówkę liceum i studia , następnie zakują się w kajdany zwany kredytem hipotecznym i wsiądą do galery zwanej pracą w korporacji. W między czasie partnerka i dziecko które wychowa i zindoktrynuję żłobek ku ucieszy matrixa. No i gonisz zająca a tu w wieku 55lat zawał rak lub co tam złapiesz i do dołu. Kuźwa dramat. W średniowieczu chyba było łatwiej białe to białe czarne to czarnr a teraz wszystko sie robi tęczowe :cry: :zygi:

Piszesz że koniec Polski ? A kiedy był jej początek ? Bo to w czym żyjemy to jest jeden wielki interes różnych narodowości i koncernów a sama flaga Polski robi za liść figowy żebyś nie zobaczył co sie bod nią kryje. A co liść figowy kryje to my wiemy. A co do końca nas ludzi to na szczęścię się tak nie da łatwo nas pozbyć jeśli mamy idea i cel to jesteśmy nie do zajebania.

Wybacz że tak mocno pisze ale jestem po 15h pracy i już padam na twarz.

Witaj. Nie przejmuje sie pisanien ja jak mnie zlapie tez tak mam tylko obiecslem juz moim dziewczynom ze przestsne tak mowic ale strasznie mi trudno.

Ja dzis wogole nie spalem. Zaladunek mialem o 1 w nocy i czeka mnie jescze praca do 12.40 dzis dopiero bede mogl odpoczac.

Poczatek byl hmmm no w sumie to racja tak naprawde ciagle jestesmy pod okupacja od 966r wczesniej polski nie bylo no to nie wiem. Chodzi mi bardziej o takie jakby to nazwac takie malo sztuvzne zachowanie w poriwnaniu z zachodem. Gdzie albo od razu jestes sprowadzony do parteru albo ci sie usmiechaja i chwala a pozniej noz w plecy. Polacy tez tacy sa ale powiem ciw na moim przykladzie zawodowym . Ja pamietam czasy kiedy jezdzilem z ojcem ciezarowka i ludzie sobie pomagali polacy. Za granica nawet w przynajmniej wiekszosci byli mili. Dzis jest tak ze jak trafisz na 1 osobe normalna to jest ok. Reszta cie chce zajebac swoja madroscia i nie ma z nimi dyskusji. Zdaje sobie sprawe ze to system wykonczyl tych ludzi po czesci. I tak naprawde nie ma z kim rozmawiac, walczyc , jednoczyc sie.

No coz powoli moze jakos pojdzie.

3m sie.

Witajcie Wszyscy Dobrzy Ludzie, Ariowie, Słowianie …, też dopiero co zarejestrowałam się na tym forum. Jestem inżynierem, mieszkam w Warszawie, tu się urodziłam, kocham to miejsce i jestem do niego silnie przywiązana, chociaż to miejsce przesiąknięte krwią i cierpieniem naszych przodków, tych co tu niedawno walczyli, zostali zabici lub pomordowani. Co mnie skłoniło, żeby dołączyć - oczywiście, podobnie jak u wielu filmy i opowieści Marcina, zawsze ciekawe, intrygujące, ale nieraz także szokujące, czy wstrząsające, ale także zawsze prawdziwe i wiarygodne i dlatego właśnie postanowiłam dołączyć.

Jest niestety również i inna przyczyna, a mianowicie nasza, polska rzeczywistość, która dzięki sk***ionym politykom, czy banksterom, oczywiście nie tylko w Polsce, ale na świecie, robi wrażenie alternatywnej. Obserwując te absurdy, nikczemności, manipulacje i coraz szersze zawłaszczanie naszej wolności, podporządkowując się im z przymusu - występują w każdej dziedzinie naszego życia, ma się nieodparte wrażenie, że to jakaś ustawka na wielką skalę, a my jesteśmy tylko pionkami w “nieczystej grze”.

Cóż, podobnie jak większość z Was, Szanowni Ariowie/Słowianie, mam tego dość i od dawna noszę się z zamiarem zainicjowania jakiejś zmiany, która przywróciłaby normalność - jednak na razie nie wiem jak to zrobić :slight_smile:, a ponadto jednostka jednak może niewiele.

Mimo wszystko jestem pełna wiary i nadziei a “wiara góry przenosi” :slight_smile:)), na razie pozdrawiam serdecznie, Grascja

Nie - Jednostka może bardzo dużo ale to kwestia skuteczności. Nie wiesz co zrobić - Ja proponuje ogarnąć technologię ale nawet Ci ludzie na tym forum wydają się jakby z wyższej półki ale i tak zachowują się jak ślepi.

.

Osobiście myślę że wystarczyło by 600osób które dawało by po 50PLN co miesiąc i Pieniędzy na ruchy było by od zajebania, niby osobiście mugłbym coś robić bo i tak robię ale brak mi środków - bawi mnie to że z własnej głupoty tak cierpicie, Ja to spoko jakoś sobie radzę i powolutku robię swoje ale niektórzy z was to frajerzy aż szkoda że chodzicie po tej ziemi .

Witam was,

Matrix ma wiele poziomów i zawsze wszystko ma pod kontrolą. Nawet tzw. Opozycja jest sterowana przez tych samych ludzi.

Oni nie pozostawiają nic bez kontroli. Myślą daleko na przód, planują szczegółowo. Dlatego powinniśmy wiedzieć, że tylko sami możemy coś osiągnąć własną pracą. Jeśli ktoś będzie chciał dołączyć i proponowałby kasę to znaczy, że już coś śmierdzi. Tu nie ma nic za darmo i zawsze jest coś za coś. A czego powinniśmy się najbardziej wypierać to udziału w jakiejkolwiek wojnie, która i tak jest rozgrywką tych samych ludzi i służy bardziej przerzedzeni populacji i zniszczeniu infrastruktury. Niszczenie i odbudowywanie to ich największy interes. Jeśli chodzi o to kim oni są to kiedyś nazywali się Asur. Powinniśmy zacząć od miłości siebie samego a potem bliźniego. A bliźnim to jest ktoś podobny do nas, a nie każdy człowiek. Wtedy zrodzimy jedność, jaka wyniosła Asur do władzy nad światem. Asur to filozofia życia i oni są jej wyznawcami.

Miejmy siły przeciwstawić się im tak, jak oni znaleźli siłę aby przed wiekami nas pokonać. Kiedyś byliśmy jednym narodem, który miał jeden język. Teraz tak nam pomieszano w głowie, że nie tylko mówimy różnymi językami, a jeszcze mamy historię pełną wzajemnych porachunków.

Dlatego w jedności jest siła.

Ja wam mówię że jesteście głupi! - olejcie wiele i skupcie swoje półkule na darmowym prądzie, nie chcecie wspierać innych z predyspozycjami tylko zmuszacie ich do robienia rzeczy niepotrzebnych - za to płacicie ale do kad - przecież można sobie to uświadomić i oszczędzić trudnych doświadczeń wszystkim, w gruncie rzeczy wystarczył by jeden konsekwentny ale to sporo pracy umysłowej a średnia statystyczna całej ludzkości to może za dziesiątki taka będzie jak niektórych jednostek dziś!

.

Im więcej słyszę że ktoś tam lubi zjarać mordę i oglądać wartościowe materiały w Internecie to jest dobrze ale gdy ktoś wrogo reaguje gdy ktoś mówi o własnej elektrowni to uważam że to nie żyje od dawna o innych też tak myślę tak na oko to z 90%znanych mi osób - odbierz to jak chcesz.

No i co - aktywność nie rośnie, forum miało się rozwijać a tu zastuj / Dlaczego nie rośniemy - rody prawdopodobnie muszą mieć wzór / Dlaczego nie składamy się na sprawdzenie fundamentalnych technologii a nawet pracę /

Robert, mamy ograniczone zasoby, a wielu wolontariuszy działa na zasadzie “zrobię, zrobię…” i ostatecznie nie wychodzi z tego nic.

Zaproponuj takie zasady, stwórz wątek i podziel się jak Ty to widzisz. Razem skompletujemy wiedzę i stworzymy oficjalny poradnik dla RODów.



P.S. Bez przeklinania i obrażania innych! :lol:

Witam na pokładzie, jest to trochę spóźniona odpowiedź; @Grascja

Twoje uwagi są bardzo słuszne, co do zakresu poruszanej tematyki. Masz całkowitą rację, dzieje się źle w tym kraju. Czy można to zmienić? Pewnie tak. Moja propozycja, zacząć od nauki historii;

Tak, tak, od nauki historii; ale tej prawdziwej. Jak faktycznie było kiedyś? To co nas nauczyli w szkole, to jest jedna totalna zmyłka i pomyłka. Jak zrozumiemy jak przebiegała nasza historia, i kto nią cały czas steruje, to zrozumiemy kto pociąga za sznurki. Jak będziemy wiedzieli, kto pociąga za sznurki? To będziemy mieli winnego tej sytuacji, jaka panuje. Zapewniam jesteśmy wałkowani od

1000-lat. Zrobili nas niewolnikami, i to wykorzystują dla siebie. Bez zrozumienia tej sytuacji, nie zrobimy, ani jednego kroku do przodu. To co nam serwują, pokazują, obecnie to jest przedstawienie teatralne, bardzo niskich lotów. To jest dla zidiociałej, publiczności. Przepraszam za ostre słowa; ale czasami jest mnie już brak sił, aby to wytłumaczyć. Przykład; ostatnie wybory, czysta farsa. Brak słów aby skomentować. Do czego zmierzam? Wszyscy chcą zmian na lepsze. Ja się zgadzam z taką teorią. Ja też chciałbym , aby było lepiej. Jesteśmy „MY” i jest nasz przeciwnik. Mamy zamiar zaatakować naszego przeciwnika; i omawiamy publicznie, na forum jak to zrobimy? Czy uważacie ,że przeciwnik nie czyta tego forum, i o tym nie wie, co chcemy zrobić? I czy nie przygotuję się na taką możliwość? Jeśli tego nie zrobi? To jest pełnym idiotą. Taką na 100%.

To jest tylko przykład, wzięty z sufitu. Ja proponuję zdobądźmy wiedzę wszechstronną. Jak duża liczba ludzi, społeczeństwa będzie ją miała? To mogą powstać wtedy niezależne struktury. Inaczej się nie da. Tak uczy nasza Historia. Dlatego od historii trzeba zacząć, gdzie kiedyś popełniono błędy? Kto nas wpuścił w maliny? Jakie tego były skutki? Wiecie po co są wojny? Po to aby zniszczyć, mądrych, zaradnych, zapobiegliwych, posiadających Wiedzę. Głupkami , którzy zostaną;

już jest łatwo sterować i manipulować. Ostatnie lata pokazują jak nas rozegrali, w sensie partia szachów. Otworzono granice, obcięto zarobki, dochody, wprowadzono nowe przepisy utrudniające życie. EFEKT – połowa kraju wyjechała za chlebem, i już nie wróci. Tak się rozgrywa, szachy – polityczne. Tych aspektów jest więcej, to co podałem to są wyjątki z „Pana Tadeusza”. Jeśli zajrzymy do historii; to takie momenty już mieliśmy. I co? A no nic, jaką naukę wyciągnęliśmy z tego? ŻADNEJ. Co można zrobić w tym przypadku? Obudzić dużą grupę ludzi, i podnieść poziom Wiedzy osobistej. Czyli potrzeba wielu nauczycieli, a tych trzeba wyszkolić od podstaw.

*Cytuję; mam tego dość i od dawna noszę się z zamiarem zainicjowania jakiejś zmiany, która przywróciłaby normalność - jednak na razie nie wiem jak to zrobić

Zostań nauczycielem; takim prawdziwym. I spróbuj uczyć innych, dobrych zasad, prawdy historycznej, jak być zdrowym bez lekarza, jak lawirować w gąszczu przepisów? To tylko trzy przykłady, a jest ich trzydzieści. Gdzie zdobyć odpowiednią Wiedzę? Tutaj to możesz uczynić.

Są takie możliwości, jest już tutaj parę ciekawych art. Można też zadać pytanie dotyczące jakiejś dziedziny wiedzy. Na pewno otrzymasz pomoc. Tą wiedzę którą tutaj zdobędziesz, przekaż dalej.

Innym ludziom, niech oni też staną się nauczycielami. Jeśli uda się nam nauczyć dużo ludzi; To będzie to wielki sukces. Oprócz wiedzy, trzeba ich jeszcze obudzić z letargu, uśpienia.

Jak będzie nas dużo, to nie trzeba będzie robić powstania. Ludzie wybudzeni, mogą to zrobić siłą woli. To nie jest żart, to jest prawda. To co piszę jest apelem, który dobrze by było rozważyć. A ludzkość na tym na pewno skorzysta. I my skorzystamy i nasze dzieci. Internet daje taką możliwość. Chociaż – Acta-2, mocno to okroiło, ukróciło. Jest jeszcze internet, bez cenzury i serwerów. Gdzie komunikacja jest jeszcze nie zagrożona. Jeszcze tam można mówić to co się myśli. Czasu zostało mało, więc wykorzystajmy go jak najlepiej. Zatrudnijmy do tego naszą głowę.

Pozdrawiam. :ugeek:

Dla mnie Fundamentem jest przynajmniej dwie sprawy, to jest Technologia i System Zarządzania ale do tego można by dołożyć kroczenie drogą konieczności patrząc od strony predyspozycji i celu na dany okres konkretnej jednostki.

.

Według mnie wychodzić do ludzi i uczyć ich prawdziwej historii to można sobie odpuścić Ale to ze względu na atrakcyjność Projektu który prawdopodobnie Będzie Lepszym Pomysłem Jeśli chcielibyśmy zainicjować taki ruch od centrum Więc proponuje by osobno obmyślać Plan i działać ale przedstawić go na pewnym etapie np.mając gotowe prototypy i Stworzyć Jeden Zbiór Sugestii by był takim Wzorem do Tworzenia Społeczności - w tym momencie proszę wypisać sobie Pytania i Zbierać Odpowiedzi a następnie Wartościować bo mając coś w głowie jest Dobrze ale co z tego jak za chwile będziesz mieć inny nastruj i w pizdu z twoimi Wioskami, Planami, Sugestiami czy Kluczowymi Informacjami.

.

O ludzi mających predyspozycje nie tak trudno bo i wczoraj kogoś spotkałem, przestrzegł mnie przed konsekwencjami jakie spotkały jednego z wynalazców kiedyś tam ale co z tego jak wiem gdzie szukać ludzi z Predyspozycjami - chwycić za mordę i pokazać dwie pigóły :smiley: a i jest jeszcze coś - ta IIRP z Konstytucją - możliwe jest zorganizowanie ruchu xxx mając za sobą Prawo i jakieś słabe Struktury władzy ale wolał bym zastąpić ludzi dobrze napisanym programem komputerowym.

.

Wnioski - …Wypełnić… więc to było by trzeba zacząć od czegoś prostego bo mając program i urządzenia to o ludzi może być bardzo łatwo a w gruncie rzeczy to dobre prawdopodobnie dla wszystkich nawet tych co grają rolę którymi doprowadzają do katastrof.

.

Obrona - … zrób to tak po prostu dla jaj błoj. / Dobrze że mam kontakt do ludzi którzy znają bardzo wpływowych znajomych. /

Krytyka -…Co widzisz?, Wytknij mi Błędy!.. / Wymóg jest taki by w bardzo szybkim czasie Ogniska Stały się Samowystarczalne. / Dlaczego Jan T tak słabo działa! / Przemyśl jakie konsekwencję zaprzynieście granicami przynieście wieść o tak rewolucyjnym Projekcie. / Przygotuj postawy do pracy nad owym projektem i wracaj do tego. /

.

Sugestie - Do Systemu Sugestii Dołożył bym by na pewnym etapie był obowiązek Uprawy Konopii.//Dołożył bym też obowiązek Bartnicstwa i Dbania o obfitość Leśną.//Dołożył bym Nauczanie no i Oczywiście na start jakieś urządzenia może xxx xxx.//W tym atrakcyjnym Programie było by obiecane że Geotermia była by wykorzystana do Darmowych Uzdrowisk czy coś koło tego.//Zakazał bym oglądania Propagandowych mediów pod Bardzo dużymi konsekwencjami.//Opisał bym styl życia jaki ma Prowadzić człowiek na Odpowiedzialnym Stanowisku do czasu gdy zastąpi go zautomatyzowanie.//Lekcje Historii to idzie odrobić czytając chyba taką jedną książke ale wolał bym skorzystać z Kroniki Akashy jeśli tak można a na wywróceie czyjegoś światopoglądu pokazał bym dowody na chandel polskimi dziecmi nielegalność tworu który tu rządził a takze co ukryto i więcej.//Całoroczne dostawy warościowego pożywienia tu jest kilka opcji tym bardziej że później moglibyśmy skorzystać z zasobów naturalnych do upraw szklarniowych.//Nauczyć ludzi co można jeść to w szkołach którym trzeba napisać by Program nauczania.//Takie coś jak Warsztaty to Fundamentalna sprawa ale trzeba coś co pomoże znaleźć ludzi którym to pasuje i Tu może przydać się wiedza astrologiczna którą posiadają ludzie.//Technologie by poprawić a jest co testować więc trzeba to opracować.//Obiecać większą ilość statków latających.//Obiecać efekty poszukiwania długowieczności.//Obiecać konsekwencje.//Obiecać dostęp do systemu zdrowia, profilaktyki i budowy którego brakowało.//Obiecać zbieranie opini, sugestii, od sówerenów.//Obiecać dbanie o różnorodność.//Dać ludzią narzędzia mentalne a nawet nakazać je stosować bo nie mają prawa być ciężarem dla bliskich.//Obiecać ludzią domy matrymonialne gdzie wymagania będą bardzo wysokie i byle kto nie będzie miał wstępu a dzieci z tego domu bedą skarbem narodowym :smiley: .//Obiecać ludzią Mase Atrakcji Turystycznych od oglądania chrząszczy po zwiedzanie jaskiń przez wypoczynek nad chmurami i psychodeliczne doświadczenia a no i coś tam gdzieś do szeroko pojętego Poznania.//