Witajcie

Witajcie bardzo serdecznie.

Mam pytanie odnośnie deklaracji. Niestety biblioteka w moim mieście jest zamknięta i nie mam możliwości wydrukowania deklaracji…

Czy mogę ją sama napisać na kartce A4?

Mysle, ze tak :slight_smile: Mozesz zapytac tez w regionalnej grupie Ariów jesli jest na Twoim obszarze o pomoc z wydrukowaniem czy to osobistą, czy to pocztą :slight_smile:

Oczywiście, że tak, choć możesz przecież kogoś ze znajomych poprosić albo w innych firmach, gdzie drukarni mają :slight_smile:

No i w przyszłości druk jednak mimo wszystko lepiej wygląda niż pisane odręcznie choć duchowo takie pismo pisane odręcznie ma większa moc sprawczą w naszym uniwersum :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!