Wasz wiek

Cześć, jestem stosunkowo nowy tutaj, troche poczytałem już na forum ale i tak jeszcze wiele czytania przedemną. Chciałbym się jakoś zaangażować w życie tej społeczności i wpadłem na pomysł przeprowadzenia ankiety. Jestem ciekawy jaka grupa wiekowa jest największa a i nie ukrywam że do pewnej grupy wiekowej mam kilka pytań ( grupa wiekowa 40-50)Do rzeczy moi drodzy: Każdy kto znajdzie ten wątek i chciałby dorzucić cegiełkę do tego, proszę żeby wpisał swój wiek oraz na ile się czuję.

Zaczne od Siebie 23 lata/18 lat

Peace :v:t2:

37/32

67

29

18

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!