WARSZTATY WIKTORII BOUTENKO !

Niesamowita kobieta jak i jej cała wegańska Rodzinka. Pochodzi z Rosji ,mieszka w Ameryce





https://youtu.be/CGqUep-LbMo

Witam; Bardzo ciekawy film. Co prawda jest długi, ale jest naprawdę wart przeczytania. ( napisy ).

Jeśli ktoś zna angielski to może bezpośrednio słuchać. Jest tam powiedziana prawda, taka na -99%.

Mogę to potwierdzić i zaręczyć. Warto by było zapamiętać to wszystko o czym autorka mówi. Można to wykorzystać do poprawy swojego stanu zdrowia, jak i wnętrza, duchowego. Są to naczynia połączone, i nie rozłączne. Razem sprzęgnięte, tak jak dwie zębatki. Co mogę dodać od siebie; Rosja to jest kraj mądrych ludzi, naukowców, odkrywców, wynalazców. Skąd się tam tacy biorą? Tam jest inny system nauczania; i to skutkuje takim wysypem, mądrych ludzi. U nas też byli tacy, ale upokarzani, prześladowani, musieli emigrować za chlebem, albo zajmować podrzędne stanowiska; ( czytaj-lokalne popychadło ). Nie będę streszczał zawartości tego filmu; Ten film musi każdy obejrzeć. -PRZYMUSOWO-OBOWIĄZKOWO-BEZWARUNKOWO.

Musicie koniecznie, znaleźć czas, na to; choćby, przyszło czytać, na raty. To jest wasze przyszłe życie, i zdrowie. Takie, Szekspirowskie – Być albo nie Być- Oto jest Pytanie?

Przeżyjesz czy kopyta wyciągniesz??? Chodzi o system naszego zdrowego odżywiania.

Jedyna okazja zapoznać się z tym tematem. Jeśli jeden raz nie wystarczy przeczytajcie dwa razy.

Naprawdę nalegam, i polecam, dla waszego późniejszego zdrowia i życia. Ja osobiście część tego stosuje, pewnie wkrótce, dołączę do tej grupy, na 100%. ( Taki mam zamiar ). Tego nie można zrobić , za jednym razem; Ja to robię etapami, i jak na razie z bardzo pozytywnym i zaawansowanym skutkiem. Wszystkie porady, o których tam jest mowa są dobre i prawdziwe. ( sprawdzają się ). Ja to osobiście sprawdziłem. Są skuteczne i pomocne, człowiekowi. Z całkowitą odpowiedzialnością to mówię. Apel pani „Boutenko”, też popieram. To jest jej pasja i misja życiowa. Ale to my jesteśmy głównymi akcjonariuszami. To my spijemy śmietankę. Przy okazji chciałbym podziękować tej pani za wspaniały wykład, który powinien dotrzeć do najbardziej słabego czytelnika. Poziom jest taki, że przedszkolak to zrozumie. Nie zapominajmy, że wykład jest prowadzony, w ograniczonej hameryce, i poziom uczni jest na takim poziomie, że szkoda gadać. Ale zostało to zrobione super. Miłej lektury. Pozdrawiam; :ugeek:

Uzupełnienie – dodatek.

Jedna ważna sprawa ; Jest tam mowa o jedzeniu surowego i zielonego. Ale musimy pamiętać, że aby coś zdrowe urosło to musi to być wyhodowane na zdrowym, i pełnym w minerały podłożu. Jest to problem dnia dzisiejszego; Dlaczego? Na przykład sałata kupiono w super markecie, jest sprowadzana z Holandii, gdzie rośnie w wanienkach na podłożu filcowym, minerały i nawóz jest pochodzenia sztucznego, czyli sama chemia. Ta sałata jest podobna do sałaty; ale właściwości są jej, więcej niż krytyczne. W efekcie jemy ,zielone, surowe, ale bez, żadnej wartości w potrzebne składniki. Jemy zielone i chorujemy; A przecież nie powinniśmy, chorować. Powinniśmy być zdrowi. Autorka opisuje inny kraj, w innym świecie. A u nas jest troszkę inaczej. Nie zapomnijmy o tym.