Walka Z ZUS-em

Witajcie Kochani,

Właśnie ZUS zmusił mnie do walki z nimi.

Zajęli mi wynagrodzenie za składkę, którą opłaciłan 2 tygodnie wcześniej.

Wysłałam skargę do Prezes ZUS na pracownika, za nadużycie uprawnień oraz niedopełnienie obowiązków.

Jednocześnie dołączyłam do tego wniosek o natychmaistowe odstąpienie od zajęcia wynagrodzenia. Taki sam wniosek poszedł do Kierownika Inspektoratu, w ktróym to się wydarzyło.

Jak możecie się domyślać, pieniądze mi ukradziono. Zus nie odstąpił.

W poniedziałek, chcę złożyć zawiadomienie na policji o popełnieniu przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego z art. 231 kk.

Ponadto chcę złożyć zawiadomienie o kradzieży pieniędzy.

Będę Wam wdzięczna za sugestie w kwestiach formalnych, jak też ewentualnie innych pomysłach na ukrócenie tego bezprawia.

Od razu zaznaczę, że dzisiaj odbierając z poczty pismo z ZUS, zaznaczyłam: “odebrane pod przymysem” na podpisie elektronicznym i papierowym.

Nie umiem znaleźć żadnego wpisu ZUS do rejestru. Nie udało mi się wygenerować D-U-N-S-T Number zusowskiego.

Proszę o pomoc.

Proponuję też, abyśmy sobie pomogli z tymi złodziejami. Na pewno większość z Was ma przykre doświadczenia z kontaktów z nimi.

Jeżeli ujednolicimy tutaj sposób postępowania z ZUS, to już jesteśmy tym silniejsi.

Wrzucajcie sprawy i pomysły.



Pozdrawiam

Strasznie nadgorliwy masz ten zus u siebie w mieście. A byłaś u nich osobiście czy przez platforme to załatwiałaś. Osobiście jak byłem donieść im jakąs bezsensowna deklaracje . To mieli całą liste kiedy jak przelew do nich przyszedł i jakies braki tam znależli ale wpłayty wszystkie mieli. Walka z nimi żebys była wygrana wygląda tak że zawieszasz działalnośc i masz ich w dupie. A nadal robisz co robiłaś ale nie w każdej branży sie tak da. Na twoim miejscu wydrukowałbym sobie wszystkie potwierdzenia przelewów do nich i poszedł na awanture do okienka. Z praktyki wiem że jak zaczniesz kurwić na pół sali gdzie są inni ludzie to zrobia wszystko byle by tylko spuścic z tonu no bo jak to wygląda.

Mieszkam już w innym mieście, w Bialymstoku, a tu jest nawet ogólna inna atmosfera.

Jest sobie takie miasto Ełk i tam dzieje się naprawdę źle.

A działalność mam zamknietą.

Doskonale wiem, że mają wszystkie wpłaty zarejestrowane, dlatego wiem, że to była zwykła osobista zemsta pani inspektor elżbieta kamińska.

Ciekawa sprawa, przykra. Informuj nas Zuzanna na bieżąco jak wygląda sytuacja

Zuzia napisze ci prosto z mostu a jak ich olejesz to co ? . . .

Daj znać do mnie ja jestem weteranem mocno poobijanym przez system pomogę naprawdę bez jakijkolwiek zapłaty na odchodne mozesz powiedzieć pocałuj mnie w dupę i tak będę się cieszył . . .

i jak sprawa się rozwiązała?